داغ‌ترین پرونده‌ها:

«کاپیتولاسیون آقازاده‌ها»؛ وقتی نباید از دیالوگ‌های اعتراضیِ گاندو ذوق زده شد

وقتی لایه‌های مختلف اجتماعی، مردم در سطوح مختلف و آدم‌های ریز و درشتِ این مملکت به آقازاده بازی، رانت‌خواری، ویژه خواری و زد و بندهایی که وجود دارد آگاهند، از این وضعیت ناراضی‌اند و به آن اعتراض دارند و حتی در مواجهه با آن هجو و تلخند و طنز را نیز برگزیده‌اند، گفتنِ این حرف از رسانه ملی هنر بزرگی است؟!

آرشیو پرونده نقد صدا و سیما
«میدون» اموزش کسب و کار یا شبیخون به تنوع زیستی کشور
سرویس - ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶

باید توجه داشت هیچ کشوری اجازه ورود گونه‌های خارجی گیاهی و جانوری را به سرزمینش نمی‌دهد، ورود گونه‌های خارجی یعنی ورود دشمن. مراقب باشیم با دست خودمان با تنوع زیستی کشورمان نجنگیم.

ضعف‌ها وقوت‌های‌ برنامه‌ استعدادیابی‌ شبکه‌سه‌
سرویس - ۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰

«عصر جدید» از معدود برنامه‌های سیماست که به‌لحاظ برنامه‌سازی، اجتماعی، ساختارشکنی و... جای بررسی دارد. این برنامه در‌حال‌حاضر به مرحله‌ای رسیده که دیگر بتوان آن را از جهات مختلف نقد و بررسی کرد.

درخواست مدیر شبکه کودک از مجلس؛ تبلیغات را ممنوع کنید
سرویس - ۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸

محمد سرشار مدیر شبکه «پویا» ضمن انتقاد از تأثیر مخرب پخش تبلیغات بازرگانی از این شبکه از نمایندگان مجلس خواست که پخش این تبلیغات از شبکه کودکان را ممنوع کنند.

«رمضان» در کنار حجت‌الاسلام قرائتی، برادرجان و هزار راه نرفته!
سرویس - ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳

اعتراض کردن به کنداکتور شلوغ تلویزیون برای ماه مبارک رمضان و مناسبت‌های دیگری از جمله ایام عید نوروز تبدیل به پای ثابت همه نقدهایی شده است که در این سال‌ها درباره وضعیت برنامه‌های رمضانی سیما در رسانه‌های مختلف منتشر می‌شود.