داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو پرونده انتخابات مجلس
چهار ضلعی انتخابات مجلس یازدهم
انتخابات مجلس - ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۸

جدای از مشارکت حداکثری مردم در انتخابات در شرایطی هستیم که با پایان یافتن ثبت نام کاندیدهای انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی جبهه بندی ها و لیست های انتخاباتی در حال شکل گیری و نمایان شدن هستند. تا به امروز جدای از دسته بندی های جزئی و فرعی در جریانات سیاسی شاهد چهار جبهه سیاسی خواهیم بود

استقبال اصولگرایان از عدم حضور لاریجانی در انتخابات
انتخابات مجلس - ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵

رسانه ها و افراد مختلفی از جریان اصولگرا به استقبال عدم حضور علی لاریجانی در مجلس آینده رفتند و با مواضع و نوشته های خود این موضوع را به صراحت اعلام کردند تا دیگر علی لاریجانی برای همیشه از جریان اصولگرا حذف شده باشد.

تصمیم آقای لاریجانی تصمیم پخته ای بود
انتخابات مجلس - ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۶

تصمیم آقای لاریجانی از این نظر که همه ما باید تلاش کنیم که نیروهای جوان فرصت مناسبی برای معرفی خودشان داشته باشند، تصمیم پخته ای بود

روانبخش: عدم کاندیداتوری لاریجانی همه مردم را خوش حال کرد
انتخابات مجلس - ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰

آقای لاریجانی با اعلام اینکه در انتخابات حاضر نمی شود مردم سراسر ایران را خوشحال کرد. چون مردم نسبت به ادامه حضور ایشان در مجلس ناراحت بودند و وقتی خبر را شنیدن خوشحالی خاصی در مردم ایجاد شد

برای تحقق دولت جوان حزب‌اللهی چه کنیم؟
انتخابات مجلس - ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۷

در فرایند مطالبه‌گری باید توجه کرد که عدالت‌خواهی کلی بی‌فایده است. دو سطح دیگر در عدالت‌خواهی داریم: یکی اصلاح سازوکارها و ساختارهای مولّد بی‌عدالتی و دیگری پرداختن به مصادیق بی‌عدالتی. باید بین این دو سطح رفت‌وآمد کرد.

چرخش های ۱۸۰ درجه‌ای از بسیج امام صادق تا لیست امید
انتخابات مجلس - ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱

کاظم جلالی نماینده لیست امید تهران در مجلس دهم، یار غار علی لاریجانی ، روزی در قامت یک نماینده اصولگرا درخواست محاکمه سران فتنه را داشت و روزگاری نیز اولین فرمانده بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) بود، حالا سفیر ایران در دولت اعتدال روحانی در روسیه شده است. کاظم جلالی چطور به اینجا رسید و چه سازوکاری این نمایش را برپا کرد؟

برنامه انتخاباتی دولت برای مجلس لو رفت + عکس
انتخابات مجلس - ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۶

حسن روحانی در سفر به یزد و رفسنجان برنامه انتخاباتی دولت برای انتخابات مجلس را کلید زد

«شورای هماهنگی جبهه اصلاحات» برای انتخابات مجلس آغاز به کار کرد
انتخابات مجلس - ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷

دبیرکل حزب مردم‌سالاری از آغاز به‌کار کمیته امور استان‌های شوراهای هماهنگی جبهه اصلاحات استان‌ها برای انتخابات مجلس خبر داد.

«تغییر» با انتخابات شدنی است؟
انتخابات مجلس - ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷

تکلیف هر دو مورد توزیع کرسی در حوزه‌های انتخابیه و شفافیت انتخابات در لایحه جامع انتخابات رقم می‌خورد که تصمیم‌گیر این مورد نیز مجلس یازدهم است.

طرح جدید نمایندگان برای اعاده اموال نامشروع مسئولان + متن طرح
عدالت - ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹

 طرح جدید نمایندگان درباره اعاده اموال نامشروع مسئولان روز گذشته در دستور کار کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی قرار داشت که این طرح پس از استماع نظرات مخالفان و موافقان به‌تصویب رسید.