داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو پرونده ایران
ساختار جدید قوه‌قضائیه با حذف بیش از ۲۰ درصد پست‌های ستادی
۱ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۴

در ساختار جدید در حوزه ستادی قوه قضاییه تقریبا ۴۰ درصد از واحدهای که مستقیماً با رئیس قوه‌قضاییه ارتباط داشتند را ادغام یا حذف کردیم. بر این اساس مقرر شده است در ساختار تفصیلی قوه قضائیه متناسب با کوچک‌سازی ساختار اصلی، حداقل ۲۰ درصد از پست‌های سازمانی ستادی حذف و نیروهای شاغل در ستاد قوه‌قضائیه متناسب با ساختار جدید به سقف و مراجع قضایی منتقل شوند.

شهادت در کردستان با فداکاری و مجاهدت بیشتر توأم بوده است
۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷

حالا این گزارشی که سردار محترم سپاه دادند، خب گزارش خوبی است لکن اینها عدد و رقم است؛ آنچه ما توصیه می‌کنیم، آنچه بنده روی آن تکیه می‌کنم، خروجیِ کارهایی است که انجام می‌دهید. بایستی معلوم باشد این ارقام و اعدادی که ذکر کردید برای تشکیل مجامع، یا نشر بعضی از آثار، یا [کارهایی] مانند اینها، چقدر توانسته است در فضای فکری مردم، بخصوص جوانها، نسبت به تکریم مقام شهیدان اثر بگذارد.

رئیسی به استان مرکزی سفر می‌کند
۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷

استاندار مرکزی از سفر قریب‌الوقوع رئیس قوه قضاییه به استان مرکزی خبر داد.

واقعیتِ برساخته‌ی رسانه از فتنه‌ ۸۸
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴

پوشش حرفه‌ای وقایع ۸۸ توسط رسانه‌های معاند خارجی یا داخلیِ همراه با جریان حامی شورش‌ها چنان با شور و هیجان و البته تکرار یک خطِ خبری انجام شد که هنوز که هنوز است به مخاطب اجازه نداده نه اینکه به روایت رسانه‌ها از شدت اعتراضات و حجمِ میدانی اعتراضات فکر کند که حتی اجازه نداده نگاهی به دور و بر خودش بیاندازد تا ببیند واقعاً در سال ۸۸ «کشور» به مدت هشت ماه دچار آشوب بود؟ 

اعلام «وضعیت قرمز» برای «خانواده»
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۱

آمار‌های مربوط به تعداد ازدواج به ازای یک طلاق نیز نشان دهنده شرایط نگران‌کننده در کشور است؛ در سال ۱۳۸۷ به ازای هر ۸ ازدواج یک طلاق داشتیم که در سال ۱۳۹۷ این عدد به ۱/۳ ازدواج یک طلاق کاهش یافته است!

امارات: نگفتیم که ادله کافی برای اتهام‌زنی در حمله به نفتکش‌ها وجود دارد
۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۷

وزیر خارجه امارات با اشاره به ضرورت همکاری برای تنش‌زدایی در منطقه تأکید کرد که جامعه جهانی بایستی برای تأمین امنیت کشتیرانی بین‌المللی و حمل‌نقل انرژی همکاری کند.

روسای کمیسیون‌های اقتصادی و آموزش تغییر کرد +نتایج انتخابات کمیسیون‌ها
۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۱

انتخابات هیات‌رییسه کمیسیون ها در سال چهارم، دوره دهم برگزار شد. کنار رفتن عارف از کمیسیون آموزش و پرورش و پورابراهیمی از کمیسیون اقتصادی مهم ترین نتایج انتخابات بود.

فراخوان فضای مجازی محور رئیس قوه قضائیه منتشر شد
۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۷

نیل به «قوه قضائیه تراز انقلاب اسلامی» در گام دوم، بدون مشارکت و نقش‌آفرینی مردم، نخبگان و دلسوزان انقلاب ممکن نیست. در مدت کوتاهی که از مسئولیتم در قوه قضائیه می‌گذرد، و پیش از آن نیز خصوصاً در دوره خدمت در آستان قدس رضوی، از نظرات ارزشمند کاربران رسانه‌های اجتماعی استفاده کرده‌ام و از این پس نیز امیدوارم خادمان ملت را در ساخت قوه قضائیه‌ای مردمی، انقلابی و ضد فساد یاری کنید.

والدین با کنجکاوری فرزندان در مسائل جنسی چه کنند؟
۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۹

اغلب والدین در واکنش به تماشای محتوای غیراخلاقی در موبایل فرزندشان یا دچار یاس و و خودسرزنشی نسبت به نوع رابطه با فرزندشان می‌شوند یا نمی‌توانند خونسردی‌شان را حفظ کنند و عکس‌العملی نشان می‌دهند که اوضاع را بدتر می‌کند.

۸۰ درصد سفره کارگران در سال گذشته خالی شد
۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۸

از ابتدای سال گذشته تا پایان زمستان ۹۷،  طی ۹ ماه، ۷۴۴ هزار کارگر بیکار شده‌اند که این وضعیت را وخیم کرده است، چرا که از لحاظ اجتماعی این افراد ضربه شدیدی می‌خورند.