داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو پرونده ایران
پالرمو و CFT در دستور کار مجمع نیست
سرویس - ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس آخرین وضعیت بررسی دو لایحه پالرمو و CFT در مجمع تشخیص مصلحت نظام را تشریح کرد.

با پوزش از آقایانی یزدی و آملی‌لاریجانی
سرویس - ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶

در حالی که صحت و سقم خبر منتشر شده در کانال تلگرامی مربوط به صحبت‌های دیدار آیت‌الله یزدی با بسیج اساتید حوزه علمیه مبنی بر انتقاد به آملی‌لاریجانی معلوم نشده، آیت‌الله آملی لاریجانی با انتشار نامه‌ای مفصل و سرگشاده و البته با ادبیاتی تند، به سخنان منتسب به آیت‌الله یزدی واکنش نشان داد.

نامه زاکانی به رئیسی، جزئیات تبانی طبری و برخی امنیتی‌ها
سرویس - ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷

نماینده مجلس نهم طی نامه‌ای به آیت‌‌الله رئیسی ابراز امیدواری کرد که ده‌ها هزار میلیارد تومان فساد صورت گرفته در پرونده‌ها به بیت المال برگشته و خرج نیازمندان کشور شود.

عدم انتشار مشروح مذاکرات کمیسیون‌ها قانونی است؟
سرویس - ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲

براساس اصل ۶۹ قانون اساسی مذاکرات‏ مجلس‏ شورای‏ اسلامی‏ باید علنی‏ باشد و گزارش‏ کامل‏ آن‏ از طریق‏ رادیو و روزنامه‏ رسمی‏ برای‏ اطلاع‏ عموم‏ منتشر شود، با این حال اما مشروح مذاکرات کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی منتشر نمی‌شود.

تقدیر نمایندگان مجلس از رئیسی
سرویس - ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: جمعی از نمایندگان نامه‌ای خطاب به آیت‌الله رئیسی در تقدیر از برخورد قاطع قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی تهیه کرده‌اند.

تخریب بی‌پایان آثار تاریخی
سرویس - ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰

تخریب سردر یک کاروان سرای به جا مانده از دوره صفویه در قم و آرامگاهی به جا مانده از دوره تیموریان در دزفول بار دیگر بحث تخریب بناهای قدیمی را بر سر زبان‌ها انداخت.

صرفه‌جویی ۲۵۰ میلیارد تومانی واردات بذر با یک طرح دانشگاهی
سرویس - ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶

طرح ملی بذر که به تازگی در واحد مبارکه - مجلسی دانشگاه آزاد اسلامی به مرحله عملیاتی رسیده است قادر خواهد بود نیاز ۹۰ درصدی واردات بذر کشور را به شکل چشمگیری کاهش دهد.

وزیر شوعاف؛ تأملی در نسبت پست‌های خودمانی وزیر ارتباطات و خودمان
سرویس - ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷

ما با وزیری طرفیم که در صفحات مجازی‌اش سعی می‌کند «خودش» را مانند «ما» تصویر کند! او مانند ما مترو سوار می‌شود، آشپزی می‌کند، توی جاده بنزین تمام می‌کند و...! این دوگانه یکی از بدیهی‌ترین دوگانه سال‌های اخیر جامعه ایرانی است.

واکنش کواکبیان به نگرانی‌های مصوبه پسماندهای هسته‌ای
سرویس - ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۸

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در واکنش به نگرانی یکی از فقهای شورای نگهبان درباره مصوبه مربوط به پسماندهای هسته ای، گفت: اصلا اینگونه نیست که بخواهیم پسماندهای کشورهای دیگر را به کشور خودمان بیاوریم.

سخنان منتسب به آیت‌الله یزدی تکذیب شد
سرویس - ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

مدیر روابط عمومی جامعه مدرسین گفت: متنی که در فضای مجازی به آیت‌الله یزدی منتسب شده است، سندیّت ندارد و صرفاً محتوایی مورد تأیید است که در پایگاه اطّلاع‌رسانی جامعه مدرسین منتشر شده باشد.