داغ‌ترین پرونده‌ها:

آقای زنگنه! آرایش جنگی که گفتید، این بود؟!

معلوم نیست در وزارت نفت چه می‌گذرد، جایی که اکنون باید کانون تحولات مهم، تاریخ ساز و کلیدی برای عبور از بحران های کنونی کشور باشد، کارش به جایی رسیده که وزیر با سابقه از یک توئیت جعلی عصبانی می‌شود و دست به قلم شده تا پاسخ او را بدهد.

آرشیو پرونده مدیریت ژنرال
پیش بینی غلط باشگاه نفت و نیرو از روند مصرف بنزین در کشور
سرویس - ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷

بر اساس پیش بینی‌های صورت گرفته توسط باشگاه نفت و نیرو میزان مصرف بنزین در سال ۹۸ بالغ بر ۸۰ میلیون لیتر در روز تخمین زده شده بود که فاصله زیادی با واقعیت‌های کنونی دارد.

چالش تربیت نیروی انسانی در «صنعت نفت» و عزم جزم رانت‌داران!
سرویس - ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱

ریشه عدم تمایل بیژن زنگنه به حفظ دانشگاه نفت را باید در جایی دید که وی بدون داشتن رویکرد معینی در قبال تربیت نیروی انسانی، چاره را نه در اصلاح دانشگاه که در برچیدن آن می‌داند! موضوعی که زمینه‌ی فرصت طلبی‌ها را ایجاد کرده است.

احتمال واگذاری تمامی سهم قرارداد فاز ۱۱ به شرکت پتروپارس
سرویس - ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۸

با وجود در دستور کار قرار گرفتن طرح مسئله تعیین تکلیف قرارداد فاز ۱۱ پارس جنوبی در جلسه سران قوا و مخالفت ایران با درخواست تعلیق دوساله چینی‌ها، احتمال واگذاری ۱۰۰درصدی سهم قرارداد فاز ۱۱ پارس جنوبی به شرکت پتروپارس قوت گرفته است.

آقای زنگنه؛ فاز چهارم پالایشگاه خلیج‌فارس را دریابید
سرویس - ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹

درحالی‌که همه امکانات برای آغاز پروژه فاز چهارم پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس آماده است، به نظر می رسد وزارت نفت پیگیری پروژه سیراف را در دستور کار قرار داده است.

تعیین تکلیف دانشگاه صنعت نفت پس از بررسی‌های حقوقی
سرویس - ۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲

در جلسه صد و هشتاد و سومین شورای عالی اداری به ریاست دکتر جهانگیری گزارش ساماندهی موسسات آموزشی و پژوهشی وابسته به دستگاه های اجرایی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

کارنامه ژنرال‌ نفتی در پالایشگاه‌سازی: تقریبا هیچ!
سرویس - ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴

از مجموع ۹ پالایشگاه نفتی کشور حتی یک پالایشگاه هم در دوره ۱۵ ساله تصدی بیژن زنگنه بر وزارت نفت ساخته نشده است.

نامه فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت به رئیس قوه قضائیه
سرویس - ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵

تعدادی از فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعت نفت در پی اخلال در روند دادرسی شکایت‌شان به تصمیم دیوان عدالت اداری در لغو تعهد استخدامی وزارت نفت در نامه‌ای سرگشاده خطاب به آیت الله رئیسی نوشتند.

دانشگاه صنعت نفت در شهر آبادان تجمیع می‌شود
سرویس - ۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰

دکتر عامر کعبی از پیگیری نمایندگان آبادان برای تجمیع دانشگاه صنعت در این شهر خبر داد.

آقای زنگنه! آرایش جنگی که گفتید، این بود؟!
سرویس - ۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷

معلوم نیست در وزارت نفت چه می‌گذرد، جایی که اکنون باید کانون تحولات مهم، تاریخ ساز و کلیدی برای عبور از بحران های کنونی کشور باشد، کارش به جایی رسیده که وزیر با سابقه از یک توئیت جعلی عصبانی می‌شود و دست به قلم شده تا پاسخ او را بدهد.

منظور زنگنه از جوان‌گرایی چیست؟
سرویس - ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۷

وزیر نفت در مصاحبه اخیر خود پرده جدیدی از انتصابات در وزارت نفت را با «روتوش جوان‌گرایی» تشریح کرد. او که در انتصابات خود مانند وزرای پیشین عمل کرده در این مصاحبه ادعای سنت‌شکنی و جوان‌گرایی دارد...