داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو پرونده
دلایل سازمان سنجش برای تغییر ندادن زمان کنکور چیست؟
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۳

سازمان سنجش آموزش کشور امروز (سه شنبه) در اطلاعیه ای اعلام کرد تعویق زمان برگزاری آزمون باتوجه به بررسی های انجام گرفته در شورای سنجش و پذیرش دانشجو امکان پذیر نیست.

طرح جدید نمایندگان برای اعاده اموال نامشروع مسئولان + متن طرح
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹

 طرح جدید نمایندگان درباره اعاده اموال نامشروع مسئولان روز گذشته در دستور کار کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی قرار داشت که این طرح پس از استماع نظرات مخالفان و موافقان به‌تصویب رسید.

مبارزه همگانی با فساد اقتصادی چگونه محقق می‌شود؟
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴

در بسیاری از کشورها از جمله امریکا افشاگران فساد نه تنها مورد حمایت دستگاه قضایی قرار می‌گیرند که به آن‌ها جایزه نیز پرداخت می‌شود. ما نیز برای نظارت همگانی و مبارزه با فساد باید از تجربه‌های سایر کشورها استفاده کنیم

اظهار نگرانی رهبر انقلاب نسبت به زبان فارسی/ نگذارید فرسوده و ویران شود
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴

در شب ولادت با سعادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی (علیه‌السلام) جمعی از استادان زبان و ادب پارسی و شاعران جوان و پیشکسوت با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

زباله‌های کانادا در فیلیپین!
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۶

دوترته رئیس‌جمهور فیلیپین تهدید کرد که علیه کانادا اعلام جنگ خواهد کرد مگر آنکه این کانتینرها به هزینه اوتاوا به کشورشان بازگشت داده شود.

پنج شنبه‌ها تعطیل رسمی می‌شود؟
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۶

شاید پیش خودتان بگویید این تعداد تعطیلی در ایران خیلی زیاد است درحالی که وقتی با کشورهای دیگر چون چین ،ژاپن، آلمان و کشور های اروپایی و آمریکایی که مقایسه می شود، این تعداد تعطیلی خیلی کم می باشد.

انتخابات اتحادیه اروپا؛‌ تغییر یا حفظ وضع موجود؟
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸

انتخابات پارلمانی اروپا با داستان ها و گویش ها در سرتیتر نشریات به شدت تفاوت خواهد داشت و هرگز نمی تواند به مثابه همه پرسی بر مساله مهاجرت باشد. آنچه که امروز در اروپا موجب اختلاف شده، «درهای گشوده» در برابر «درهای بسته» نیست، بلکه حفظ شرایط موجود در برابر تغییر است

«نوربخش» چهره ناشناسی که میلیون‌ها دلار ارز برای واردات کاغذ گرفت
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴

در لیست دریافت‌کنندگان ارز دولتی و نیمایی نامی به‌طور عجیب خودنمایی می‌کند، علیرضا نوربخش همان کسی است که در لیست تیرماه ۹۷ بانک مرکزی بیش از ۶ میلیون دلار ارز ۴۲۰۰ تومانی برای واردات کاغذ گلاسه و A۴ گرفته بود، اما حالا نام او در لیست ارز ۴۲۰۰ تومانی جدید بانک مرکزی نیست.

چرا جلسات شورای عالی انقلاب فرهنگی تشکیل نمی‌شود
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳

 چرا جلسات شورای عالی فضای مجازی و شورای عالی انقلاب فرهنگی تشکیل نمی‌شود⁉️

زیست شبانه تهرانی‌ها در ماه رمضان
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳

هرساله در شب‌های ماه مبارک رمضان، شهر رنگ‌وبوی تازه‌ای به‌خود می‌گیرد و زندگی سالم شبانه در شهرها و روستاها رواج می‌یابد. بافت سنتی بازار تهران یکی از مناطقی است که در طول سال، شب‌های تاریک و پرخطری را تجربه می‌کند؛ اما در شب‌های ماه رمضان به برکت وجود مسجد ارک تهران و مناجات‌خوانی‌های دسته‌جمعی مردم، جان دوباره می‌گیرد. گزارش پیش ‌رو حاصل گشت‌و‌گذاری شبانه است در محله قدیمی ارک تهران.