داغ‌ترین پرونده‌ها:

تصاویری از پوسترهای تبلیغاتی انتخابات کنست اسرائیل

انتخابات کنست اسرائیل به روزهای اوج خود نزدیک شده است.

آرشیو پرونده فلسطیران
تصاویری از پوسترهای تبلیغاتی انتخابات کنست اسرائیل
فلسطیران - ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۵

انتخابات کنست اسرائیل به روزهای اوج خود نزدیک شده است.

نوشته‌ی عاشورایی شهید فلسطینی «باسل الاعرج»
فلسطیران - ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳

مادرم مرا با عشق به اهل بیت و دوستان ایشان و دشمنی با دشمنان‌شان شیر داد و غم حسین را با شیر خود برای من به ارث گذاشت که آن را از مادرش و مادربزرگش گرفته بود. 

هنیه خطاب به رهبر انقلاب: ایران پیشران قوای حق است/خدای بزرگ را سپاسگزارم که وجود شما را به ما ارزانی داشت
فلسطیران - ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹

هیئت اعزامی، من را در جریان اخبار و دیدارهای انجام‌شده در این سفر قرار دادند، به‌ویژه اخبار مربوط به ملاقات آنان با حضرتعالی و بیانات صریحتان در مساعدت و حمایت ویژه و گسترده از مقاومت و برادران فلسطینی خود، و نیز اعلام آمادگی برای مجهز کردن آنها به هر آنچه برای انجام وظیفه مقاومت خود به آن نیازمندند. سخنانی که موجب مسرّت فراوان ما شد و افقهای وسیعی را پیش‌ِروی ما گشود.

از «حسین» برایمان بگو!
فلسطیران - ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴

 خاطره‌ای جالب از رضا امیر خانی در جمع متحصنین در فرودگاه مهرآباد، سال ۱۳۸۷ که خواندنی است.

«ملایی» چگونه پناهنده شد؟
فلسطیران - ۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳

سرمربی تیم ملی تصریح کرد: فکر می کنم همه چیز از پیش تعیین شده بود، قبل از سفر به ژاپن، عده ای در ایران با جوسازی ها این اتفاقات را چیده بودند و مرتبا با سعید در تماس بودند.

«حاشیه پنداری» مسئله «فلسطین» کافیست!
فلسطیران - ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۱

آقایان و جریان حزب‌الله! عدم ذکر هیچ کشوری از جهان اسلام در پیام امسال رهبری به حجاج بیت‌الله الحرام حج برخلاف پیام‌های پیشین و تأکید بر مسئله فلسطین و هشداری جدی در خصوص «معامله قرن» آیا برای اتمام‌حجت کافی نیست؟ میزان واکنش و توجه در میان افکار عمومی ایران و حتی پیگیران تحولات منطقه‌ای به تحولات فلسطین مانند بسته شدن مسجدالاقصی برای نخستین بار از زمان اشغال (تیر ۹۶)، انتقال سفارت به قدس (اردیبهشت ۹۷) و ... بسیار کم و تعجب برانگیز بوده است.

جزئیاتی محرمانه از دیدار رهبر انقلاب با هیئت حماس
فلسطیران - ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸

دیدار هیئت حماس با رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران بازتاب فراوانی داشت. این سفر در واقع پیامی به کشورهای منطقه از جمله عربستان بود که مخالف این سفر بودند. البته ریاض از حماس خواسته بود که روابط خود را با تهران قطع کند، که با مخالفت این جنبش مواجه شد.

الجزیره؛ محلی برای بازنشر پروپاگاندای کاخ سفید علیه ایران و معامله قرن؟
فلسطیران - ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۴

گرینبلات در یادداشتی در فاکس نیوز به بهانه معامله قرن و مخالفت ایران اتهامات زیادی به تهران وارد کرده است. حال الجزیره همان یادداشت را بدون هیچ کم و کاستی بازنشر و ترجمه کرده است. این یادداشت نشان می‌دهد که دیدار اخیر هیئت حماس با رهبر انقلاب و حمایت ایران از این جنبش مقاومت فلسطینی تا چه میزان در مسئله معامله قرن راهبردی بوده است.

ابومرزوق: هدف از ائتلاف برخی اعراب با آمریکا به زانو در آوردن ایران است
فلسطیران - ۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸

عضو بلندپایه جنبش حماس ضمن تمجید از حمایت‌های ایران گفت که هدف از ائتلاف برخی اعراب با آمریکا به زانو در آوردن ایران است.

گزارش تصویری: حال و هوای ماه رمضان در فلسطین
فلسطیران - ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۳

ماه مبارک رمضان در شهرها و کشورهای مختلف با رسم و رسومات مردمانش رنگ و بوی خاصی دارد. ماه رمضان در فلسطین هم با فرهنگ و آداب مردم آن دیار همراه است