داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو پرونده پرونده‌ها
ارزش ۳۰۰ میلیارد دلاری ارزهای رمزپایه در دنیا
۵ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

مجید حسینی‌نژاد عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی با اشاره به لزوم بسترسازی در حوزه استخراج ارزهای رمزپایه و تلاش برای همراستا ساختن منافع فعالان در این حوزه با منافع جامعه و کشور اظهار کرد: تهدید یا فرصت دانستن ارزهای رمزپایه مثل هر پدیده دیگری، بسته به نوع نگاه ما به یک پدیده جدید است که از آن یک فرصت و یا یک تهدید می‌سازد.

نمیخواهیم اراضی مان سکوی حمله به ایران باشد
۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۹

«برهم صالح» رئیس‌جمهور عراق روز سه‌شنبه در مصاحبه با شبکه «سی‌ان‌ان»، تأکید کرد که این کشور با استفاده از اراضی این کشور برای اقدام نظامی علیه ایران مخالف است. وی در این مصاحبه که بخش اعظم آن به روابط با ایران اختصاص داشت، همچنین گفت که مردم عراق تحریم را تجربه کرده‌اند و در این زمینه با مردم ایران احساس همبستگی دارند.

مشاور ملانیا ترامپ، سخنگوی کاخ سفید می‌شود
۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۳

همسر رئیس‌جمهور آمریکا در یک پیام توییتری اعلام کرد که مشاور ارشد و مدیر ارتباطات وی قرار است به عنوان سخنگوی جدید کاخ سفید فعالیت خود را ادامه دهد.

ایران مذاکره مجدد نخواهد کرد
۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۳

روحانی گفت : اگر ایران نتواند از فواید برجام بهره مند شود، بر اساس بندهای 26 و 36 برجام مرحله به مرحله تعهدات خود را کاهش خواهد داد.

رئیس‌جمهور عراق: کشورمان نباید پایگاهی برای اقدام علیه ایران باشد
۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۸

رئیس‌جمهور عراق در مصاحبه با شبکه «سی‌ان‌ان» ضمن ابراز ناخرسندی از تحریم‌های اعمال شده علیه مردم ایران، گفت بغداد نمی‌خواهد اراضی عراق برای اقدام علیه همسایگان این کشور از جمله ایران، مورد استفاده قرار گیرد.

مشعل: «معامله قرن» معامله‌ای مشکوک و رشوه‌ای برای منطقه با پول عرب‌هاست
۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۸

رئیس دفتر سیاسی سابق جنبش حماس، «معامله قرن» را معامله‌ای مشکوک و مبهم و رشوه‌ای با پول اعراب برای فروش فلسطین و قدس توصیف کرد.

حکم اعدام برای یک منتقد دیگر رژیم آل‌سعود
۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷

حکومت عربستان در سال‌های اخیر به بهانه‌های واهی صدور حکم‌های اعدامی را علیه متفکرین و فعالین این کشور صادر کرده است و در سکوت مجامع حقوق بشری و بین المللی این افراد که مخالفت‌های فکری و اعتقادی با حکومت آل سعود داشته اند را به شهادت رسانده است.

«کاپیتولاسیون آقازاده‌ها»؛ وقتی نباید از دیالوگ‌های اعتراضیِ گاندو ذوق زده شد
۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳

وقتی لایه‌های مختلف اجتماعی، مردم در سطوح مختلف و آدم‌های ریز و درشتِ این مملکت به آقازاده بازی، رانت‌خواری، ویژه خواری و زد و بندهایی که وجود دارد آگاهند، از این وضعیت ناراضی‌اند و به آن اعتراض دارند و حتی در مواجهه با آن هجو و تلخند و طنز را نیز برگزیده‌اند، گفتنِ این حرف از رسانه ملی هنر بزرگی است؟!

تعطیلی فرودگاه‌های عربستان براثر حملات پهپادی یمنی‌ها
۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۸

دو فرودگاه سعودی مذکور هدف عملیات دقیق نیروهای پهپادی یمن قرار گرفتند که در نتیجه آن فعالیت این فرودگاه‌ها تعطیل شد.

قانون جدید انتخابات به کجا رسید؟
۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۳

شورای نگهبان ایراداتی به برخی مواد و بندهای طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس وارد کرد و این ایرادات ۲۸ اردیبهشت ماه در نامه‌ای به امضا قائم مقام شورای نگهبان به قوه مقننه ارسال شد. علاوه بر شورای نگهبان، مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز نظر خود را بر حُسن اجرای سیاست‌های کلی در مورد طرح یک فوریتی اصلاح موادی از قانون انتخابات اعلام کرد.