داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو پرونده پرونده‌ها
حرکات مشکوک آمریکا در خلیج فارس
سرویس - ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

یک رسانه خارجی از دسیسه جدید آمریکا برای افزایش حضور نظامی در خلیج فارس خبر داد.

لندن از تنش آفرینی بیشتر اجتناب کند
سرویس - ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۱

بعیدی نژاد سفیر ایران در لندن در صفحه توئیتر خود به لندن توصیه کرد از تنش آفرینی بیشتر اجتناب کند

هیچ ائتلاف آمریکایی، توان مقابله با ایران را ندارد ­
سرویس - ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

عبدالباری عطوان: کشور‌های غربی بزرگ‌ترین اشتباهی که مرتکب می‌شوند این است که در ارزیابی قدرت ایران و همپیمانان آن خطا می کنند.

تحریم انگلیس چقدر جدی است؟
سرویس - ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و انگلیس به احتمال تحریم و مصادره اموال کشورمان از سوی انگلیس واکنش نشان داد.

موضع آمریکا نشاندهنده انکارگرایی حقوقی است
سرویس - ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین، در زمینه اصرار مقام‌های آمریکایی درباره اینکه «ایران حق غنی‌سازی اورانیوم ندارد»، گفت که این اصرار نشاندهنده انکارگرایی حقوقی یا جهالت است.

دروغ ترامپ اینقدر بزرگ بود که خودمان اول باور کردیم!
سرویس - ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۷

فرمانده هوافضای سپاه گفت:‌ دروغ بزرگی که ترامپ گفت، آنقدر بزرگ بود که خودمان نیز اول باور کردیم که توانسته اند یک پهپاد ما را ساقط کنند.

گردشگری سلامت؛‌فرصتی در چالش ارزی
سرویس - ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۳

نتایج مطالعات ما نشان می‌دهد که گردشگری سلامت در حال افزایش است؛ چون تبلیغات بیشتری می‌شود و سفارتخانه‌ها جدی‌تر هستند. البته، مشکل عمده این است که باید گلوگاه‌ها را به‌تدریج حذف کنیم و بهتر است که بیمارستان‌ها و مراکز درمانی که بیماران را می‌پذیرند، در نظام دقیقی گزارش دهند؛ بدین‌دلیل که دولت در بحث معافیت‌های مالیاتی و جایزه صادراتی اعداد و آمار دقیق داشته و نظام‌مند باشد و نقش دلال‌هایی که ممکن است بیماران را به مراکز نامناسب می‌برند، کاهش پیدا کند

گمرک: مجوز واردات ماینر داده نشده است/ نمایشگاه الکامپ: ماینر موجود است!
سرویس - ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲

در حالی که معاون گمرک ایران گفت گمرک تنها ردیف تعرفه دستگاه های استخراج ارزهای مجازی را تعیین کرده است و این به معنای آغاز ترخیص این دستگاه ها نیست تصاویری از دستگاه های ماینر در نمایشگاه الکامپ منتشر شده است.

پیروز اما بی رسانه!
سرویس - ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷

اما حالا حتما همه صحنه های غرور انگیز هلی بُرن نیروهای سپاه انقلاب اسلامی این فرزندان واقعی امام خامنه ای را بر روی نفتکش انگلیسی دیده اید. که چگونه بر تهدید ناو جنگی انگلیسی و هلیکوپترهای آنها ، غلبه می کنند و نفتکش انگلیسی را توقیف می کنند و شاخ استعمارپیر را می شکنند. اما باز هم همان قصه پرغصه قبلی ناتوانی ما در تبدیل این اقتدار ملی به جشن ملی تکرار شد.

شیطنت دوباره برزیل در عدم تامین سوخت کشتی‌های ایران
سرویس - ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱

بعد از اینکه برزیل از تامین سوخت دو کشتی ایرانی باوند و ترمه خودداری کرد، رویترز از اقدام مجدد برزیل در عدم تامین سوخت دو کشتی دیگر ایرانی خبر داد.