داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو پرونده سیاست
دولت اراده کافی برای اصلاح ساختار بودجه ندارد
سرویس - ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه گفت: اراده کمی برای اجرای اصلاح ساختار بودجه وجود دارد، زیرا دستگاه‌ها بسیاری از تحولات در ساختار بودجه و اقتصاد کشور را قبول ندارند.

از بیانیه ناتو تا تحریم علیه ایران
سرویس - ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰

در پی توقیف نفتکش انگیس توسط نیروهای دریایی سپاه پاسداران، وزرای کابینه لندن به دنبال طرحی برای تحریم و مصادره اموال دارایی های ایران هستند. همچنین ناتو بیانیه ای علیه ایران و درخواست برای آزادسازی کشتی انگلیسی صادر کرد.

چرا حکمرانی ایران در تنگه هرمز قانونی است؟
سرویس - ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵

نگاهی به اقدام ایران در توقیف نفتکش انگلیسی نشان می‌دهد جمهوری اسلامی ایران با بهره‌گیری از حق قانونی خود، پیام روشنی را به کشور‌های غربی مخابره کرده‌است.

انگلیس دزدی کرد و جوابش را هم گرفت
سرویس - ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: انگلیسی‌ها دزدی کردند و جوابشان را هم گرفتند.

انتخابات شورایاری‌ها غیرقانونی است؟
سرویس - ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۱

انتخابات شورایاری‌ها در سال جاری پرحاشیه‌تر از دوره‌های قبلی شده است. مسوولان شهری بسیار علاقه‌مندند تا جمعه این هفته انتخابات برگزار شود اما هنوز رییس سازمان بازرسی کشور و برخی نمایندگان مجلس برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌ها را غیرقانونی می‌دانند.

دیدار و گفتگوی ظریف با معاون اول رئیس جمهور ونزوئلا
سرویس - ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۰

در دیدار وزیر امور خارجه ایران با معاون اول رئیس جمهور ونزوئلا درباره آخرین تحولات روابط دوجانبه و توسعه و تعمیق روابط 2 کشور بحث و تبادل نظر شد.

پیشبرد دستوری برنامه‌های فرهنگی به‌ نتایج موفقی نمی‌رسد
سرویس - ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰

نخستین جلسه ستاد هماهنگی و راهبری اجرای نقشه مهندسی فرهنگی کشور، عصر امروز(شنبه، ۲۹ تیر) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد و اسحاق جهانگیری در این جلسه با اشاره به این‌که نقشه مهندسی فرهنگی کشور پس از بررسی در ۳۳ جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسید، اهمیت این سند را مورد تاکید قرار داد و گفت: مقام معظم رهبری نیز نسبت به اجرای این سند تاکید دارند و لازم است با پیگیری مجدانه، ستاد هماهنگی و راهبری اجرای نقشه مهندسی فرهنگی کشور را به ستادی کارآمد تبدیل کنیم.

قانون را در خلیج فارس و تنگه هرمز قاطعانه اعمال می کنیم
سرویس - ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۵

سخنگوی سپاه با اشاره به نقض قانون توسط نفتکش انگلیسی و دخالت و حمایت ناوچه جنگی اسکورت این نفتکش از آن در ماجرای روز گذشته، گفت: در اعمال قانون در خلیج فارس و تنگه هرمز قاطعانه عمل می کنیم.

یک هیات بلندپایه از حماس وارد تهران شد
سرویس - ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۱

خبرنگار پایگاه خبری «العربی الجدید» از ورود یک هیات حماس به ریاست «صالح العاروری» به تهران خبر داد.

این ۱۴ نکته‌ای که از ۵۹۸ باید دانست
سرویس - ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۶

می‌توان گفت امام خمینی (ره) برخلاف میل باطنی و فقط بر اساس گزارش‌هایی که از سوی مرحوم هاشمی رفسنجانی، محسن رضایی، میرحسین موسوی و... و نهادهای مختلف درگیر اداره جنگ ارائه می‌شد، قطعنامه را پذیرفتند.