داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو پرونده سیاست
چه بسا انقلاب را یک شبه بفروشند و حاصل همه زحمات ملت ایران را برباد دهند!
سیاست - ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۴

ابو‌الفضل سپهسالار سپاه امام حسین‌(ع) بود و سیراب شدنش بر قدرت و توان مقابله او با حرامیانی که در برابر سپاه کم‌شمار حسین‌بن‌علی‌(ع) به کینه‌توزی ایستاده بودند، می‌افزود. پس عباس را چه شده بود، عقل و شرع و منطق و... همه یکصدا حکم به نوشیدن می‌دادند ولی او مشت آبی را که به دهان مبارک نزدیک کرده بود فرو ریخت و از نوشیدن چشم پوشید. چرا؟!

موضوع فلسطین مصداق بی عدالتی بین المللی است
سیاست - ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

در پیام ظریف به مناسبت روز جهانی صلح آمده است عدم حل مساله فلسطین بعد از بیش از ۷ دهه اشغال از جمله مصداق‌های بارز بی عدالتی فاحش در عرصه بین المللی است.

امروز پرچمدار مبارزه با فساد، قوه قضائیه است
سیاست - ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳

نماینده مردم اصفهان در دوره نهم مجلس شورای اسلامی گفت: امروز پرچمدار مبارزه با فساد، قوه قضائیه است؛ درحالی که مجلس و دولت می توانستند این پرچم داری را پیش تر برعهده بگیرند.

بیش از ٧٣٢ هزار نفر در سامانه سماح ثبت نام کردند
سیاست - ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶

مدیر اجرایی ستاد مرکزی اربعین گفت: تا ساعت ۹صبح امروز سی شهریور، بیش از٧٣٢ هزار نفر از زائران اربعین در سامانه سماح ثبت نام کرده‌اند.

حکم نجفی نقض شد
سیاست - ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰

حکم پرونده محمدعلی نجفی از سوی دیوان عالی کشور نقض شد.

خودمانی‌سازی یا خصوصی‌سازی از هپکو تا هفت‌تپه
سیاست - ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴

آقای رئیس‌جمهور! پاسخ حقوق معوّق کارگران، خشونت نیست؛ بازداشت وزیر و معاون و مدیرعامل‌هایی است که باعث معوق ماندن حقوق کارگران شده‌اند.

خداحافظی آیت‌الله اراکی از مجمع تقریب
سیاست - ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹

دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، گفت: اخیراً نیز از مقام عظمای ولایت خواهش کرده‌ام که در صورت صلاح دید و امکان اجازه ادامه سربازی اینجانب را در سنگر علم فراهم کنند که درخواست اینجانب مورد موافقت معظم له قرار گرفته است.

روایت امام جمعه اهواز از دستور رهبر انقلاب برای حل مشکل آب خوزستان
سیاست - ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷

امام جمعه اهواز گفت: علی‌رغم دستور رهبر انقلاب برای حل مشکلات آب و فاضلاب اهواز که موجب نامه رئیس جمهور به رئیس سازمان برنامه و بودجه شد، دیدیم که در زمان حضور آقای نوبخت در اهواز هیچ اقدام اجرایی در این باره صورت نگرفته است.

روحانی دوشنبه به نیویورک می‌رود
سیاست - ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۱

رئیس جمهور دوشنبه هفته جاری به نیویورک سفر خواهد کرد.

سراغ قطعه سازان خواهیم رفت
عدالت - ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۲

دادستان تهران با بیان اینکه علل نگهداری چندین هزار خودرو سایپا و ایرانخودرو در پارکینگ های روباز در دستگاه قضا پیگیری خواهد شد، گفت: اگر این موضوع به لحاظ نقص قطعه باشد به سراغ قطعه سازان نیز خواهیم رفت.