داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو پرونده
«نوربخش» چهره ناشناسی که میلیون‌ها دلار ارز برای واردات کاغذ گرفت
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴

در لیست دریافت‌کنندگان ارز دولتی و نیمایی نامی به‌طور عجیب خودنمایی می‌کند، علیرضا نوربخش همان کسی است که در لیست تیرماه ۹۷ بانک مرکزی بیش از ۶ میلیون دلار ارز ۴۲۰۰ تومانی برای واردات کاغذ گلاسه و A۴ گرفته بود، اما حالا نام او در لیست ارز ۴۲۰۰ تومانی جدید بانک مرکزی نیست.

خرید یخچال از شهر بانه
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۵

نان شب واجبتر است یا یخچال؟ اگر کمی واقع بین باشیم می بینیم که یخچال چه مسئولیت خطیر و چه نقش پر رنگی در لحظه لحظه‌ی زندگی ما دارد. فساد مواد غذایی و بعضی از داروها در غیاب یخچال مناسب شرایط بسیار نامناسبی را ایجاد می کند. این غیاب، تنها نبود این کالا در منزل نیست، بلکه نداشتن یخچال کارآمد مسئله مهم در بحث ما است. اما با این قیمت های بالا و قد کشیده چه باید کرد؟ بیایید در ادامه به همراهی یکدیگر راه حل راهگشایی را بیابیم.

مدیرعامل نجومی بگیر هلدینگ سرمایه گذاری آتیه صبا برکنار شد
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳

 مدیرعامل هلدینگ سرمایه گذاری آتیه صبا ماهانه ۴۰ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کرده است.

خبرسازی رسانه‌های دولت در خصوص کمبود کالاهای اساسی
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۴

خبرگزاری ایرنا وابسته به دولت مدعی شد ماکارونی در بازار نایاب شده است. این ادعا در حالی مطرح می‌شود که روزنامه ایران نیز دیروز در گزارشی مدعی شده بود برخی کالاها مانند تن ماهی، ماکارونی و خرما در بازار کمیاب شده است.

افزایش قیمت بنزین منتفی است
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱

رئیس مجلس در نشست امروز اعلام کرد که موضوع افزایش قیمت بنزین فعلا منتفی بوده و قرار است که در نشست مشترک مجلس و دولت این موضوع و مسائل مرتبط با برنامه و بودجه بررسی شود.

چگونه پست‌های اینستاگرامی اقای رئیس دلار را گران می‌کند؟
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۳

همتی از ابتدای سال جدید تاکنون چندین یادداشت درباره برنامه‌ها و سیاست‌های بانک مرکزی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده که اکثر آنها درباره بازار ارز و پول بوده است.