داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
تصاویر: رژه بزرگ نیروهای مسلح با حضور روحانی
اجتماع - ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷

مراسم رژه بزرگ نیروهای مسلح، صبح یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ همزمان با هفته دفاع مقدس و با حضور حسن روحانی رئیس‌جمهور در جوار حرم مطهر امام خمینی(ره) برگزار شد.

هر آنچه از «5G» باید بدانیم
فناوری - ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۴

شاید برای ما دهه شصتی‌ها که زندگی را با سرعت اینترنت دیال‌آپ و انتظار برای دانلود یک فایل یک مگابایتی تجربه کرده‌ایم، کندی اینترنت به یک نوستالژی خاطره‌انگیز تبدیل شده باشد اما این موضوع برای نسل‌های جدید به هیچ عنوان قابل‌تصور نیست، چراکه دهه هفتادی‎ها و هشتادی‌های عصر ما کمتر زندگی بدون اینترنت را تجربه‌ کرده‌اند.

مساله اصلی انتخابات طرح و ایده باشد
اجتماع - ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۹

مبنای از بین رفتن دوقطبی کاذب «اصلاح‌طلب-اصولگرا»، در اصلاح ادبیات دینی و انقلابی است. تا وقتی ادبیات دینی ما سوءتفاهم‌برانگیز باشد و دین را این‌طور معرفی نکنیم که «دین چیزی غیر از واقع‌گرایی نیست»، دعوای اصلاح‌طلب-اصولگرا وجود خواهد داشت. دین و انقلاب یعنی واقع‌بینی و عقلانیت؛ مگر کسی سر اصل «عقلانیت» دعوا دارد؟! دین و انقلاب، پیامش همین است.

قالیباف: اصلاح مجلس مقدمه اصلاحات دیگر است
انتخابات مجلس - ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۶

اولین و مهمترین حرکت برای اصلاح و تحول از دوم اسفند یعنی انتخابات مجلس آغاز می شود. چرا که مجلس در راس امور است. مجلسی که کارآمد، شفاف، متعهد و متخصص باشد، نسبتا جوان باشد، مردمی باشد، وکیل المله باشد. اینها شاخص مجلس نو است.

چه بسا انقلاب را یک شبه بفروشند و حاصل همه زحمات ملت ایران را برباد دهند!
سیاست - ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۴

ابو‌الفضل سپهسالار سپاه امام حسین‌(ع) بود و سیراب شدنش بر قدرت و توان مقابله او با حرامیانی که در برابر سپاه کم‌شمار حسین‌بن‌علی‌(ع) به کینه‌توزی ایستاده بودند، می‌افزود. پس عباس را چه شده بود، عقل و شرع و منطق و... همه یکصدا حکم به نوشیدن می‌دادند ولی او مشت آبی را که به دهان مبارک نزدیک کرده بود فرو ریخت و از نوشیدن چشم پوشید. چرا؟!

۲۵۹ هزار نفر بیمه بیکاری دریافت می‌کنند
اقتصاد - ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰

همچنین محاسبات نشان می‌دهد کل هزینه دریافتی مقری‌بگیران بر مبنای حقوق پایه سال ۱۳۹۷ و با در نظر گرفتن بعد خانوار و وضعیت تاهل، رقمی حدود ۳ هزار میلیارد تومان خواهد شد.

۴۵۰ هزار معلول در نوبت دریافت کارت معلولیت
اجتماع - ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۰

معاون توانبخشی سازمان بهزیستی با اشاره به اینکه یک میلیون نفر از معلولان کارت معلولیت را دریافت کرده اند گفت: ۲۵۰ هزار نفر در نوبت تایید کمیسیون هستند.

سلبریتی‌ها حق تبلیغات در حوزه سلامت را ندارند
اجتماع - ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۰

رئیس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه سلبریتی‌ها نباید در بحث تبلیغات سلامت بدون اخذ مشورت‌های لازم ورود کنند، گفت: این نوع تبلیغات اعتبار سلبریتی‌ها و سلامت مردم را نشانه می‌رود.

بازار مسکن اواخر امسال بهبود پیدا خواهد کرد
اقتصاد - ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰

یک کارشناس بازار مسکن با بیان این‌که در شرایط فعلی تولید مسکن بیش از دو برابر تقاضا در شهر تهران است، گفت: انتظار داریم با رسیدن قیمت مسکن به کف و افزایش اندک توان متقاضیان در انتهای سال جاری وضعیت معاملات بهبود پیدا کند.

حکم نجفی نقض شد
سیاست - ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰

حکم پرونده محمدعلی نجفی از سوی دیوان عالی کشور نقض شد.

بیشتر ...در حال بارگذاری ...