داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
لندن از تنش آفرینی بیشتر اجتناب کند
سرویس - ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۱

بعیدی نژاد سفیر ایران در لندن در صفحه توئیتر خود به لندن توصیه کرد از تنش آفرینی بیشتر اجتناب کند

هیچ ائتلاف آمریکایی، توان مقابله با ایران را ندارد ­
سرویس - ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

عبدالباری عطوان: کشور‌های غربی بزرگ‌ترین اشتباهی که مرتکب می‌شوند این است که در ارزیابی قدرت ایران و همپیمانان آن خطا می کنند.

تحریم انگلیس چقدر جدی است؟
سرویس - ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و انگلیس به احتمال تحریم و مصادره اموال کشورمان از سوی انگلیس واکنش نشان داد.

موضع آمریکا نشاندهنده انکارگرایی حقوقی است
سرویس - ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین، در زمینه اصرار مقام‌های آمریکایی درباره اینکه «ایران حق غنی‌سازی اورانیوم ندارد»، گفت که این اصرار نشاندهنده انکارگرایی حقوقی یا جهالت است.

دروغ ترامپ اینقدر بزرگ بود که خودمان اول باور کردیم!
سرویس - ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۷

فرمانده هوافضای سپاه گفت:‌ دروغ بزرگی که ترامپ گفت، آنقدر بزرگ بود که خودمان نیز اول باور کردیم که توانسته اند یک پهپاد ما را ساقط کنند.

گردشگری سلامت؛‌فرصتی در چالش ارزی
سرویس - ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۳

نتایج مطالعات ما نشان می‌دهد که گردشگری سلامت در حال افزایش است؛ چون تبلیغات بیشتری می‌شود و سفارتخانه‌ها جدی‌تر هستند. البته، مشکل عمده این است که باید گلوگاه‌ها را به‌تدریج حذف کنیم و بهتر است که بیمارستان‌ها و مراکز درمانی که بیماران را می‌پذیرند، در نظام دقیقی گزارش دهند؛ بدین‌دلیل که دولت در بحث معافیت‌های مالیاتی و جایزه صادراتی اعداد و آمار دقیق داشته و نظام‌مند باشد و نقش دلال‌هایی که ممکن است بیماران را به مراکز نامناسب می‌برند، کاهش پیدا کند

آیا قاچاق پوشاک در سال ۹۷ کاهش یافت؟
سرویس - ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۶

دبیر اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان پوشاک کشور با بیان اینکه در سال ۹۷ فقط ۱۰۰ میلیون دلار از حجم قاچاق پوشاک کاهش یافته است، گفت: این آمار به هیچ عنوان به معنای کاهش رتبه قاچاق پوشاک در کشور نیست.

صادرات زعفران ۱۵ درصد کاهش یافت
سرویس - ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸

نایب رئیس شورای ملی زعفران از کاهش ۱۵ درصدی صادرات زعفران در ۳ ماهه نخست امسال خبر داد و گفت: قیمت زعفران نیز بین ۱۰ تا ۱۵ درصد کاهش یافته است.

روایت محرم؛ قسمت اول؛ زمینه سازان
سرویس - ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲

کامران غضنفری نویسنده کتاب رازقطعنامه، رازهایی از روزهای پیش از قطعنامه را بازگو کرد. مشروح این گفتگو در روزهای آینده در نسیم انلاین منتشر می‌شود

گمرک: مجوز واردات ماینر داده نشده است/ نمایشگاه الکامپ: ماینر موجود است!
سرویس - ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲

در حالی که معاون گمرک ایران گفت گمرک تنها ردیف تعرفه دستگاه های استخراج ارزهای مجازی را تعیین کرده است و این به معنای آغاز ترخیص این دستگاه ها نیست تصاویری از دستگاه های ماینر در نمایشگاه الکامپ منتشر شده است.

بیشتر ...در حال بارگذاری ...