سیر ورود و حرکت علویان در طبرستان به روایت "کوی محبت"

شبکه دو

برنامه "کوی محبت" جمعه، ۱۳ شهریور در گفتگو با آیت‌الله سیدحبیب الله قدمی سیر تاریخی ورود و حرکت علویان در طبرستان را بررسی می‌کند

به گزارش «نسبم»، «کوی محبت» کاری از گروه امور اجتماعی است که با تهیه کنندگی و اجرای سید مصطفی موسوی پخش می شود.

این برنامه جمعه در قالب پخش مستند کوتاهی و همچنین گفتگو با آیت الله قدمی کارشناس سیاسی و استاد حوزه و دانشگاه سیرتاریخی حرکت علویان در طبرستان را بررسی خواهد کرد.

پخش وله و گزارش کوتاهی از فعالیت ستاد بازسازی عتبات عالیات دیگر بخش های این برنامه  تلویزیونی را تشکیل می دهند.

این برنامه مذهبی جمعه ها از ساعت 19 روى آنتن می رود و با دعوت از کارشناسان شناخته شدهموضوعات مرتبط با دین و اهل بیت علیه السلام را به بحث مى گذارد.

ارسال نظر

آیا طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین گره گشا خواهد بود؟

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

مطالبات ایران از آمریکا

بی اعتنایی به قوانین و مقررات بین‌المللی و تلاش برای تخریب هرگونه قانونمندی در نظام بین‌المللی یکی دیگر از وجوه بارز سیاست خارجی دولت کنونی آمریکا است. تا آنجا که حتی مطابق گزارشهای خبری، نمایندگان آمریکا در جریان مذاکره بر سر بیانیه نشست گروه 7 در کانادا، با ذکر عبارتی مبنی بر لزوم اعتلای "نظم بین‌المللی مبتنی بر قانون"  مخالفت کرده بودند. دولت ترامپ این رویه مخرب خود را با نفی اصل بنیادی "وفا به عهد" آغاز کرد.

۱۲ توصیه مهم رهبر انقلاب به مجلس

مجلس نباید نماد تردید و خودکم‌بینی، یأس و ناامیدی، و بی‌اعتنایی و بی‌مبالاتی به مسائل کشور باشد و نباید با دید مأیوسانه به ظرفیت‌ها و توانایی‌های ملی نگاه کند

اجاره‌نشین‌ها!

در این گزارش از مجموعه ویدئوهای "آوانت"، تلاش شده تا گوشه ای از مشکلات مستاجران پس از گرانی های اخیر مسکن زیر ذره بین قرار گیرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به مناسبت چهلمین روز از حادثه تروریستی در تهران؛
پخش تله تئاتر "بلندی های زیرپا" از شبکه چهار سیما
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین