رونمایی از اپلیکیشن میهن بلاگ توسط صحت، رشیدی و امرایی

وبلاگ نویسی

مسابقه وبلاگ‌نویسی میهن‌بلاگ که با استقبال پرشور وبلاگ‌نویسان و علاقه‌مندان کار خود را در سوم مردادآغاز کرده بود در سوم شهریور به کار خود پایان داد

به گزارش «نسیم»، این مسابقه با هدف ترویج وبلاگ‌نویسی شروع به کار کرد. در همان روزهای ابتدایی، مسابقه وبلاگ‌نویسی با موضوع «من امروز، 10 سال قبل» با استقبال پرشور علاقه‌مندان مواجه شد و در پایان 5178 مطلب برای شرکت در این مسابقه به میهن‌بلاگ ارسال شد.
بسیاری از نویسندگان، خبرنگاران و اهالی قلم و رسانه نیز در این مسابقه شرکت کرده و موجب رونق گرفتن هرچه بیشتر این مسابقه شدند.
در پایان این مسابقه، آثار رسیده توسط هیئت داوران متشکل از اسدالله امرایی، سروش صحت و لیلی رشیدی مورد بررسی قرار گرفت و سرانجام آثار برتر انتخاب شد.
در مراسم اختتامیه این مسابقه، به نفرات اول تا سوم Microsoft Surface Pro3 و به 7 برگزیده بعدی Apple iPad Mini3 و به برگزیده مردمی که توسط آرا شرکت کنندگان انتخاب شده بود، یک عدد Apple iPad Air2 اهدا شد.
در حال حاضر نیز علاقه‌مندان به مطالعه آثار رسیده می‌توانند در آدرس: mihanblog.com/timemachine تمامی آثار رسیده را مورد مطالعه قرار دهند.
همچنین در خلال اختتامیه کمپین «منِ امروز، 10 سال قبل» میهن‌بلاگ از نرم‌افزار تلفن همراه خود رونمایی کرد. شکوری، مدیر شرکت صبا ایده، دلیل ارائه نرم‌افزار تلفن همراه میهن‌بلاگ را هم‌راستایی با تغییرات و پیشرفت‌های صورت گرفته در سرویس‌های اینترنتی و نحوه تعامل کاربران با اینترنت و ظهور ابزارهای الکترونیکی جدید عنوان کرد. گفتنی است نرم‌افزار تلفن همراه میهن‌بلاگ برای هر دو سیستم‌عامل اندروید و iOs پیاده‌سازی شده و در آینده نزدیک در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. از ویژگی‌های اصلی نرم‌افزار میهن‌بلاگ، امکان نوشتن پست در وبلاگ به کمک صوت و بدون نیاز به تایپ دستی است. سرویس میهن‌بلاگ اولین و تنها سرویس‌دهنده وبلاگ نویسی ایرانی است که امکان وبلاگ نویسی از طریق نرم‌افزار تلفن همراه را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد.

ارسال نظر

استاد جغرافیای سیاسی دانشگاه تهران در گفتگو با نسیم آنلاین:

وزارت خارجه درباره ابهامات سند رژیم حقوقی خزر روشنگری کند

۲ گزاره رژیم صهیونیستی برای مقابله با راهکارهای ابتکاری مقاومت

حماس و مقاومت فلسطین از روزهای ابتدایی فروردین امسال با ابتکار «راهپیمایی بازگشت» و «بادبادک‌های آتشین» به منظور کاهش محاصره، معادلات نوارغزه را برای اسرائیل کاملاً دگرگون کردند. تداوم و گسترده شدن استفاده فلسطینیان از بادبادک‌های آتشین کاملاً امنیت شهرک‌های اطراف نوارغزه را با چالش روبرو کرد.

۹۰ درصد مشکلات افتصادی ناشی از تصمیمات غلط دولت است

در شرایط کنونی مردم و فعالان اقتصادی نسبت به نحوه مدیریت اقتصادی بسیاری از مدیران رده بالای اقتصادی کشور اعتراض دارند، اگر اعتراض آنها شنیده نشود و با این ادبیات اخیر معاون وزیر صنعت پاسخ داده شود، به نفع کشور نخواهد بود.

خطای بزرگ؛ زمینه‌ساز کاهش ارزش پول ملی

رهبر معظم انقلاب اسلامی، کاهش ارزش پول ملی را از مشکلات کنونی اقتصاد کشور دانستند و گفتند: در قضیه ارز و سکه بر اثر برخی بی تدبیری و بی توجهی ارز کشور دست سوءاستفاده کنندگان رفت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

گفت‌وگو با خبرنگار پرس تی‌وی در دمشق
در جنگ کودکانی را دیدم که حتی بلد نبودند موز بخورند!
گزارش ایرنا از گیشه سینما؛
هت‌تریک کمدی در صدر پُرفروش‌های هفته
پاسخ‌های کچویان به ادعای فروپاشی جامعه ایرانی
جامعه ایرانی؛ قوی، پویا و بامشکلات فراوان
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین