رونمایی از اپلیکیشن میهن بلاگ توسط صحت، رشیدی و امرایی

وبلاگ نویسی

مسابقه وبلاگ‌نویسی میهن‌بلاگ که با استقبال پرشور وبلاگ‌نویسان و علاقه‌مندان کار خود را در سوم مردادآغاز کرده بود در سوم شهریور به کار خود پایان داد

به گزارش «نسیم»، این مسابقه با هدف ترویج وبلاگ‌نویسی شروع به کار کرد. در همان روزهای ابتدایی، مسابقه وبلاگ‌نویسی با موضوع «من امروز، 10 سال قبل» با استقبال پرشور علاقه‌مندان مواجه شد و در پایان 5178 مطلب برای شرکت در این مسابقه به میهن‌بلاگ ارسال شد.
بسیاری از نویسندگان، خبرنگاران و اهالی قلم و رسانه نیز در این مسابقه شرکت کرده و موجب رونق گرفتن هرچه بیشتر این مسابقه شدند.
در پایان این مسابقه، آثار رسیده توسط هیئت داوران متشکل از اسدالله امرایی، سروش صحت و لیلی رشیدی مورد بررسی قرار گرفت و سرانجام آثار برتر انتخاب شد.
در مراسم اختتامیه این مسابقه، به نفرات اول تا سوم Microsoft Surface Pro3 و به 7 برگزیده بعدی Apple iPad Mini3 و به برگزیده مردمی که توسط آرا شرکت کنندگان انتخاب شده بود، یک عدد Apple iPad Air2 اهدا شد.
در حال حاضر نیز علاقه‌مندان به مطالعه آثار رسیده می‌توانند در آدرس: mihanblog.com/timemachine تمامی آثار رسیده را مورد مطالعه قرار دهند.
همچنین در خلال اختتامیه کمپین «منِ امروز، 10 سال قبل» میهن‌بلاگ از نرم‌افزار تلفن همراه خود رونمایی کرد. شکوری، مدیر شرکت صبا ایده، دلیل ارائه نرم‌افزار تلفن همراه میهن‌بلاگ را هم‌راستایی با تغییرات و پیشرفت‌های صورت گرفته در سرویس‌های اینترنتی و نحوه تعامل کاربران با اینترنت و ظهور ابزارهای الکترونیکی جدید عنوان کرد. گفتنی است نرم‌افزار تلفن همراه میهن‌بلاگ برای هر دو سیستم‌عامل اندروید و iOs پیاده‌سازی شده و در آینده نزدیک در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. از ویژگی‌های اصلی نرم‌افزار میهن‌بلاگ، امکان نوشتن پست در وبلاگ به کمک صوت و بدون نیاز به تایپ دستی است. سرویس میهن‌بلاگ اولین و تنها سرویس‌دهنده وبلاگ نویسی ایرانی است که امکان وبلاگ نویسی از طریق نرم‌افزار تلفن همراه را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد.

ارسال نظر

دکتر ابومحمد عسگرخانی در گفتگوی تفصیلی مطرح کرد

اروپا زندانبان برجام است

اثر گلخانه‌ای در مدیریت فرهنگی

تا اینجا که نیاز است بخشی از بودجه بیت المال صرف هزینه‌های فرهنگی به منظور تقویت فرهنگ معیار اسلامی شود حرفی نیست اما حمایت های بی دریغ در حوزه فرهنگ و تزریق بی حساب و کتاب کمک های مالی به این بخش به منظور تقویت بنگاه های فرهنگی، بدون در نظر گرفتن راهی برای ارزیابی نتایج و آیا اینکه این بنگاه ها توانسته اند از این حمایت ها به صورت موثر استفاده کنند یا خیر و اگر موثر بوده است آیا بازدهی قابل قبولی را به همراه داشته است یا نه، موجب شده تا در حوزه فرهنگ به یک آسیب جدی دچار شویم

مشکلات امروز نتیجه اجرای سیاست‌های نیلی و دوستانش است

آقای نیلی باید پاسخگوی عملکرد خود در 5 سال اخیر باشند، ایشان توقع داشتند 100 درصد سیاست‌هایشان اجرا شود، در حالیکه 80-70 درصد سیاستهای فعلی اجرا شده نتیجه تصمیمات ایشان و دوستانشان است

چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟

عبدالله شهبازی مورخ و پژوهشگر در خصوص این گزارش بی‌بی‌سی درباره قحطی بزرگ در ایران نوشت:  دیروز انکار می‌کردند. حالا برای ترسانیدن ما مطرح می‌کنند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

نگاهی به گزارش «صد سال پیش در ایران چه خبر بود» بی‌بی‌سی
چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟
قره باغی خواننده آهنگ «امریکا امریکا ننگ به نیرنگ تو»:
می‌خواهند به سرنوشت خاشقچی دچار شوم / اپرایی واقعی در راه است
حکایت اربعین 
مدل مدیریت اسلامی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین