ضرابی‌زاده: "دختر شینا" در آستانه چاپ ۲۲ است

ضرابی زاده

نویسنده کتاب دختر شینا در گفتگو با «نسیم» با اعلام این خبر افزود: جای خوشحالی دارد که مردم به کتاب‌های دفاع مقدس اقبال دارند و این مسئله سهم نویسندگان این حوزه را بسیار سنگین می‌کند

بهناز ضرابی زاده، نویسنده کتاب "دختر شینا" در گفتگو با «نسیم» در خصوص استقبال از این کتاب بعد از شروع مسابقه کتاب و زندگی گفت: به گفته انتشارات سوره مهر استقبال از کتاب بسیار خوب بوده است و این جای خوشحالی دارد که مردم به کتاب های دفاع مقدس اقبال دارند.

وی افزود: بعد از شرکت در مسابقه حدود 35 هزار نسخه جدید از کتاب منتشر شد و فکر می کنم الان در آستانه چاپ بیست و دوم قرار دارد.

ضرابی زاده تاکید کرد: این استقبال زمانی که آمار سرانه مطالعه در کشور پایین است نشان می دهد که مردم علاقه زیادی به این حوزه دارند و این سهم نویسندگان دفاع مقدس را بسیار سنگین می کند که  نوشتن این کتاب ها را جدی بگیرند.

گفتنی است، «دختر شینا»   نوشته بهناز ضرابی‌زاده شامل خاطرات قدم‌خیر محمدی کنعان دربردارنده زندگی یکی از همسران شهدا از پیش از انقلاب تا شهادت است. این کتاب محور سومین دوره مسابقه کتاب و زندگی انتخاب شده است.

این اثر از دوران کودکی راوی یعنی زمانی که او فرزند «حاج‌آقا» در روستای قایش رزن زندگی می‌کرد تا زمان شهادت همسرش، شهید حاج ستار را روایت می‌کند. محمدی در این کتاب هم به لحظات شیرین و هم به دوری‌های تلخ همسرش از خانواده اشاره می‌کند.

ارسال نظر

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر

صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!

تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی را حل نخواهد کرد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس: تشکیل وزارت بازرگانی هزینه و وقت زیادی را تلف خواهد کرد. اینکه دولت به بهانه ساماندهی وضعیت فعلی به دنبال تشکیل وزارت بازرگانی است، پذیرفتنی نمی‌باشد. با تشکیل وزارت بازرگانی مشکلی حل نخواهد نشد. حتی می‌توان گفت مشکلات دیگری ایجاد می‌شود.

ارتباط عاملان جنایت با برخی کشورهای منطقه

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفتند.

گام دوم انقلاب اسلامی

در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی مردم ایران رهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای راهبردی به تبیین حرکت انقلاب اسلامی لرای ایجاد تمدن اسلامی و زمینه‌سازی ظهور امام عصر پرداختند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

تحلیلی بر مهمترین نقاط قوت و ضعف سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
صعود جوانان، سقوط پیشکسوت‌ها!
گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین