امیر موسوی: صفحه فیس‌بوک منتشرکننده خبر مجروحیت "سردار سلیمانی" جعلی است

موسوی

این کار‌شناس مسائل استراتژیک در گفتگو با «نسیم» مطرح کرد: این صفحه به وسیله رسانه‌های سعودی ایجاد شده و هر چند وقت یکبار خبری دروغ از آن طریق منتشر می‌شود

به گزارش گروه بین‌الملل «نسیم»، پایگاه خبری روزنامه "القدس العربی" چاپ لندن به نقل از منابع ایرانی مدعی زخمی شدن "سردار سلیمانی" در سوریه شد. این روزنامه، منبع خبر خود را صفحه فیس بوک منتسب به "امیر موسوی" کار‌شناس مسائل راهبردی و رایزن فرهنگی ایران در الجزایر اعلام کرد. پیش از این نیز خبر دروغ انقال پایتخت سوریه از دمشق به یکی از شهرهای لاذقیه یا طرطوس به نقل از فیس بوک همین کار‌شناس ایرانی منتشر شده بود.

صفحه اصلی امیر موسوی

گردانندگان این صفحه برای تاثیرگذاری بیشتر با ذکر مسئولیت قبلی موسوی به عنوان مشاور وزیر دفاع و سمت کنونی وی در الجزایر و همچنین شناخته شده بودنش در شبکه‌های تلویزیونی عربی، اخبار مورد نظر خود را منتشر می‌کنند. موسوی در گفتگو با خبرنگار «نسیم» انتساب این صفحه به خود را تکذیب و از رسانه‌ها درخواست کرد این اخبار دروغ را منعکس نکنند. وی در خصوص صفحه منتسب به خود گفت: این صفحه جعلی به وسیله فیصل قاسم مجری برنامه الاتجاه المعاکس شبکه تلویزیونی الجزیره راه اندازی شده و هر از چندی دروغ پردازی‌هایی در آن انجام می‌گیرد.

صفحه جعلی منتسب به امیر موسوی

گالری تصاویر

ارسال نظر

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

اعتصاب غذا میان اسرای فلسطینی در اعتراض به عدم رعایت حقوقشان یا در اعتراض به یک موضوع سیاسی مسبوق به سابقه است. این شیوه اعتراضی در میان اسرای فلسطینی به این‌گونه است که تنها مقدار کمی آب و نمک مصرف می‌نمایند و به‌منظور تحقق خواسته خود دیگر نوشیدنی‌ها و غذاها را از سطح زندان جمع‌آوری می‌نمایند و یا افراد اعتصاب‌کننده تا تحقق خواسته‌های خود از خوردن غذا جز کمی آب و نمک امتناع می‌نمایند.

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

مهم‌ترین مطالب سرویس

« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد
عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز
چرا حکومت‌های استبدادی در شمال آفریقا سقوط می‌کنند
بی‌وفایی آمریکا به دیکتاتورهای باوفا
پایگاه میدل‌ایست‌آی فاش کرد
نقش موساد در کودتای سودان
زندگی‌نامهٔ بانوی اول سابق آمریکا
همسر اوباما چگونه ستاره راک شد؟
از مبارزه مدنی تا بادبادک های آتشین؛ ابتکار عمل در مبارزه
۵ نکته درباره «راه پیمایی بازگشت»
رسمیت یافتن اشغال‌گری از سوی ترامپ؛
«جولان» انتخاباتی