امیر موسوی: صفحه فیس‌بوک منتشرکننده خبر مجروحیت "سردار سلیمانی" جعلی است

موسوی

این کار‌شناس مسائل استراتژیک در گفتگو با «نسیم» مطرح کرد: این صفحه به وسیله رسانه‌های سعودی ایجاد شده و هر چند وقت یکبار خبری دروغ از آن طریق منتشر می‌شود

به گزارش گروه بین‌الملل «نسیم»، پایگاه خبری روزنامه "القدس العربی" چاپ لندن به نقل از منابع ایرانی مدعی زخمی شدن "سردار سلیمانی" در سوریه شد. این روزنامه، منبع خبر خود را صفحه فیس بوک منتسب به "امیر موسوی" کار‌شناس مسائل راهبردی و رایزن فرهنگی ایران در الجزایر اعلام کرد. پیش از این نیز خبر دروغ انقال پایتخت سوریه از دمشق به یکی از شهرهای لاذقیه یا طرطوس به نقل از فیس بوک همین کار‌شناس ایرانی منتشر شده بود.

صفحه اصلی امیر موسوی

گردانندگان این صفحه برای تاثیرگذاری بیشتر با ذکر مسئولیت قبلی موسوی به عنوان مشاور وزیر دفاع و سمت کنونی وی در الجزایر و همچنین شناخته شده بودنش در شبکه‌های تلویزیونی عربی، اخبار مورد نظر خود را منتشر می‌کنند. موسوی در گفتگو با خبرنگار «نسیم» انتساب این صفحه به خود را تکذیب و از رسانه‌ها درخواست کرد این اخبار دروغ را منعکس نکنند. وی در خصوص صفحه منتسب به خود گفت: این صفحه جعلی به وسیله فیصل قاسم مجری برنامه الاتجاه المعاکس شبکه تلویزیونی الجزیره راه اندازی شده و هر از چندی دروغ پردازی‌هایی در آن انجام می‌گیرد.

صفحه جعلی منتسب به امیر موسوی

گالری تصاویر

ارسال نظر

نسیم آنلاین بررسی می‌کند

دوئل بانک‌های فراقانونی با بانک مرکزی

SPV به جایی نمی‌رسد چون یقین دارند ایران به تعهدات برجام پایبند می‌ماند

یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: آینده SPV چندان خوشایند نیست و این موضوع بیشتر جنبه نمادین نسبت به انجام تعهدات اروپا در قبال برجام دارد که برای ما هم مفید نخواهد بود.

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

یحیی کمالی پور پیرامون کمبود وکیل در کشور گفت: ما در کشور با کمبود وکیل روبرو هستم و این تعداد از وکیل بنابر نیازهای جامعه نیست.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

مهم‌ترین مطالب سرویس

کاخ سفید دستاوردهای ترامپ را در بیانیه‌ای تشریح کرد
خروج از برجام و احیای تحریم‌های ضدایرانی
درس‌های منبج برای کاخ سفید و انعطاف موقت ترامپ
سرنوشت دستور ترامپ برای خروج از سوریه چه خواهد بود؟
نجات نتانیاهو در گرو عادی سازی روابط اعراب و اسرائیل
چرا دولت نتانیاهو تصمیم به برگزاری انتخابات زود هنگام گرفت؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین