امیر موسوی: صفحه فیس‌بوک منتشرکننده خبر مجروحیت "سردار سلیمانی" جعلی است

موسوی

این کار‌شناس مسائل استراتژیک در گفتگو با «نسیم» مطرح کرد: این صفحه به وسیله رسانه‌های سعودی ایجاد شده و هر چند وقت یکبار خبری دروغ از آن طریق منتشر می‌شود

به گزارش گروه بین‌الملل «نسیم»، پایگاه خبری روزنامه "القدس العربی" چاپ لندن به نقل از منابع ایرانی مدعی زخمی شدن "سردار سلیمانی" در سوریه شد. این روزنامه، منبع خبر خود را صفحه فیس بوک منتسب به "امیر موسوی" کار‌شناس مسائل راهبردی و رایزن فرهنگی ایران در الجزایر اعلام کرد. پیش از این نیز خبر دروغ انقال پایتخت سوریه از دمشق به یکی از شهرهای لاذقیه یا طرطوس به نقل از فیس بوک همین کار‌شناس ایرانی منتشر شده بود.

صفحه اصلی امیر موسوی

گردانندگان این صفحه برای تاثیرگذاری بیشتر با ذکر مسئولیت قبلی موسوی به عنوان مشاور وزیر دفاع و سمت کنونی وی در الجزایر و همچنین شناخته شده بودنش در شبکه‌های تلویزیونی عربی، اخبار مورد نظر خود را منتشر می‌کنند. موسوی در گفتگو با خبرنگار «نسیم» انتساب این صفحه به خود را تکذیب و از رسانه‌ها درخواست کرد این اخبار دروغ را منعکس نکنند. وی در خصوص صفحه منتسب به خود گفت: این صفحه جعلی به وسیله فیصل قاسم مجری برنامه الاتجاه المعاکس شبکه تلویزیونی الجزیره راه اندازی شده و هر از چندی دروغ پردازی‌هایی در آن انجام می‌گیرد.

صفحه جعلی منتسب به امیر موسوی

گالری تصاویر

ارسال نظر

نگاهی به گزارش «صد سال پیش در ایران چه خبر بود» بی‌بی‌سی

چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟

قراردادهای فاینانس‌ سرکاری دولت روحانی

وزیر اقتصاد سوم دولت تدبیر و امید بعد از جلسه با هیات برزیلی اعلام کرد که برزیل یک خط اعتباری 1.5 میلیارد دلاری برای ایران در نظر گرفته است. این خبر خوبی است. ولی سابقه این اخبار در وزارت اقتصاد نشان می‌دهد که باید در مورد این خبر با احتیاط عمل کرد. چرا؟

ده‌ونک؛ ماجرای قانون و انصاف!

این جمله‌ی «خب دانشگاه سند داره دیگه؛ میتونه تخلیه و تخریب کنه!» رو این روزا از زبون خیلی‌ها شنیدم. چجوری انقدر راحت میتونیم این جمله رو بگیم؟ داریم درمورد یه سری سازه و آوار صحبت نمی‌کنیم، داریم درمورد یه سری زندگی صحبت میکنیم!

قطعاً مشکلات اقتصادی با استفاده درست از ظرفیت‌های کشور حل خواهد شد

رهبر انقلاب اعتمادبه‌نفس ورزشکارانِ جانباز و معلول به‌ویژه بانوان ورزشکار را در دفاع از ارزش‌های دینی و ملی خود، اقدامی بسیار برجسته و ستودنی خواندند و گفتند: پرچم‌داری کاروان ورزشی ایران به وسیله‌ی یک بانوی دارای حجاب چادر و یا اقامه‌ی نماز جماعت و حضور در نماز جمعه، به معنای ایستادن یک‌تنه در مقابل تهاجم بی‌بندوباری و ولنگاری روزافزون دنیا و کم نیاوردن در مقابل این هجوم است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

هشدار ۳۵ NGO و سازمان حقوقی:
یمن در آستانه قحطی است
شکل گیری BDS اسلامی نیازامروز برای مقابله مردمی با رژیم صهیونیستی
عادی‌سازی روابط اعراب و اسرائیل و وظیفه ما
آمریکا، امپراتوری تبعیض ها (۱)
اقلیت ها و خشونت پلیس در آمریکا
وزارت امور خارجه: تصمیم دیوان لاهه نشانه بارز حقانیت ایران است
رای دیوان لاهه به لغو تحریم های دارویی، غذایی، و هوایی
۶۲ درصد یمنی‌ها از فقدان امنیت غذایی رنج می‌برند
آمار وحشتناک از قحطی، وبا و مرگ در یمن
واکنش انصارالله به درخواست آمریکایی‌ها؛
آتش بس با توقف فوری بمباران‌ها امکان‌پذیر است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین