زاهدی در گفتگو با «نسیم آنلاین»:

کار فرهنگی باید منجر به تغییر رفتار در جامعه شود

 حجت الاسلام زاهدی

معاون فرهنگی و امور استانهای حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر تاکید کرد: ما سعی خواهیم کرد در جمعیت هلال‌احمر به سمت برجسته‌سازی رفتارهای اخلاقی و اسلامی گام برداریم.

حجت‌الاسلام علی زاهدی در گفت‌وگو با خبرنگار «نسیم آنلاین» ضمن اعلام این خبر گفت: قصد داریم به مناسب ماه مبارک رجب، شعبان و رمضان مسابقات کتاب‌خوانی را با موضوع جاذبه و دافعه حضرت امیر(ع) تحت عنوان از ولادت تا شهادت برگزار نماییم.

وی ادامه داد: همچنین برگزاری مسابقات قرآن سراسری از دیگر برنامه‌های معاون امور فرهنگی حوزه نمایندگی ولی‌فقیه محسوب می‌شود که برنامه‌ریزی‌های لازم در این راستا صورت گرفته است و در سه‌ماهه نخست سال 95 این مسابقات برگزار خواهد شد.

زاهدی با اشاره به تشکیل اتاق فکر از سوی این معاونت گفت: دو اتاق فکر در قم و تهران از سوی معاونت امور فرهنگی حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در هلال‌احمر به‌منظور برنامه‌ریزی و طراحی برنامه‌های فرهنگی جمعیت هلال‌احمر تحت نظر و مدیریت آیت‌الله معزی راه‌اندازی شده است.

وی تأکید کرد: در این اتاق فکر برنامه‌ریزی‌های فرهنگی به‌منظور تغییر رفتار کارکنان جمعیت هلال‌احمر و ترویج خصایص نیکو و اسلامی در این نهاد مردمی در دستور کار قرارگرفته است.

معاون فرهنگی و امور استان‌های حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در خاتمه خاطرنشان کرد:کار فرهنگی باید منجر به تغییر رفتارها و الگوها در جامعه شود در غیر این صورت در حد آمار و اقدامات کلیشه‌ای باقی خواهد ماند؛ ما سعی خواهیم کرد در جمعیت هلال‌احمر به سمت برجسته‌سازی رفتارهای اخلاقی و اسلامی گام برداریم.

ارسال نظر

آیا طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین گره گشا خواهد بود؟

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

مطالبات ایران از آمریکا

بی اعتنایی به قوانین و مقررات بین‌المللی و تلاش برای تخریب هرگونه قانونمندی در نظام بین‌المللی یکی دیگر از وجوه بارز سیاست خارجی دولت کنونی آمریکا است. تا آنجا که حتی مطابق گزارشهای خبری، نمایندگان آمریکا در جریان مذاکره بر سر بیانیه نشست گروه 7 در کانادا، با ذکر عبارتی مبنی بر لزوم اعتلای "نظم بین‌المللی مبتنی بر قانون"  مخالفت کرده بودند. دولت ترامپ این رویه مخرب خود را با نفی اصل بنیادی "وفا به عهد" آغاز کرد.

۱۲ توصیه مهم رهبر انقلاب به مجلس

مجلس نباید نماد تردید و خودکم‌بینی، یأس و ناامیدی، و بی‌اعتنایی و بی‌مبالاتی به مسائل کشور باشد و نباید با دید مأیوسانه به ظرفیت‌ها و توانایی‌های ملی نگاه کند

اجاره‌نشین‌ها!

در این گزارش از مجموعه ویدئوهای "آوانت"، تلاش شده تا گوشه ای از مشکلات مستاجران پس از گرانی های اخیر مسکن زیر ذره بین قرار گیرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین