زاهدی در گفتگو با «نسیم آنلاین»:

کار فرهنگی باید منجر به تغییر رفتار در جامعه شود

 حجت الاسلام زاهدی

معاون فرهنگی و امور استانهای حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر تاکید کرد: ما سعی خواهیم کرد در جمعیت هلال‌احمر به سمت برجسته‌سازی رفتارهای اخلاقی و اسلامی گام برداریم.

حجت‌الاسلام علی زاهدی در گفت‌وگو با خبرنگار «نسیم آنلاین» ضمن اعلام این خبر گفت: قصد داریم به مناسب ماه مبارک رجب، شعبان و رمضان مسابقات کتاب‌خوانی را با موضوع جاذبه و دافعه حضرت امیر(ع) تحت عنوان از ولادت تا شهادت برگزار نماییم.

وی ادامه داد: همچنین برگزاری مسابقات قرآن سراسری از دیگر برنامه‌های معاون امور فرهنگی حوزه نمایندگی ولی‌فقیه محسوب می‌شود که برنامه‌ریزی‌های لازم در این راستا صورت گرفته است و در سه‌ماهه نخست سال 95 این مسابقات برگزار خواهد شد.

زاهدی با اشاره به تشکیل اتاق فکر از سوی این معاونت گفت: دو اتاق فکر در قم و تهران از سوی معاونت امور فرهنگی حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در هلال‌احمر به‌منظور برنامه‌ریزی و طراحی برنامه‌های فرهنگی جمعیت هلال‌احمر تحت نظر و مدیریت آیت‌الله معزی راه‌اندازی شده است.

وی تأکید کرد: در این اتاق فکر برنامه‌ریزی‌های فرهنگی به‌منظور تغییر رفتار کارکنان جمعیت هلال‌احمر و ترویج خصایص نیکو و اسلامی در این نهاد مردمی در دستور کار قرارگرفته است.

معاون فرهنگی و امور استان‌های حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در خاتمه خاطرنشان کرد:کار فرهنگی باید منجر به تغییر رفتارها و الگوها در جامعه شود در غیر این صورت در حد آمار و اقدامات کلیشه‌ای باقی خواهد ماند؛ ما سعی خواهیم کرد در جمعیت هلال‌احمر به سمت برجسته‌سازی رفتارهای اخلاقی و اسلامی گام برداریم.

ارسال نظر

۶۲ درصد یمنی‌ها از فقدان امنیت غذایی رنج می‌برند

آمار وحشتناک از قحطی، وبا و مرگ در یمن

در این جنگ پیروزیم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه از نخبگان باید در برنامه‌ریزی برای مسائل کشور استفاده کرد، فرمودند: برخی نخبگان به همراه فکر بلند، قدرت مدیریت هم دارند که باید از آن استفاده بشود.

بازهم تحریم!

در ادامه سیاست‌های خصمانه علیه ایران، دولت آمریکا اعلام کرده که حداقل ۲۰ بانک و شرکت ایرانی را تحریم کرده است.

پاشنه آشیل عرضه نفت در بورس

نگرانی زیادی درباره امکان اجرایی بودن تسویه ارزی 80 درصد مبلغ نفت خام فروخته شده در بورس و تبعات آن وجود دارد و در نتیجه، ضرورت دارد وزارت نفت هر چه سریعتر امکان تسویه 100 درصد ریالی این مبلغ را نیز فراهم کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

در نشست خبری اولین کنگره ملی خانواده مطرح شد
کاهش آسیب ها و افزایش نشاط اجتماعی هدف کنگره خانواده است
با حکم دادستان کل کشور؛
خرم آبادی معاون نظارت بر دادسراها شد
مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت اعلام کرد
کاهش سوء تغذیه و افزایش چاقی در کودکان ایرانی
در نامه دبیرکل جامعه اسلامی دانشجویان مطرح شد
تقاضای جاد برای ایجاد تسهیلات دانشجویان عازم سفر اربعین
نقد سیدمحمود رضوی بر گزارش روزنامه فرهیختگان
دفاع تهییه کننده سینما از مدارس غیرانتفاعی
شکرگزاری وجود مسیح علی‌نژاد باشیم
از انصارحزب الله تا مسیح علی نژاد
زاهدی‌فر در امارات است یا گرجستان؟
پشت‌پرده کلاه‌برداری خانوادگی سکه ثامن
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین