زاهدی در گفتگو با «نسیم آنلاین»:

کار فرهنگی باید منجر به تغییر رفتار در جامعه شود

 حجت الاسلام زاهدی

معاون فرهنگی و امور استانهای حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر تاکید کرد: ما سعی خواهیم کرد در جمعیت هلال‌احمر به سمت برجسته‌سازی رفتارهای اخلاقی و اسلامی گام برداریم.

حجت‌الاسلام علی زاهدی در گفت‌وگو با خبرنگار «نسیم آنلاین» ضمن اعلام این خبر گفت: قصد داریم به مناسب ماه مبارک رجب، شعبان و رمضان مسابقات کتاب‌خوانی را با موضوع جاذبه و دافعه حضرت امیر(ع) تحت عنوان از ولادت تا شهادت برگزار نماییم.

وی ادامه داد: همچنین برگزاری مسابقات قرآن سراسری از دیگر برنامه‌های معاون امور فرهنگی حوزه نمایندگی ولی‌فقیه محسوب می‌شود که برنامه‌ریزی‌های لازم در این راستا صورت گرفته است و در سه‌ماهه نخست سال 95 این مسابقات برگزار خواهد شد.

زاهدی با اشاره به تشکیل اتاق فکر از سوی این معاونت گفت: دو اتاق فکر در قم و تهران از سوی معاونت امور فرهنگی حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در هلال‌احمر به‌منظور برنامه‌ریزی و طراحی برنامه‌های فرهنگی جمعیت هلال‌احمر تحت نظر و مدیریت آیت‌الله معزی راه‌اندازی شده است.

وی تأکید کرد: در این اتاق فکر برنامه‌ریزی‌های فرهنگی به‌منظور تغییر رفتار کارکنان جمعیت هلال‌احمر و ترویج خصایص نیکو و اسلامی در این نهاد مردمی در دستور کار قرارگرفته است.

معاون فرهنگی و امور استان‌های حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در خاتمه خاطرنشان کرد:کار فرهنگی باید منجر به تغییر رفتارها و الگوها در جامعه شود در غیر این صورت در حد آمار و اقدامات کلیشه‌ای باقی خواهد ماند؛ ما سعی خواهیم کرد در جمعیت هلال‌احمر به سمت برجسته‌سازی رفتارهای اخلاقی و اسلامی گام برداریم.

ارسال نظر

نسیم آنلاین بررسی می‌کند

دوئل بانک‌های فراقانونی با بانک مرکزی

SPV به جایی نمی‌رسد چون یقین دارند ایران به تعهدات برجام پایبند می‌ماند

یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: آینده SPV چندان خوشایند نیست و این موضوع بیشتر جنبه نمادین نسبت به انجام تعهدات اروپا در قبال برجام دارد که برای ما هم مفید نخواهد بود.

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

یحیی کمالی پور پیرامون کمبود وکیل در کشور گفت: ما در کشور با کمبود وکیل روبرو هستم و این تعداد از وکیل بنابر نیازهای جامعه نیست.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

مهم‌ترین مطالب سرویس

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:
در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم
همه چیز درباره‌ ساخت و ساز فاطمه حسینی، داماد شمخانی و داماد صفدرحسینی
دوربین مخفی در لواسان، بهشت آقازاده‌ها
نسیم آنلاین بررسی می‌کند
نان کانون وکلا در روغن آزمون وکالت
وقتی «عصرِ کلمه» کارکرد «کلمه» را می‌بلعد (۱)
استرسِ «فانِ» ما ایرانی‌ها
فارس گزارش می دهد
در جست و جوی مقصر بوی تهران!
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح کرد:
مانع ریخت و پاش های طرح تحول سلامت در بودجه می‌شویم
ایرنا گزارش می دهد
آبلیموهای تقلبی در بازار
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین