زاهدی در گفتگو با «نسیم آنلاین»:

کار فرهنگی باید منجر به تغییر رفتار در جامعه شود

 حجت الاسلام زاهدی

معاون فرهنگی و امور استانهای حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر تاکید کرد: ما سعی خواهیم کرد در جمعیت هلال‌احمر به سمت برجسته‌سازی رفتارهای اخلاقی و اسلامی گام برداریم.

حجت‌الاسلام علی زاهدی در گفت‌وگو با خبرنگار «نسیم آنلاین» ضمن اعلام این خبر گفت: قصد داریم به مناسب ماه مبارک رجب، شعبان و رمضان مسابقات کتاب‌خوانی را با موضوع جاذبه و دافعه حضرت امیر(ع) تحت عنوان از ولادت تا شهادت برگزار نماییم.

وی ادامه داد: همچنین برگزاری مسابقات قرآن سراسری از دیگر برنامه‌های معاون امور فرهنگی حوزه نمایندگی ولی‌فقیه محسوب می‌شود که برنامه‌ریزی‌های لازم در این راستا صورت گرفته است و در سه‌ماهه نخست سال 95 این مسابقات برگزار خواهد شد.

زاهدی با اشاره به تشکیل اتاق فکر از سوی این معاونت گفت: دو اتاق فکر در قم و تهران از سوی معاونت امور فرهنگی حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در هلال‌احمر به‌منظور برنامه‌ریزی و طراحی برنامه‌های فرهنگی جمعیت هلال‌احمر تحت نظر و مدیریت آیت‌الله معزی راه‌اندازی شده است.

وی تأکید کرد: در این اتاق فکر برنامه‌ریزی‌های فرهنگی به‌منظور تغییر رفتار کارکنان جمعیت هلال‌احمر و ترویج خصایص نیکو و اسلامی در این نهاد مردمی در دستور کار قرارگرفته است.

معاون فرهنگی و امور استان‌های حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در خاتمه خاطرنشان کرد:کار فرهنگی باید منجر به تغییر رفتارها و الگوها در جامعه شود در غیر این صورت در حد آمار و اقدامات کلیشه‌ای باقی خواهد ماند؛ ما سعی خواهیم کرد در جمعیت هلال‌احمر به سمت برجسته‌سازی رفتارهای اخلاقی و اسلامی گام برداریم.

ارسال نظر

نماینده ویژه ترامپ به دنبال معرفی نخست‌وزیر مطبوع واشنگتن

برت مک گورک در بغداد چه می‌کند؟

آیت الله کاشانی نباید ریاست مجلس را می پذیرفت

مبارزه علیه انگلیس، اوج گرفت و در این جا دو تشکل موازی شکل گرفت ملی ها که بیشتر گرایش به مصدق داشتند و مذهبی ها که رهبری آیت الله کاشانی را پذیرفته بودند. قوام هم در همان سال ها به دنبال انتقام گیری از آیت الله کاشانی بود. این انتقام گیری به دلیل نقش ایشان و پدرشان در مبارزه مسلحانه در انقلاب عراق علیه انگلیسی ها بوده است. آیت الله کاشانی و مرحوم پدرش آیت الله سید مصطفی کاشانی جزو علمایی بودند که در جبهه جنگ علیه انگلیس نقش ایفا کرده اند

۶ دلیل گرانی گوشت و مرغ

افزایش مرغ سفره های مردم را کوچکتر می‌کند چون پروتئین طبقات پایین جامعه است. در یک ماه گذشته اتفاقات بی‌سابقه‌ای در افزایش قیمت، احتکار و کاهش عرضه همه کالاهای اساسی اتفاق افتاد.

آمریکا چگونه به تحریم‌های داخلی امید بسته‌است؟

هدف اصلی آمریکا و غربی ها از تحریم های پس از سال ۱۳۸۹ نابودی نظام جمهوری اسلامی از طریق اعمال فشار معیشتی بر مردم به عنوان موتور محرکه و پشتوانه انقلاب و جمهوری اسلامی بوده است. اما کارشناسان اقتصادی غربی تاکید کردند ظرفیت های عظیم اقتصاد ایران و توانمندی های مردم ایران مانع از بروز چالش جدی برای ایران در نتیجه تحریم های خواهد بود، اما...

مهم‌ترین مطالب سرویس

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت مطرح کرد؛
ابتلای ۸۷ نفر به ایدز در روستای درگز صحت ندارد/ بهزیستی به وظایفش عمل کند
مدیرعامل صندوق بیمه روستائیان و عشایر؛
هزینه بیمه روستائیان و عشایر روزی یک عدد تخم مرغ است
معاون خدمات شهری شهرداری تهران مطرح کرد؛
احداث زباله‌سوز ۳۲۰۰ تنی در آینده‌ای نزدیک در تهران
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین