تدابیر شدید امنیتی برای نشست گروه هفت در ژاپن

ژاپن

در حالی که قرار است نشست رهبران گروه هفت روزهای پنچشنبه و جمعه در ژاپن برگزار شود، تدابیر امنیتی شدیدی از سوی مقام‌های این کشور اتخاذ شده است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، تسنیم نوشت: هزاران نیروی پلیس ژاپن در توکیو و سایر شهرهای این کشور مستقر شده‌اند تا امنیت لازم برای برگزاری این نشست را تامین کنند.

اتخاذ تدابیر امنیتی در ژاپن تا این سطح بی سابقه بوده است. قرار است رهبران کشورهای صنعتی از جمله باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا و آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان در این نشست شرکت کنند.

اتخاذ تدابیر امنیتی شدید در ژاپن در شرایطی است که حملات تروریستی در پاریس و بروکسل نگرانی های زیادی را به وجود آورده است. قرار است کار در نیروگاه فوکوشیما نیز در طول برگزاری این نشست متوقف شود.

بیش از 70 هزار مامور پلیس پیش از برگزاری این نشست دو روزه در ژاپن مستقر شده‌اند. یک سوم این نیروها در منطقه "ایسه شیما" مستقر هستند که بین توکیو و اوزاکا واقع است. این منطقه میزبان نشست گروه 7 خواهد بود.

هزاران پلیس نیز قرار است در شهر هیروشیما مستقر شود، جایی که اوباما قصد دارد سفری تاریخی را روز جمعه به این شهر داشته باشد.نیروهای امنیتی ژاپن اقدامات احتیاطی در اطراف ورزشگاه ها و سالن های تئاتر را ارتقا داده اند.

ارسال نظر

۶۲ درصد یمنی‌ها از فقدان امنیت غذایی رنج می‌برند

آمار وحشتناک از قحطی، وبا و مرگ در یمن

در این جنگ پیروزیم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه از نخبگان باید در برنامه‌ریزی برای مسائل کشور استفاده کرد، فرمودند: برخی نخبگان به همراه فکر بلند، قدرت مدیریت هم دارند که باید از آن استفاده بشود.

بازهم تحریم!

در ادامه سیاست‌های خصمانه علیه ایران، دولت آمریکا اعلام کرده که حداقل ۲۰ بانک و شرکت ایرانی را تحریم کرده است.

پاشنه آشیل عرضه نفت در بورس

نگرانی زیادی درباره امکان اجرایی بودن تسویه ارزی 80 درصد مبلغ نفت خام فروخته شده در بورس و تبعات آن وجود دارد و در نتیجه، ضرورت دارد وزارت نفت هر چه سریعتر امکان تسویه 100 درصد ریالی این مبلغ را نیز فراهم کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

عواقب مرگ جمال خاشقچی دامنگیر ولیعهد شد
هیأت علمای عربستان خواستار برکناری بن سلمان شد
آب پاکی دبیر اجرایی FATF روی دست حامیان دولت
هیچ تضمینی برای خروج ایران از فهرست سیاه وجود ندارد
سید حسن نصرالله در نکوداشت مادر شهید عماد
برخی سران عرب به ترامپ جزیه می‌دهند
نماینده سازمان ملل متحد در یمن
قحطی جان ۱۳ میلیون یمنی را تهدید می‌کند
به امید حضور دوباره در سنگر مبارزه برای مجاهدی از جنس مقاومت و تفکر
رمضان عبدالله شلح؛ از قاهره تا فلوریدا: مقاومت توام با وحدت
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین