تدابیر شدید امنیتی برای نشست گروه هفت در ژاپن

ژاپن

در حالی که قرار است نشست رهبران گروه هفت روزهای پنچشنبه و جمعه در ژاپن برگزار شود، تدابیر امنیتی شدیدی از سوی مقام‌های این کشور اتخاذ شده است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، تسنیم نوشت: هزاران نیروی پلیس ژاپن در توکیو و سایر شهرهای این کشور مستقر شده‌اند تا امنیت لازم برای برگزاری این نشست را تامین کنند.

اتخاذ تدابیر امنیتی در ژاپن تا این سطح بی سابقه بوده است. قرار است رهبران کشورهای صنعتی از جمله باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا و آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان در این نشست شرکت کنند.

اتخاذ تدابیر امنیتی شدید در ژاپن در شرایطی است که حملات تروریستی در پاریس و بروکسل نگرانی های زیادی را به وجود آورده است. قرار است کار در نیروگاه فوکوشیما نیز در طول برگزاری این نشست متوقف شود.

بیش از 70 هزار مامور پلیس پیش از برگزاری این نشست دو روزه در ژاپن مستقر شده‌اند. یک سوم این نیروها در منطقه "ایسه شیما" مستقر هستند که بین توکیو و اوزاکا واقع است. این منطقه میزبان نشست گروه 7 خواهد بود.

هزاران پلیس نیز قرار است در شهر هیروشیما مستقر شود، جایی که اوباما قصد دارد سفری تاریخی را روز جمعه به این شهر داشته باشد.نیروهای امنیتی ژاپن اقدامات احتیاطی در اطراف ورزشگاه ها و سالن های تئاتر را ارتقا داده اند.

ارسال نظر

نسیم آنلاین بررسی می‌کند

دوئل بانک‌های فراقانونی با بانک مرکزی

SPV به جایی نمی‌رسد چون یقین دارند ایران به تعهدات برجام پایبند می‌ماند

یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: آینده SPV چندان خوشایند نیست و این موضوع بیشتر جنبه نمادین نسبت به انجام تعهدات اروپا در قبال برجام دارد که برای ما هم مفید نخواهد بود.

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

یحیی کمالی پور پیرامون کمبود وکیل در کشور گفت: ما در کشور با کمبود وکیل روبرو هستم و این تعداد از وکیل بنابر نیازهای جامعه نیست.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

مهم‌ترین مطالب سرویس

کاخ سفید دستاوردهای ترامپ را در بیانیه‌ای تشریح کرد
خروج از برجام و احیای تحریم‌های ضدایرانی
درس‌های منبج برای کاخ سفید و انعطاف موقت ترامپ
سرنوشت دستور ترامپ برای خروج از سوریه چه خواهد بود؟
نجات نتانیاهو در گرو عادی سازی روابط اعراب و اسرائیل
چرا دولت نتانیاهو تصمیم به برگزاری انتخابات زود هنگام گرفت؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین