تدابیر شدید امنیتی برای نشست گروه هفت در ژاپن

ژاپن

در حالی که قرار است نشست رهبران گروه هفت روزهای پنچشنبه و جمعه در ژاپن برگزار شود، تدابیر امنیتی شدیدی از سوی مقام‌های این کشور اتخاذ شده است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، تسنیم نوشت: هزاران نیروی پلیس ژاپن در توکیو و سایر شهرهای این کشور مستقر شده‌اند تا امنیت لازم برای برگزاری این نشست را تامین کنند.

اتخاذ تدابیر امنیتی در ژاپن تا این سطح بی سابقه بوده است. قرار است رهبران کشورهای صنعتی از جمله باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا و آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان در این نشست شرکت کنند.

اتخاذ تدابیر امنیتی شدید در ژاپن در شرایطی است که حملات تروریستی در پاریس و بروکسل نگرانی های زیادی را به وجود آورده است. قرار است کار در نیروگاه فوکوشیما نیز در طول برگزاری این نشست متوقف شود.

بیش از 70 هزار مامور پلیس پیش از برگزاری این نشست دو روزه در ژاپن مستقر شده‌اند. یک سوم این نیروها در منطقه "ایسه شیما" مستقر هستند که بین توکیو و اوزاکا واقع است. این منطقه میزبان نشست گروه 7 خواهد بود.

هزاران پلیس نیز قرار است در شهر هیروشیما مستقر شود، جایی که اوباما قصد دارد سفری تاریخی را روز جمعه به این شهر داشته باشد.نیروهای امنیتی ژاپن اقدامات احتیاطی در اطراف ورزشگاه ها و سالن های تئاتر را ارتقا داده اند.

ارسال نظر

با گرانی خانه‌ها، چه بلایی سر مستاجرین آمده است!؟

اجاره‌نشین‌ها!

جدال روحانی با وعده‌هایش ادامه دارد...

در این کلیپ برخی وعده ها و شعارهای انتخاباتی روحانی که در پیروزی سهم بسزایی داشتند، مورد بررسی قرار گرفته تا مشخص شود چه مقدار از این وعده ها محقق شده است.

موشن گرافیک "توتال"

در این موشن گرافیک سوابق همکاری شرکت ملی نفت و گاز ایران با شرکت فرانسوی توتال مورد بررسی قرار گرفته و خلف وعده های توتال به تصویر کشیده شده است.

اروپایی ها اگر جای مردم ایران بودند با امثال شرکت های فرانسوی چه می کردند؟!

پس از رفتن دوباره ی شرکت های پژو و توتال از ایران، دیدن این گزارش و واکنش مردم اروپا خالی از لطف نیست

مهم‌ترین مطالب سرویس

دی میستورا در گفتگو با روزنامه الشرق الاوسط:
تجزیه بخشی از آینده سوریه نخواهد بود
با انتشار بیانیه‌ای
ترامپ آزادی موصل را تبریک گفت
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین