تدابیر شدید امنیتی برای نشست گروه هفت در ژاپن

ژاپن

در حالی که قرار است نشست رهبران گروه هفت روزهای پنچشنبه و جمعه در ژاپن برگزار شود، تدابیر امنیتی شدیدی از سوی مقام‌های این کشور اتخاذ شده است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، تسنیم نوشت: هزاران نیروی پلیس ژاپن در توکیو و سایر شهرهای این کشور مستقر شده‌اند تا امنیت لازم برای برگزاری این نشست را تامین کنند.

اتخاذ تدابیر امنیتی در ژاپن تا این سطح بی سابقه بوده است. قرار است رهبران کشورهای صنعتی از جمله باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا و آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان در این نشست شرکت کنند.

اتخاذ تدابیر امنیتی شدید در ژاپن در شرایطی است که حملات تروریستی در پاریس و بروکسل نگرانی های زیادی را به وجود آورده است. قرار است کار در نیروگاه فوکوشیما نیز در طول برگزاری این نشست متوقف شود.

بیش از 70 هزار مامور پلیس پیش از برگزاری این نشست دو روزه در ژاپن مستقر شده‌اند. یک سوم این نیروها در منطقه "ایسه شیما" مستقر هستند که بین توکیو و اوزاکا واقع است. این منطقه میزبان نشست گروه 7 خواهد بود.

هزاران پلیس نیز قرار است در شهر هیروشیما مستقر شود، جایی که اوباما قصد دارد سفری تاریخی را روز جمعه به این شهر داشته باشد.نیروهای امنیتی ژاپن اقدامات احتیاطی در اطراف ورزشگاه ها و سالن های تئاتر را ارتقا داده اند.

ارسال نظر

به بهانه روز عرفه و کاهش ۵۰درصدی زائران ایرانی عتبات

تاثیر سقوط ارزش ریال بر اقتصاد عراق

ستاد تنظیم بازار عملا تعطیل است

ستاد تنظیم بازار که در دولت دوازهم و با وزیر صنعت شدن محمد شریعتمداری به او سپرده شده بود، در سخت ترین روزهای سال 97 به خواب عجیب زمستانی فرو رفته و عملا نظاره گر گرانی فروشی بی ضابطه بازار کالاهای اساسی مردم است و نشانی از تدبیر و تصمیمات مهم در این ستاد وجود ندارد.

سیاست آمریکا جنگ‌افروزی و کشتار مسلمانان بدست یکدیگر است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به حجاج بیت‌الله الحرام با اشاره به سیاست جنگ‌افروزانه آمریکا در میان مسلمانان، تأکید کردند: باید با هوشیاری این سیاست شیطانی را خنثی کرد.

واردات برخی کالاهای کره‌ای به کشور ممنوع شده است

د: بخشی از واردات ما از کره جنوبی شامل کالاهای مصرفی وارداتی بوده است که اینها در دو ماه گذشته مشمول محدودیتهایی شده است. کالاهای کره‌ای که اکنون از گمرک ترخیص می‌شود مربوط به مجوزهایی بوده که از قبل برای واردات آنها صادر شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

عمران خان کیست و چگونه مرکز توجهات شد
کاپیتان در صندلی نخست‌وزیری
گزارش اختصاصی نسیم آنلاین از آخرین تحولات سیاسی عراق
پشت پرده همراهی العبادی با تحریم ایران چیست؟
استاد جغرافیای سیاسی دانشگاه تهران در گفتگو با نسیم آنلاین:
وزارت خارجه درباره ابهامات سند رژیم حقوقی خزر روشنگری کند
از آدم‌ربایی و قاچاق عتیقه تا مالیات و صادرات نفت
همه منابع مالی داعش!
دکتر فرشته روح‌افزا همسر شهید حاتمی:
تذکر می‌دهند که در خصوص شهدای مکه و منا مصاحبه نکنید
قانونی در ضدیت با تمام قطعنامه‌های شورای امنیت و سازمان ملل و رد توافق اسلو
نژادپرستی علنی، فرصتی برای اقامه دعاوی حقوقی علیه تل‌آویو
مرگی جز شهادت بر تو حرام بود
چمران افغانستان
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین