المپیک رویا بود ولی حالا برای ما محقق شده است

امیر غفور: هیچ چیز بهتر از شاد کردن دل مردم نیست

امیر غفور

پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی بر چین گفت: هیچ چیز بهتر از شاد کردن دل مردم نیست و فکر می‌کنم آن همه استرس ارزش این شادی را داشت.

به گزارش «نسیم آنلاین» و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، امیر غفور پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران پس از پیرزوی بر چین اظهار کرد: الهی شکر. واقعا نمی دانم چه بگویم. مطمئن هستم همینطور که ما خوشحال هستیم، همه مردم هم خوشحال هستند. هیچ چیزی خوشحال کننده تر از این نیست که مردم کشور را شاد کنیم. واقعا المپیک رویا بود ولی حالا برای ما محقق شده است.

وی افزود: در بازی با چین پیروز شدیم. سر بازی، آنقدر استرس بالا رفته بود و حرص خوردیم که دل درد گرفتیم. همه آن سختی ها ارزش این شادی و خوشحالی را داشت. قطعا می توانیم در المپیک هم خیلی بهتر و راحت تر کار کنیم.

غفور ادامه داد: اینقدر هیجان بازی بالا بود که اصلا مهم نبود چه کسی داخل زمین و چه کسی بیرون نشسته است. شاید آن هایی که بیرون بودند، استرس بیشتری داشتند. به همه بازیکنان تیم ملی خسته نباشید می گویم و دستشان بابت این پیروزی درد نکند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب اسلامی در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی علیه‌السلام

دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد

سال ۹۸؛ سال «رونق تولید»

مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۸ را به‌عنوان سال «رونق تولید» نام گذاشتند.

در دفاع از انقلاب

پیشرفت‌های علمی کشور توسط انسان‌های انقلاب اسلامی رخ داده است و به واقع بزرگترین دستاورد تمدنی انقلاب را باید تربیت انسان های انقلاب اسلامی دانست.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین