در مراسم استقبال از تیم ملی والیبال ایران؛

غفور: سورپرایز بزرگتری در المپیک خواهیم داشت/ خوشحالی مردم از همه چیز برای ما مهم‌تر است

 ایران و استرالیا

پشت خط‌ زن تیم ملی والیبال ایران گفت: رسیدن به مدال المپیک هدف بزرگی است که رسیدن به آن سخت است اما بازیکنان تیم ملی نشان دادند که توان رسیدن به هر هدفی را دارند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، امیر غفور بازیکن تیم ملی والیبال ایران در حاشیه مراسم استقبال از تیم ملی در فرودگاه امام خمینی در گفتگو با خبرنگار ورزشی «نسیم آنلاین» گفت: خدا را شکر می‌کنم که با یک نتیجه خیلی خوب و مقتدرانه رقابت‌های انتخابی المپیک را به پایان بردیم. قبل از اینکه به این رقابت‌ها اعزام شویم فشار روانی زیادی را تحمل کردیم اما این ارزش را داشت که این سختی‌ها را تحمل کنیم و مردم را اینگونه خوشحال ببینیم.

وی افزود: خوشحالم که توانستیم به رؤیای خود جامه عمل بپوشانیم و مطمئنا در بازی‌های المپیک بخش زیادی از فشار روانی که در این رقابت تحمل کردیم را نخواهیم داشت و می‌توانیم با آرامش بیشتر و بهتر و روان‌تر بازی کنیم و سورپرایز بزرگتری در المپیک خواهیم داشت.

غفور درباره شکسته شدن رکورد تعداد ورزشکاران ایران در بازی‌های المپیک گفت: خوشحالی مردم از همه چیز برای ما مهمتر است.

بازیکن تیم ملی والیبال ایران در پاسخ به این سوال که ایا تیم ملی ایران در بازی‌های المپیک به مدال دست پیدا می کند گفت: مدال المپیک هدف بزرگی است که رسیدن به آن سخت است اما بازیکنان تیم ملی نشان دادند که توان رسیدن به هر هدفی را دارند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب اسلامی در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی علیه‌السلام

دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد

سال ۹۸؛ سال «رونق تولید»

مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۸ را به‌عنوان سال «رونق تولید» نام گذاشتند.

در دفاع از انقلاب

پیشرفت‌های علمی کشور توسط انسان‌های انقلاب اسلامی رخ داده است و به واقع بزرگترین دستاورد تمدنی انقلاب را باید تربیت انسان های انقلاب اسلامی دانست.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین