در مراسم استقبال از تیم ملی والیبال ایران؛

عبادی‌پور: عشق به مردم باعث تحقق رویای ۵۲ ساله شد

میلاد عبادی پور

بازیکن تیم ملی والیبال ایران گفت: عشق مردم همه این سختی‌ها را برای ما آسان می‌کرد تا رؤیای ۵۲ ساله را عملی کنیم.

به گزارش «نسیم آنلاین»، میلاد عبادی‌پور، بازیکن تیم ملی والیبال ایران در حاشیه مراسم استقبال از تیم ملی در فرودگاه امام خمینی در گفتگو با خبرنگار ورزشی «نسیم آنلاین» گفت: کار بزرگی انجام نداده‌ایم بلکه فقط وظیفه خود را به درستی انجام دادیم.
وی افزود: دعای خیر مردم و عشق مردم به والیبال و بازیکنان اگر نبود زندگی ما به هم می‌ریخت فقط به خاطر مردم این سختی‌ها را تحمل می‌کنیم تا دل آنها شاد شود.
عبادی‌پور درباره کسب عنوان بهترین دریافت کننده مسابقات گفت: پیش از اعزام به ژاپن با خودم عهد کرده بودم که یکی از دو دریافت کننده برتر مسابقات شوم وخوشحالم توانستم تاثیر مثبتی در نتایج تیم ملی بگذارم.
وی در پایان درباره شرایط میزبانی ژاپن گفت: ژاپنی‌ها مشکلاتی برای ما ایجاد کردند اما عشق مردم همه این سختی‌ها را برای ما آسان می‌کرد تا رؤیای 52 ساله را عملی کنیم.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب اسلامی در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی علیه‌السلام

دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد

سال ۹۸؛ سال «رونق تولید»

مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۸ را به‌عنوان سال «رونق تولید» نام گذاشتند.

در دفاع از انقلاب

پیشرفت‌های علمی کشور توسط انسان‌های انقلاب اسلامی رخ داده است و به واقع بزرگترین دستاورد تمدنی انقلاب را باید تربیت انسان های انقلاب اسلامی دانست.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین