بازارچه افطاری در خانهٔ امید موسسه خیریه سمر برگزار می‌شود

عنوان

بازارچه فروش غذا به نفع بیماران مبتلا به سرطان توسط موسسه خیریه سرور مهر اندیشان راستین (سمر) برگزار می‌شود.

به گزارش «نسیم آنلاین»، شهرزاد آیرم؛ مدیر عامل موسسه خیریه سمر، با اعلام این خبر و با اشاره به اینکه این بازارچه به مناسبت ماه مبارک رمضان و با هدف حمایت از بیماران مبتلا به سرطان برگزار می‌شود، گفت: ماه مبارک رمضان فرصت مغتنمی است که از جانب خدواند متعال برای رشد معنوی انسان‌ها فراهم شده است. نیکو اندیشی و نیکوکاری از الزامات این رشد معنوی می‌باشد که همواره در این ماه عزیز مورد توجه قرار می‌گیرد.

وی افزود: از طرفی موسسه خیریه سمر با رویکرد ارائه خدمات جامع و کیفی به بیماران مبتلا به سرطان به مسائل روحی، روانی و ذهنی این عزیزان در کنار نیازهای دارویی و درمانی ایشان توجهی ویژه‌ای نشان می‌دهد. همین امر تاکید مجوعه سمر بر رشد معنوی بیماران و جامعه را نشان می‌دهد. از این رو تصمیم گرفتیم تا با برپایی این بازارچه در محل خانهٔ امید با عرضه و پذیرایی افطاری، معنویت و عشق موجود در این فضای زیبا را با مهراندیشان و مردم نیکوکار به اشتراک بگذاریم.

مدیر عامل موسسه خیریه سمر در ادامه افزود: بر این اساس روزهای پنج شنبه و جمعه مورخه‌های ۲7 و ۲8 خرداد و ۳، ۴، ۱۰، ۱۱ تیرماه سال جاری میزبان قلب‌های مهربان نیکوکارانی هستیم که پاداش یک روز روزه داری خود را با حضور در این مکان و خرید افطاری به نفع بیماران مبتلا به سرطان به همراه آشنایی با فرآیندهای سمر دوچندان خواهند کرد.

شهرزاد آیرم با اشاره به اینکه همه فعالیت‌های موسسه سمر با تلاش خیرین و داوطلبان سمر صورت می‌پذیرد، از این گروه قدردانی کرد.

موسسه خیریه سمر از سال ۱۳۸۶ تنها با اتکاء به کمک‌های مردمی موفق به ارائه خدمات جامع کیفی به بیماران مبتلا به سرطان شده است. این موسسه هم اکنون در خانهٔ امید واقع در منطقه دروس، خیابان دولت، خیابان شهید وارسته، نبش کابلی به حمایت از بیماران می‌پردازد.

گفتنی است بازارچه خیریه افطاری سمر از ساعت ۱۹ الی ۲۲ روزهای پنجشنبه و جمعه ماه مبارک رمضان دایر خواهد بود.

ارسال نظر

نماینده ویژه ترامپ به دنبال معرفی نخست‌وزیر مطبوع واشنگتن

برت مک گورک در بغداد چه می‌کند؟

آیت الله کاشانی نباید ریاست مجلس را می پذیرفت

مبارزه علیه انگلیس، اوج گرفت و در این جا دو تشکل موازی شکل گرفت ملی ها که بیشتر گرایش به مصدق داشتند و مذهبی ها که رهبری آیت الله کاشانی را پذیرفته بودند. قوام هم در همان سال ها به دنبال انتقام گیری از آیت الله کاشانی بود. این انتقام گیری به دلیل نقش ایشان و پدرشان در مبارزه مسلحانه در انقلاب عراق علیه انگلیسی ها بوده است. آیت الله کاشانی و مرحوم پدرش آیت الله سید مصطفی کاشانی جزو علمایی بودند که در جبهه جنگ علیه انگلیس نقش ایفا کرده اند

۶ دلیل گرانی گوشت و مرغ

افزایش مرغ سفره های مردم را کوچکتر می‌کند چون پروتئین طبقات پایین جامعه است. در یک ماه گذشته اتفاقات بی‌سابقه‌ای در افزایش قیمت، احتکار و کاهش عرضه همه کالاهای اساسی اتفاق افتاد.

آمریکا چگونه به تحریم‌های داخلی امید بسته‌است؟

هدف اصلی آمریکا و غربی ها از تحریم های پس از سال ۱۳۸۹ نابودی نظام جمهوری اسلامی از طریق اعمال فشار معیشتی بر مردم به عنوان موتور محرکه و پشتوانه انقلاب و جمهوری اسلامی بوده است. اما کارشناسان اقتصادی غربی تاکید کردند ظرفیت های عظیم اقتصاد ایران و توانمندی های مردم ایران مانع از بروز چالش جدی برای ایران در نتیجه تحریم های خواهد بود، اما...

مهم‌ترین مطالب سرویس

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت مطرح کرد؛
ابتلای ۸۷ نفر به ایدز در روستای درگز صحت ندارد/ بهزیستی به وظایفش عمل کند
مدیرعامل صندوق بیمه روستائیان و عشایر؛
هزینه بیمه روستائیان و عشایر روزی یک عدد تخم مرغ است
معاون خدمات شهری شهرداری تهران مطرح کرد؛
احداث زباله‌سوز ۳۲۰۰ تنی در آینده‌ای نزدیک در تهران
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین