برای حمایت از بیماران صعب العلاج

مراسم ضیافت "باران مهربانی" با حضور هنرمندان برگزار شد

باران مهربانی

مراسم ضیافت "باران مهربانی" جمعیت هلال احمر در حمایت از بیماران صعب العلاج شب گذشته با حضور جمعی از هنرمندان کشورمان برگزار شد.

به کزارش خبرنگار اجتماعی «نسیم آنلاین»، شب گذشته در تالار اندیشه حوزه هنری پایتخت ضیافت باران مهربانی در حمایت از بیماران صعب العلاج با همت سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر و مجمع خیرین بیماران صعب العلاج برگزار شد. 

در این برنامه که از ساعت 20 تا نیمه شب ادامه داشت، اقشار مختلف جامعه اعم از هنرمندان، ورزشکاران، فعالان اجتماعی، سیاسیون و اصحاب رسانه حضور داشتند.

هنرمندانی چون لاله اسکندری، کمند امیرسلیمانی، آریتا حاجیان، فرهاد قائمیان، شهره سلطانی و جمع زیادی از پیشکسوتان هنر و سینمای ایران در این مراسم حضور پیدا کردند.

هنرمندان در اظهاراتی جداگانه بر لزوم انجام کار داوطلبی و خیر تاکید کردند و از اینکه در فعالیت های عالم المنفعه و خیر شرکت می‌کنند ابراز خرسندی کردند.

در ادامه برنامه شال عضویت داوطلبان جمعیت هلال احمر از سوی فرحناز رافع رئیس سازمان داوطلبان بر گردن هنرمندان کشورمان آویخته شد و آنها به طور رسمی عضو داوطلب جمعیت هلال احمر شدند.

در اثنای این برنامه، لاله اسکندری در بخشی از سخنان خود به فعالیتش در حوزه هلال احمر اشاره کرد و گفت در ماجرای زلزله بم با کاور هلال احمر مشغول به امدادرسانی به مردم زلزله زده بم بوده است.

همچنین امیرمحسن ضیایی رئیس جمعیت هلال احمر ضمن تشکر از حضور هنرمندان در کنار هنرمندان از فعالیتهای انسان دوستانه آنها تشکر و قدردانی کرد.

در این مراسم از هنرمندان کشورمان با لوح تقدیر به امضای رئیس سازمان داوطلبان به طور ویژه قدردانی شد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نماینده ویژه ترامپ به دنبال معرفی نخست‌وزیر مطبوع واشنگتن

برت مک گورک در بغداد چه می‌کند؟

آیت الله کاشانی نباید ریاست مجلس را می پذیرفت

مبارزه علیه انگلیس، اوج گرفت و در این جا دو تشکل موازی شکل گرفت ملی ها که بیشتر گرایش به مصدق داشتند و مذهبی ها که رهبری آیت الله کاشانی را پذیرفته بودند. قوام هم در همان سال ها به دنبال انتقام گیری از آیت الله کاشانی بود. این انتقام گیری به دلیل نقش ایشان و پدرشان در مبارزه مسلحانه در انقلاب عراق علیه انگلیسی ها بوده است. آیت الله کاشانی و مرحوم پدرش آیت الله سید مصطفی کاشانی جزو علمایی بودند که در جبهه جنگ علیه انگلیس نقش ایفا کرده اند

۶ دلیل گرانی گوشت و مرغ

افزایش مرغ سفره های مردم را کوچکتر می‌کند چون پروتئین طبقات پایین جامعه است. در یک ماه گذشته اتفاقات بی‌سابقه‌ای در افزایش قیمت، احتکار و کاهش عرضه همه کالاهای اساسی اتفاق افتاد.

آمریکا چگونه به تحریم‌های داخلی امید بسته‌است؟

هدف اصلی آمریکا و غربی ها از تحریم های پس از سال ۱۳۸۹ نابودی نظام جمهوری اسلامی از طریق اعمال فشار معیشتی بر مردم به عنوان موتور محرکه و پشتوانه انقلاب و جمهوری اسلامی بوده است. اما کارشناسان اقتصادی غربی تاکید کردند ظرفیت های عظیم اقتصاد ایران و توانمندی های مردم ایران مانع از بروز چالش جدی برای ایران در نتیجه تحریم های خواهد بود، اما...

مهم‌ترین مطالب سرویس

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت مطرح کرد؛
ابتلای ۸۷ نفر به ایدز در روستای درگز صحت ندارد/ بهزیستی به وظایفش عمل کند
مدیرعامل صندوق بیمه روستائیان و عشایر؛
هزینه بیمه روستائیان و عشایر روزی یک عدد تخم مرغ است
معاون خدمات شهری شهرداری تهران مطرح کرد؛
احداث زباله‌سوز ۳۲۰۰ تنی در آینده‌ای نزدیک در تهران
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین