برای حمایت از بیماران صعب العلاج

مراسم ضیافت "باران مهربانی" با حضور هنرمندان برگزار شد

باران مهربانی

مراسم ضیافت "باران مهربانی" جمعیت هلال احمر در حمایت از بیماران صعب العلاج شب گذشته با حضور جمعی از هنرمندان کشورمان برگزار شد.

به کزارش خبرنگار اجتماعی «نسیم آنلاین»، شب گذشته در تالار اندیشه حوزه هنری پایتخت ضیافت باران مهربانی در حمایت از بیماران صعب العلاج با همت سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر و مجمع خیرین بیماران صعب العلاج برگزار شد. 

در این برنامه که از ساعت 20 تا نیمه شب ادامه داشت، اقشار مختلف جامعه اعم از هنرمندان، ورزشکاران، فعالان اجتماعی، سیاسیون و اصحاب رسانه حضور داشتند.

هنرمندانی چون لاله اسکندری، کمند امیرسلیمانی، آریتا حاجیان، فرهاد قائمیان، شهره سلطانی و جمع زیادی از پیشکسوتان هنر و سینمای ایران در این مراسم حضور پیدا کردند.

هنرمندان در اظهاراتی جداگانه بر لزوم انجام کار داوطلبی و خیر تاکید کردند و از اینکه در فعالیت های عالم المنفعه و خیر شرکت می‌کنند ابراز خرسندی کردند.

در ادامه برنامه شال عضویت داوطلبان جمعیت هلال احمر از سوی فرحناز رافع رئیس سازمان داوطلبان بر گردن هنرمندان کشورمان آویخته شد و آنها به طور رسمی عضو داوطلب جمعیت هلال احمر شدند.

در اثنای این برنامه، لاله اسکندری در بخشی از سخنان خود به فعالیتش در حوزه هلال احمر اشاره کرد و گفت در ماجرای زلزله بم با کاور هلال احمر مشغول به امدادرسانی به مردم زلزله زده بم بوده است.

همچنین امیرمحسن ضیایی رئیس جمعیت هلال احمر ضمن تشکر از حضور هنرمندان در کنار هنرمندان از فعالیتهای انسان دوستانه آنها تشکر و قدردانی کرد.

در این مراسم از هنرمندان کشورمان با لوح تقدیر به امضای رئیس سازمان داوطلبان به طور ویژه قدردانی شد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نسیم آنلاین بررسی می‌کند

دوئل بانک‌های فراقانونی با بانک مرکزی

SPV به جایی نمی‌رسد چون یقین دارند ایران به تعهدات برجام پایبند می‌ماند

یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: آینده SPV چندان خوشایند نیست و این موضوع بیشتر جنبه نمادین نسبت به انجام تعهدات اروپا در قبال برجام دارد که برای ما هم مفید نخواهد بود.

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

یحیی کمالی پور پیرامون کمبود وکیل در کشور گفت: ما در کشور با کمبود وکیل روبرو هستم و این تعداد از وکیل بنابر نیازهای جامعه نیست.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

مهم‌ترین مطالب سرویس

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:
در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم
همه چیز درباره‌ ساخت و ساز فاطمه حسینی، داماد شمخانی و داماد صفدرحسینی
دوربین مخفی در لواسان، بهشت آقازاده‌ها
نسیم آنلاین بررسی می‌کند
نان کانون وکلا در روغن آزمون وکالت
وقتی «عصرِ کلمه» کارکرد «کلمه» را می‌بلعد (۱)
استرسِ «فانِ» ما ایرانی‌ها
فارس گزارش می دهد
در جست و جوی مقصر بوی تهران!
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح کرد:
مانع ریخت و پاش های طرح تحول سلامت در بودجه می‌شویم
ایرنا گزارش می دهد
آبلیموهای تقلبی در بازار
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین