معاون وزیر فرهنگ خبر داد:

برگزاری نمایشگاه محصولات منتخب در جشنواره مصرف کالاهای فرهنگی

حضور سید عباس صالحی در خبرگزاری «نسیم»

معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری نمایشگاه محصولات منتخب در جشنواره مصرف کالاهای فرهنگی خبر داد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، سیدعباس صالحی در دومین جلسه شورای سیاستگذاری دومین جشنواره مصرف کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی اسلامی این مطلب را عنوان کرد.

وی نمایش محصولات ارائه شده در فضای نمایشگاهی را فرصتی مناسب برای معرفی آثار منتخب جشنواره کالاهای فرهنگی دانست و افزود: این نمایشگاه بصورت مستقل به مدت چند روز برگزار خواهد شد و آثار منتخب از سوی هیات علمی به نمایش گذاشته می شود.

به گفته صالحی، این نمایشگاه می تواند به توسعه دانش و گسترش محصولات فرهنگی کمک کند.

معاون وزیر فرهنگ ادامه داد: این نمایشگاه صرفا محدود به محصولات شرکت کننده در جشنواره نیست و بخش های مختلفی خواهد داشت، بخشی از این نمایشگاه دستاوردهای ایران در حوزه اسباب ‍ بازی به ترتیب توالی تاریخی در دوره های مختلف را نمایش خواهد داد تا از این طریق، پیشرفت ها و دستاوردهای داخلی در این حوزه به نمایش درآید.

صالحی تصریح کرد: از دیگر بخش های این نمایشگاه، بخش جنبی است و کارگاه های آموزشی با حضور میهمانان خارجی درباره تولید محصولات فرهنگی برپا می شود.

بر اساس این گزارش، در این جلسه مصوب شد تا هیات علمی متشکل از پنج تا هفت نفر به منظور ارزیابی آثار در دومین دوره جشنواره مصرف کالاهای فرهنگی تشکیل شود.

موضوع دیگر جلسه، گسترش و شمولیت جشنواره مصرف کالاهای فرهنگی بود که بحث های مختلفی درباره آن انجام و مقرر شد در جلسه آتی درباره آن تصمیم گیری شود.

سومین موضوع جلسه نیز به تغییر نام جشنواره اختصاص داشت که اعضای شورا 42 نام را پیشنهاد دادند.

به دلیل کثرت نام های پیشنهادی، مقرر شد، هر یک از اعضا تا جلسه آینده شورا سه نام را به ترتیب اولویت انتخاب کنند و بر اساس آن به تصمیم گیری بپردازند.

ارسال نظر

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در ابتدای جلسه‌ی درس خارج فقه

جز در موارد نظامی، امنیتی هیچ رازی را پنهان نکنید

چرا ترامپ از پیمان منع موشک‌های هسته‌ای میان‌برد خارج می‌شود؟

سی‌ان‌ان در مطلبی به تصمیم رئیس‌جمهور آمریکا برای خروج از پیمان منع موشک‌های هسته‌ای میان برد به دلیل نقض آن از سوی روسیه پرداخت.

عربستان از شورای حقوق بشر سازمان ملل اخراج شود

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل خواستار اخراج عربستان از شورای حقوق بشر سازمان ملل به عنوان ⁩ ناقض ⁧ حقوق ⁩ بشر در یمن، بحرین و عامل قتل خاشقجی شد.

شاهد هیچ پوست‌اندازی در دولت نخواهیم بود

جبار کوچکی‌نژاد، عضو فراکسیون نمایندگان ولایی پیرامون ایجاد شکست و فاصله اعتدالیون و کارگزاران درون دولت می‌گوید: مثلث نهاوندیان، نوبخت و واعظی با وجود حضور در حزب اعتدالیون به لحاظ تفکر سیاسی تفاوت چندانی با جهانگیری به عنوان نماینده حزب کارگزاران در دولت ندارند‌ . اما باید گفت این تفاوت به لحاظ وزن قدرت‌نمایی این دو حزب قابل لمس است‌.

مهم‌ترین مطالب سرویس

شکرگزاری وجود مسیح علی‌نژاد باشیم
از انصارحزب الله تا مسیح علی نژاد
رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم ویژه هفته دفاع مقدس:
در روایت دفاع مقدس روح مجاهدت وشکست‌ناپذیری ملت ایران متبلور باشد
حجت الاسلام پناهیان در نهمین شب از سوگواره هنر و حماسه:
پاداش و کنترل آدم را ضعیف می‌کند.
حجت‌الاسلام پناهیان در سوگواره هنر و حماسه:
نیازمند گروه‌های جهادی که مردم را پولدار کنند، هستیم
در گفتگو با مهدی سیار مطرح شد
دمِ پایانی‌ مانیفست ‌هیأت است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین