در حاشیه نشست گروه ۲۰ :

دیدار سه جانبه "اوباما"، "اولاند" و "مرکل" درباره اوضاع اوکراین

نسیم آنلاین

روسای آمریکا، فرانسه و آلمان در حاشیه نشست گروه ۲۰ در چین، به منظور رایزنی درباره بحران اوکراین دیدار سه جانبه ترتیب دادند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نوشت: در ادامه دیدارهای جانبی در حاشیه نشست گروه 20 در چین، روسای کشورهای آمریکا، آلمان و فرانسه با هم دیدار سه جانبه ترتیب دادند.

سران کشورهای عضو گروه 20 برای شرکت در نشست این گروه روز گذشته خود را به هانگژو چین رساندند تا علاوه بر حضور در این اجلاس، از فرصت به دست آمده برای دیدارهای جانبی با دیگر همتایان خود استفاده کنند.

یکی از موضوعات اصلی مطرح در مذاکرات میان رهبران شرکت کننده در نشست امسال سران گروه 20، موضوع بحران سوریه بوده است و در مین ارتباط گفتگوهای فشرده‌ای بین مقامات آمریکایی و روسی انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری تاس، مقامات ارشد سه کشور غربی حاضر در نشست هانگژو، به منظور رایزنی درباره بحران اوکراین نشست سه جانبه ترتیب دادند.

باراک اوباما، آنگلا مرکل و فرانسوا اولاند درباره آخرین مواضع آمریکا، آلمان و فرانسه در قبال بحران اوکراین رایزنی و تبادل نظر کردند.

هنوز جزئیات بیشتری درباره این دیدار منتشر نشده است. کشورهای غربی به بهانه بحران اوکراین و ادعای دخالت روسیه، از دو سال قبل تحریم‌هایی ضد مسکو را کلید زده‌اند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

اسماعیل هنیه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد

جمعه؛ روز حرکت به سمت مسجد الاقصی

واردکنندگان کالاهای «ممنوعه» چگونه گمرک را دور زده‌اند؟

دوم تیرماه سال ۹۷ دولت ثبت سفارش و واردات بیش از ۱۴۰۰ قلم کالا را ممنوع اعلام کرد. اما بررسی‌ آمارهای گمرک ایران نشان می‌دهد اغلب کالاهای ممنوع شده در ماه‌های اخیر وارد کشور شده و به قانون جدید بی توجه بوده‌اند.

وکالت نباید انحصاری باشد

حجت الاسلام نوروزی سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به انحصار حرفه وکالت در کشور گفت: باید حضور حقوق‌دانان و فارغ التحصیلان حقوق مملکت، در مسائل حقوقی و قضایی کشور بیشتر شود.

فیلم: ماجرای عجیب FATF در ایران

جلیل محبی در سخنانی در نشست هم‌اندیشی نخبگان با موضوع ابعاد حقوقی، اقتصادی و امنیتی FATF گفت: وقتی جمهوری اسلامی بنا ندارد اطلاعات مالی‌اش را خارجی‌ها بدهد،‌پس چرا عده‌ای به دنبال تصویب CFT و پالرمو هستند!

مهم‌ترین مطالب سرویس

اسماعیل هنیه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد
جمعه؛ روز حرکت به سمت مسجد الاقصی
در گفتگو با عبدالحمید شهرابی کارشناس مسائل آمریکای لاتین
سناریوی جدید کاخ سفید در آمریکای لاتین
سید حسن نصرالله در گفتگو با المیادین؛
تمام گزینه‌های مقاومت روی میز است
کاخ سفید دستاوردهای ترامپ را در بیانیه‌ای تشریح کرد
خروج از برجام و احیای تحریم‌های ضدایرانی
درس‌های منبج برای کاخ سفید و انعطاف موقت ترامپ
سرنوشت دستور ترامپ برای خروج از سوریه چه خواهد بود؟
نجات نتانیاهو در گرو عادی سازی روابط اعراب و اسرائیل
چرا دولت نتانیاهو تصمیم به برگزاری انتخابات زود هنگام گرفت؟
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین