در حاشیه نشست گروه ۲۰ :

دیدار سه جانبه "اوباما"، "اولاند" و "مرکل" درباره اوضاع اوکراین

نسیم آنلاین

روسای آمریکا، فرانسه و آلمان در حاشیه نشست گروه ۲۰ در چین، به منظور رایزنی درباره بحران اوکراین دیدار سه جانبه ترتیب دادند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نوشت: در ادامه دیدارهای جانبی در حاشیه نشست گروه 20 در چین، روسای کشورهای آمریکا، آلمان و فرانسه با هم دیدار سه جانبه ترتیب دادند.

سران کشورهای عضو گروه 20 برای شرکت در نشست این گروه روز گذشته خود را به هانگژو چین رساندند تا علاوه بر حضور در این اجلاس، از فرصت به دست آمده برای دیدارهای جانبی با دیگر همتایان خود استفاده کنند.

یکی از موضوعات اصلی مطرح در مذاکرات میان رهبران شرکت کننده در نشست امسال سران گروه 20، موضوع بحران سوریه بوده است و در مین ارتباط گفتگوهای فشرده‌ای بین مقامات آمریکایی و روسی انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری تاس، مقامات ارشد سه کشور غربی حاضر در نشست هانگژو، به منظور رایزنی درباره بحران اوکراین نشست سه جانبه ترتیب دادند.

باراک اوباما، آنگلا مرکل و فرانسوا اولاند درباره آخرین مواضع آمریکا، آلمان و فرانسه در قبال بحران اوکراین رایزنی و تبادل نظر کردند.

هنوز جزئیات بیشتری درباره این دیدار منتشر نشده است. کشورهای غربی به بهانه بحران اوکراین و ادعای دخالت روسیه، از دو سال قبل تحریم‌هایی ضد مسکو را کلید زده‌اند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

با گرانی خانه‌ها، چه بلایی سر مستاجرین آمده است!؟

اجاره‌نشین‌ها!

جدال روحانی با وعده‌هایش ادامه دارد...

در این کلیپ برخی وعده ها و شعارهای انتخاباتی روحانی که در پیروزی سهم بسزایی داشتند، مورد بررسی قرار گرفته تا مشخص شود چه مقدار از این وعده ها محقق شده است.

موشن گرافیک "توتال"

در این موشن گرافیک سوابق همکاری شرکت ملی نفت و گاز ایران با شرکت فرانسوی توتال مورد بررسی قرار گرفته و خلف وعده های توتال به تصویر کشیده شده است.

اروپایی ها اگر جای مردم ایران بودند با امثال شرکت های فرانسوی چه می کردند؟!

پس از رفتن دوباره ی شرکت های پژو و توتال از ایران، دیدن این گزارش و واکنش مردم اروپا خالی از لطف نیست

مهم‌ترین مطالب سرویس

دی میستورا در گفتگو با روزنامه الشرق الاوسط:
تجزیه بخشی از آینده سوریه نخواهد بود
با انتشار بیانیه‌ای
ترامپ آزادی موصل را تبریک گفت
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین