در حاشیه نشست گروه ۲۰ :

دیدار سه جانبه "اوباما"، "اولاند" و "مرکل" درباره اوضاع اوکراین

نسیم آنلاین

روسای آمریکا، فرانسه و آلمان در حاشیه نشست گروه ۲۰ در چین، به منظور رایزنی درباره بحران اوکراین دیدار سه جانبه ترتیب دادند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نوشت: در ادامه دیدارهای جانبی در حاشیه نشست گروه 20 در چین، روسای کشورهای آمریکا، آلمان و فرانسه با هم دیدار سه جانبه ترتیب دادند.

سران کشورهای عضو گروه 20 برای شرکت در نشست این گروه روز گذشته خود را به هانگژو چین رساندند تا علاوه بر حضور در این اجلاس، از فرصت به دست آمده برای دیدارهای جانبی با دیگر همتایان خود استفاده کنند.

یکی از موضوعات اصلی مطرح در مذاکرات میان رهبران شرکت کننده در نشست امسال سران گروه 20، موضوع بحران سوریه بوده است و در مین ارتباط گفتگوهای فشرده‌ای بین مقامات آمریکایی و روسی انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری تاس، مقامات ارشد سه کشور غربی حاضر در نشست هانگژو، به منظور رایزنی درباره بحران اوکراین نشست سه جانبه ترتیب دادند.

باراک اوباما، آنگلا مرکل و فرانسوا اولاند درباره آخرین مواضع آمریکا، آلمان و فرانسه در قبال بحران اوکراین رایزنی و تبادل نظر کردند.

هنوز جزئیات بیشتری درباره این دیدار منتشر نشده است. کشورهای غربی به بهانه بحران اوکراین و ادعای دخالت روسیه، از دو سال قبل تحریم‌هایی ضد مسکو را کلید زده‌اند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

در یک مناظره تلویزیونی بررسی شد؛اماواگرهای الحاق ایران به گروه ویژه اقدام

ایران با پذیرش شرایط FATF بازهم از لیست سیاه خارج نمی‌شود

مخاطرات اقتصادی نداشتن سفیر در هند و چین

 آمریکا در هفته‌های اخیر همه توان خود را برای رایزنی با مشتریان نفتی ما به کار گرفته است تا آنها را از خرید نفت ایران منصرف کند. اما دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی در انفعال کامل است به طوریکه در چین و هند که خریدار بیش از 50 درصد نفت ایران هستند حتی سفیر هم نداریم.

مطابق اصل ۵۷ قانون اساسی از ۳ قوه مطالبه می‌کنیم

واژه نظارت بر رهبری نه در قانون اساسی آمده است و نه در‌ آیین‌نامه مجلس خبرگان. خبرگان از لحاظ حقوقی و فقهی و از لحاظ قانونی، نظارتی بر عملکرد رهبری ندارد چون اگر قرار باشد نظارت بر رهبری داشته باشیم، آن وقت خبرگان بر ولی، ولایت پیدا می‌کند، در حالی که خبرگان ولایتی بر ولی‌فقیه ندارد اما در چارچوب اصل 111 قانون اساسی برای نظارت بر تداوم صفات رهبری، کمیسیونی تشکیل شده به نام کمیسیون تحقیق و بررسی.

خروج آمریکا از برجام، تمسخر اصول اساسی حقوق بین‌الملل است

سرنوشت برجام یکی از مهمترین نگرانی‌های جهانی است و اقدام یک‌جانبه آمریکا در خروج از این توافق، تأثیرات منفی بر صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی به همراه خواهد داشت.

مهم‌ترین مطالب سرویس

دبیرکل حزب‌الله لبنان برای اولین بار در یک فیلم مستند از شهید هادی نصرالله سخن گفت
ناگفته های سیدحسن نصرالله از پسر شهیدش: دوست داشتم طلبه شود / جنگ رسانه ای نصرالله و صهیونیست ها پس از شهادت سیدهادی
لزوم حساسیت به ترورهای کور و تفرقه انگیز در منطقه و کشور
موساد و آغاز سیاست ترور در خارج از سرزمین‌های اشغالی
نسیم آنلاین بررسی می‌کند
۴پیام راهبردی نشست تهران
واشنگتن و مصادره ادلب
سوریه در نقطه پایانی تغییر
بشار اسد در دیدار با سناتور آمریکایی:
تهدید و تحریم از ویژگی‌های اصلی رفتار آمریکاست
پوتین و اردوغان به تهران می‌آیند
نشست سرنوشت ساز تهران
تلاش تمام‌عیار واشنگتن برای حفظ حیدر العبادی در پست نخست وزیری!
چه کسی نماینده ترامپ را متوقف می‌کند؟
دور پایانی ماراتن تشکیل بزرگ‌ترین فراکسیون پارلمان
کلید تشکیل دولت عراق در دستان کردها و اهل تسنن
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین