در حاشیه نشست گروه ۲۰ :

دیدار سه جانبه "اوباما"، "اولاند" و "مرکل" درباره اوضاع اوکراین

نسیم آنلاین

روسای آمریکا، فرانسه و آلمان در حاشیه نشست گروه ۲۰ در چین، به منظور رایزنی درباره بحران اوکراین دیدار سه جانبه ترتیب دادند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نوشت: در ادامه دیدارهای جانبی در حاشیه نشست گروه 20 در چین، روسای کشورهای آمریکا، آلمان و فرانسه با هم دیدار سه جانبه ترتیب دادند.

سران کشورهای عضو گروه 20 برای شرکت در نشست این گروه روز گذشته خود را به هانگژو چین رساندند تا علاوه بر حضور در این اجلاس، از فرصت به دست آمده برای دیدارهای جانبی با دیگر همتایان خود استفاده کنند.

یکی از موضوعات اصلی مطرح در مذاکرات میان رهبران شرکت کننده در نشست امسال سران گروه 20، موضوع بحران سوریه بوده است و در مین ارتباط گفتگوهای فشرده‌ای بین مقامات آمریکایی و روسی انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری تاس، مقامات ارشد سه کشور غربی حاضر در نشست هانگژو، به منظور رایزنی درباره بحران اوکراین نشست سه جانبه ترتیب دادند.

باراک اوباما، آنگلا مرکل و فرانسوا اولاند درباره آخرین مواضع آمریکا، آلمان و فرانسه در قبال بحران اوکراین رایزنی و تبادل نظر کردند.

هنوز جزئیات بیشتری درباره این دیدار منتشر نشده است. کشورهای غربی به بهانه بحران اوکراین و ادعای دخالت روسیه، از دو سال قبل تحریم‌هایی ضد مسکو را کلید زده‌اند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

از بی نیازی به حمایت تا بی اعتنایی به مخاطب

اثر گلخانه‌ای در مدیریت فرهنگی

مشکلات امروز نتیجه اجرای سیاست‌های نیلی و دوستانش است

آقای نیلی باید پاسخگوی عملکرد خود در 5 سال اخیر باشند، ایشان توقع داشتند 100 درصد سیاست‌هایشان اجرا شود، در حالیکه 80-70 درصد سیاستهای فعلی اجرا شده نتیجه تصمیمات ایشان و دوستانشان است

چرا بی‌بی‌سی به پرونده قحطی بزرگ و نسل کشی ایرانیان پرداخت؟

عبدالله شهبازی مورخ و پژوهشگر در خصوص این گزارش بی‌بی‌سی درباره قحطی بزرگ در ایران نوشت:  دیروز انکار می‌کردند. حالا برای ترسانیدن ما مطرح می‌کنند.

قراردادهای فاینانس‌ سرکاری دولت روحانی

وزیر اقتصاد سوم دولت تدبیر و امید بعد از جلسه با هیات برزیلی اعلام کرد که برزیل یک خط اعتباری 1.5 میلیارد دلاری برای ایران در نظر گرفته است. این خبر خوبی است. ولی سابقه این اخبار در وزارت اقتصاد نشان می‌دهد که باید در مورد این خبر با احتیاط عمل کرد. چرا؟

مهم‌ترین مطالب سرویس

هشدار ۳۵ NGO و سازمان حقوقی:
یمن در آستانه قحطی است
شکل گیری BDS اسلامی نیازامروز برای مقابله مردمی با رژیم صهیونیستی
عادی‌سازی روابط اعراب و اسرائیل و وظیفه ما
آمریکا، امپراتوری تبعیض ها (۱)
اقلیت ها و خشونت پلیس در آمریکا
وزارت امور خارجه: تصمیم دیوان لاهه نشانه بارز حقانیت ایران است
رای دیوان لاهه به لغو تحریم های دارویی، غذایی، و هوایی
۶۲ درصد یمنی‌ها از فقدان امنیت غذایی رنج می‌برند
آمار وحشتناک از قحطی، وبا و مرگ در یمن
واکنش انصارالله به درخواست آمریکایی‌ها؛
آتش بس با توقف فوری بمباران‌ها امکان‌پذیر است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین