پهلوان‌زاده: شطرنج‌بازان خارجی معتقدند حجاب باعث پیشرفت بانوان می‌شود

مهرداد پهلوان‌زاده

رئیس فدراسیون شطرنج گفت: شطرنج‌بازان خارجی نه تنها معترض نیستند بلکه معتقدند حجاب باعث پیشرفت بانوان می‌شود.

به گزارش خبرنگار «نسیم آنلاین»، مهرداد پهلوان‌زاده، رئیس فدراسیون شطرنج در نشست خبری مسابقات قهرمانی جهان گفت: همراه اول حامی فدراسیون شطرنج در این مسابقات است. قائم مقامی هم برای تیم ملی و نسل بعدی شطرنج الگوی مناسب و خوبی است.
وی درباره حواشی اخیری که توسط یکی از شطرنج‌بازان مطرح شد اظهار داشت: یک نفر به حجاب اعتراض کرده بود و برخی خبرنگاران آن را بزرگ کردند اما شطرنج بازان خارجی نه تنها معترض نیستند بلکه معتقدند حجاب باعث پیشرفت بانوان می‌شود.
رئیس فدراسیون شطرنج درخصوص ترکیب تیم ملی شطرنج ایران در این مسابقات اظهار داشت: میترا حجازی پور سهمیه حضور در این مسابقات را کسب کرده است اما به دلیل میزبانی می توانیم دو بازیکن دیگر را نیز معرفی کنیم که سارا خادم الشریعه برترین شطرنجباز ایران و آتوسا پورکاشیان نفر دوم شطرنج کشورمان را معرفی کردیم.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!

عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد

آیا ایران بدون نفت شدنی است؟

متوقف شدن کامل صادرات و فروش نفت ایران امکان پذیر نیست و این مسئله حداقل یک برنامه بلند مدت میخواهد که البته امروز خوشبختانه به دلیل فقدان اجماع جهانی بر ضد ایران، در شرایط کنونی امکانپذیر نیست. اکنون 35 درصد اقتصاد ایران طبق لایحه بودجه 98 نفتی است،‌ این عدد باید امروز بسیار کمتر بود اما به برکت خوش بینی به برجام، امروز 35 درصد اقتصاد ما به نفت و درآمدهای نفتی وابسته است.

امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت

رسانه‌ها و فرماندهان گروه‌های تروریستی در سوریه طی هفته جاری ابراز امیدواری کرده‌اند تا با فرماندهی مستقیم آمریکا، وارد عملیات علیه محور مقاومت و جمهوری اسلامی ایران در سوریه شوند.

احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است

یوسفیان ملا درخصوص طرح تفکیک وزارت صمت گفت: تشکیل با عجله وزارت بازرگانی، بازتاب‌های بدی در وضعیت اقتصادی کشور خواهد داشت. دولت به جای تشکیل وزارت بازرگانی، قانون تمرکز را به درستی اجرا کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد