پهلوان‌زاده: شطرنج‌بازان خارجی معتقدند حجاب باعث پیشرفت بانوان می‌شود

مهرداد پهلوان‌زاده

رئیس فدراسیون شطرنج گفت: شطرنج‌بازان خارجی نه تنها معترض نیستند بلکه معتقدند حجاب باعث پیشرفت بانوان می‌شود.

به گزارش خبرنگار «نسیم آنلاین»، مهرداد پهلوان‌زاده، رئیس فدراسیون شطرنج در نشست خبری مسابقات قهرمانی جهان گفت: همراه اول حامی فدراسیون شطرنج در این مسابقات است. قائم مقامی هم برای تیم ملی و نسل بعدی شطرنج الگوی مناسب و خوبی است.
وی درباره حواشی اخیری که توسط یکی از شطرنج‌بازان مطرح شد اظهار داشت: یک نفر به حجاب اعتراض کرده بود و برخی خبرنگاران آن را بزرگ کردند اما شطرنج بازان خارجی نه تنها معترض نیستند بلکه معتقدند حجاب باعث پیشرفت بانوان می‌شود.
رئیس فدراسیون شطرنج درخصوص ترکیب تیم ملی شطرنج ایران در این مسابقات اظهار داشت: میترا حجازی پور سهمیه حضور در این مسابقات را کسب کرده است اما به دلیل میزبانی می توانیم دو بازیکن دیگر را نیز معرفی کنیم که سارا خادم الشریعه برترین شطرنجباز ایران و آتوسا پورکاشیان نفر دوم شطرنج کشورمان را معرفی کردیم.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

روایت عباس شاکری از تبعات چند برابر شدن قیمت دلار در ماه‌های اخیر

هیچ چیز از افزایش قیمت دلار عایدمان نشد!

تفکر بسیجی، الگوی وحدت ملی و امنیت پایدار

شکاف های نسلی، جنسیتی، قومی، مذهبی، طبقاتی، تَرَک هایی هستند که به عنوان نقاط آسیب پذیر، می توانند جامعه ی یکپارچه را دچار تزلزل نمایند و وحدت ملی را تضعیف کنند. منازعات بی ثمر و تفرقه افکن سیاسی و جناحی نیز بر ایجاد شکاف اجتماعی و تضعیف وحدت ملی و در نتیجه زوال امنیت ملی نقش به سزایی دارد.

اکنون هم تحریم خارجی هستیم هم داخلی

محمدرضا نجفی منش گفت در دوره اول، ما مشکلات داخلی نداشتیم و سیاستگذاران این صنعت را همراهی می‌کردند ولی در دوره جدید علاوه بر تحریم بین‌المللی شاهد تحریم داخلی هم هستیم. بارها این موضوع را هشدار داده‌ایم اما هیچ کس صدای ما را نمی‌شنود.

یادداشت مدیر شبکه ۳ در تقدیر از دکتر کدخدایی

آن هایی که در روزهای اخیر بیننده برنامه جسورانه "بدون توقف" از شبکه سه بوده اند، حتما شاهد پرسش و پاسخ جسورانه و بدون سانسور نفر دوم شورای نگهبان (آقای دکتر کدخدایی) با منتقدان جوان خود از طیف های مختلف بوده اند. به ویژه که شورای نگهبان همیشه از کانون های حملات رسانه های منتقد و البته معاند بوده است. اما ایشان با جسارتی مثال زدنی، بسیار صادقانه، با متانت و با سعه صدر پاسخ سوالات و مطالبات جوان ها را دادند

مهم‌ترین مطالب سرویس

با اعلام مدیر برنامه هافبک عراقی
بشار رسن مصدوم شد
با تاکید بر احراز اشتباهات طاهری و معاونانش
عضو هیات مدیره پرسپولیس: مدیران سابق باید عذرخواهی کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین