فدراسیون دو و میدانی نشست خبری برگزار می‌کند

دو و میدانی

نشست خبری فدراسیون دو و میدانی یکشنبه هفته آینده برگزار می‌شود.

به گزارش «نسیم آنلاین» و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دو و میدانی، با توجه به گذشت حدود یک سال از دوره ریاست جدید فدراسیون دو و میدانی جمهوری اسلامی ایران و تاکید مجید کیهانی بر تعامل با رسانه ها و همچنین سپری کردن چندین رویداد مهم ورزشی از جمله المپیک ریو، بازی های ساحلی و رقابت های لیگ و ...، تصمیم بر آن شد تا نشست خبری فدراسیون دو و میدانی برگزار گردد.

این نشست با حضور رسانه‌ها، رییس، سرپرست دبیری، نایب رییس بانوان و آقایان و اعضای سازمان تیم های ملی فدراسیون، یکشنبه هفته آینده 9 آبان ماه راس ساعت 14:30در سالن همایش دانشکده علوم ورزشی دانشگاه خوارزمی واقع در مجموعه ورزشی شهید کشوری برگزار خواهد شد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

راهکارهای دولتی برای حمایت از تولید ملی

تنگناهای دولتی تولید ملی

انحصار طلبی وزارت نفت، مانع اصلی فروش نفت در بورس

با توجه به اعلام آمادگی بخش خصوصی برای خرید نفت از طریق سازوکار بورس و توانمندی این بخش برای بی اثر کردن تحریم‌های نفتی، اجرای این راهکار در دوران تحریم از ضرورت خاصی برخوردار است و باید هر چه سریعتر انجام شود.

هیئت سکولار را سفارت انگلیس قمه و قیمه می‌دهد

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی یکی از مهم‌ترین اصول هیئتی و مذهبی بودن را تبعیت از اصول اهل‌بیت(ع) از جمله دستگیری از نیازمندان دانست.

پشت پرده همراهی العبادی با تحریم ایران چیست؟

وضعیت این دو بلوک به ترتیبی است که هیچ‌کدام به‌تنهایی نمی‌توانند فراکسیون اکثریت را در مجلس تشکیل دهند؛ اما در صورت ائتلاف با فهرست انتخاباتی «نصر» به اکثریت در مجلس دست‌یافته و نخست‌وزیر را معرفی می‌کنند. حیدر العبادی نیز سعی می‌کند پست نخست‌وزیری را همچنان حفظ کرده و در صورت قبول این پیش‌شرط توسط هر یک از دو بلوک پیش‌گفته با آنان وارد مذاکره و تعامل شود.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین