فدراسیون دو و میدانی نشست خبری برگزار می‌کند

دو و میدانی

نشست خبری فدراسیون دو و میدانی یکشنبه هفته آینده برگزار می‌شود.

به گزارش «نسیم آنلاین» و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دو و میدانی، با توجه به گذشت حدود یک سال از دوره ریاست جدید فدراسیون دو و میدانی جمهوری اسلامی ایران و تاکید مجید کیهانی بر تعامل با رسانه ها و همچنین سپری کردن چندین رویداد مهم ورزشی از جمله المپیک ریو، بازی های ساحلی و رقابت های لیگ و ...، تصمیم بر آن شد تا نشست خبری فدراسیون دو و میدانی برگزار گردد.

این نشست با حضور رسانه‌ها، رییس، سرپرست دبیری، نایب رییس بانوان و آقایان و اعضای سازمان تیم های ملی فدراسیون، یکشنبه هفته آینده 9 آبان ماه راس ساعت 14:30در سالن همایش دانشکده علوم ورزشی دانشگاه خوارزمی واقع در مجموعه ورزشی شهید کشوری برگزار خواهد شد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب در دیدار خانواده شهدا:

جریان‌های سیاسی به دشمن میدان ندهند

تعلل وزارت نفت دلیل توقف عرضه نفت در بورس

حسن خسروجردی گفت: با تسویه ارزی ممکن است در فرآیند بازگشت پول دچار مشکل شویم نه اینکه پول نفت به خزانه برنگردد. بخش خصوصی توانایی صادرات نفت را داشته و باید شرایط را برای آن فراهم کرد.

بوطیقای جمع و جور فیلم سازی اصغر فرهادی: انتخاب و گناهان کوچک دیگر

فیلمساز ما در همه می دانند در نقش یک کارگردان بین المللی با تفکر و شیوه منحصر به فرد  فیلسازی اش ظاهر شده است و فیلمی را ساخته است که ابدا ربطی به سینمای ملی ایران ندارد؛ کما اینکه خود فرهادی نیز ضمن نگه داری عناصری که جزء لاینفک سینمایش به حساب می آیند سعی در آدابته کردن سینمایش با سبک اسپانیایی ها کرده است

قانون شدن لایحه حفاظت از خاک زمینه‌ساز فساد است

قاضی پور با اشاره به اشکالات اساسی لایحه حفاظت از خاک گفت: در این لایحه وظایف دستگاه‌های مرتبط به‌درستی مشخص نشده است و قانون شدن آن زمینه‌ساز فساد و افزایش پرونده‌های قضائی است. چرا سازمان حفاظت محیط‌زیست باید بدون حکم قضائی واحدهای تولیدی را پلمپ کند، مگر در قانون مراحل رسیدگی مشخص نشده است؟!

مهم‌ترین مطالب سرویس

حضور در تورنمنت‌ها به هماهنگی در مسیر جام جهانی به تیم ملی کمک کند
شمسایی: تنها نامی از فوتسال باقی مانده است / یک نفر همیشه بین بازیکنان تفرقه و اختلاف می‌اندازد
با اعلام مدیر برنامه هافبک عراقی
بشار رسن مصدوم شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین