نماینده رهبر شیعیان بحرین با دبیرکل جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر دیدار کرد

نماینده رهبر شیعیان بحرین با دبیرکل جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر دیدار کرد

حجت الاسلام و المسلمین شیخ عبدالله الدقاق نماینده آیت الله شیخ عیسی قاسم (رهبر شیعیان بحرین) در ایران با دبیرکل و معاونین جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر در خصوص تحولات بحرین به گفتگو کرد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، حجت الاسلام و المسلمین شیخ عبدالله الدقاق نماینده آیت الله شیخ عیسی قاسم (رهبر شیعیان بحرین) در ایران با دبیرکل و معاونین جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر در خصوص تحولات بحرین به گفتگو کرد.

نماینده آیت‌الله عیسی قاسم در ایران با توجه به اعتصاب مردم در بحرین گفت: حمایت مردم بحرین از این شخصیت برجسته دینی ادامه دارد و هرگز به مقامات اجازه تعرض و خدشه وارد کردن به وی را نخواهند داد. اعتصاب کنندگان به مقامات می‌گویند "اگر می‌خواهید به شیخ عیسی قاسم برسید، باید با تانک‌های خود از روی اجسادمان عبور کنید". و این مسئله در حالی است که منطقه در محاصره نیروهای امنیتی و موانع سیمانی و سیم‌های خاردار قرار دارد.

شیخ عبدالله الدقاق افزود: حکومت (آل خلیفه) مشکلات فراوانی را ایجاد کرده و از ورود و خروج مردم جلوگیری می‌کند و مسیر ارتباطی تنها از طریق دو گذرگاهی که حکومت اختصاص داده، صورت می‌گیرد. نیروهای حکومتی همچنین به تصویربرداری از شرکت کنندگان در اعتصاب و بازداشت و بازجویی تک تک آنها دست می‌زنند.

در این جلسه حسین اسماعیلی دبیرکل جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار ضمن خوشامدگویی و ابراز خرسندی از زحمات بزرگان بحرینی بیان داشت: از آنجایی که بحرین برای قدرت های منطقه ای و فرا منطقه ای از یک ارزش ویژه ژئوپولیتیکی برخوردار است با شکل گیری بیداری اسلامی در بحرین، کشورهای مخالف از جمله عربستان سعودی با منحرف کردن پروژه اعتراضات استقلال خواهانه مردم بحرین، صورت مساله را تغییر داده اند و با توجه با اقدامات نژاد پرستانه دولت و پادشاه این کشور در قبال شیعیان و همچنین نبود دموکراسی، آزادی بیان، و همچنین اصلاحات ضعیف سیاسی شاهد موج عظیمی از اعتراضات مردمی در این کشور می باشیم که این اعتراضات از سالها پیش آغاز شده است.

دبیرکل جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار در ادامه افزود: مواضع و عملکرد سازمان دیده‌بان حقوق بشر در بحرین و سازمان ملل متحد در خصوص جنایات عربستان و حکومت آل خلیفه در بحرین جای تأمل و ناراحتی دارد , زیرا که مدعیان حقوق بشر و صلح جهانی به دلیل پول های کثیف آل سعود چشم بر همه جنایت ها و کودک کشی ها و تجاوز های آنان در بحرین و یمن و سوریه و عراق و سایر کشور ها بسته اند و شاهد آن هستیم که روزانه چه کودکان و مادران و مردم عادی بی گناه توسط آنان و یا دست نشانده های آنان کشته می شوند .
اسماعیلی در پایان ضمن تشکر از مقاومت مردم بحرین بیان داشت : جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزاربه عنوان سازمان مردم نهاد متشکل از فرزندان شاهد آمادگی و حمایت خود از مردم و شیعیان بحرین را اعلام می دارد و با تمام ظرفیت و امکانات تلاش می نماید مظلومیت مردم بحرین و شیخ عیسی قاسم را اشاعه دهد.

در این نشست دکتر محمد کاظم توحیدی معاون جذب و توسعه منابع انسانی و دکتر بابک خادمی مشاور سیاسی دبیرکل و احسان دستمالچی قائم مقام روابط عمومی و ارتباطات به بیان ظرفیت ها و دستاورد های جمعیت و همچنین پیشنهادات و راهکار های بنیادی و عملیاتی جهت برنامه های مشترک پرداختند.
شیخ عبدالله الدقاق از فعالان عرصه فرهنگی و سیاسی بحرین و نماینده آیت الله شیخ عیسی قاسم در ایران و همچنین نماینده جامعه المصطفی در بحرین و دارای موسسات فرهنگی و حوزه علمیه برادران و خواهران در قم می باشد.

ارسال نظر

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

لابی برای ابقا رئیس صندوق بازنشستگی!

گزارش‌ها از نهایی شدن خداحافظی جمشید تقی زاده، از ریاست صندوق بازنشستگی کشوری حکایت دارد. آنطور که خبرنگار «نود اقتصادی» دریافته است، جمشید تقی‌زاده با همه مقاومت‌ها برای ماندن در این مسئولیت، مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان شده و باید هرچه سریعتر صندلی ریاست بر این صندوق را ترک گوید.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

اجازه حذف مصوبات کمیسیون تلفیق درباره مالیات پزشکان را نمی‌دهیم

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با تاکید بر اینکه مصوبات این کمیسیون درباره پرداخت مالیات پزشکان را قدمی در راستای شفافیت مالیاتی می دانم، گفت: اجازه حذف مصوبات مربوط به پرداخت مالیات توسط پزشکان را نخواهیم داد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین