سردار ادیبی:

یادمان "شهید حسن باقری" در فکه احداث می‌شود

سردار سرتیپ دوم پاسدار نادر ادیبی

دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور از احداث و بهره‌برداری یادمان "شهید حسن باقری" در منطقه فکه خبر داد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، سردار نادر ادیبی، دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور از احداث یادمان شهید حسن باقری در منطقه فکه خبر داد و گفت: در نشست شورای سیاست گذاری راهیان نور کشور که روز گذشته(پنجشنبه) با حضور اعضای این شورا تشکیل شد،ایجاد و احداث یادمان شهید حسن باقری مورد تصویب شورای سیاست گذاری راهیان نور قرار گرفت که این یادمان در محل شهادت وی در فکه احداث و مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور شخصیت منحصر بفرد شهید باقری را از جمله دلایل احداث این یادمان عنوان کرد و گفت: مقام معظم رهبری شهید باقری را به موجب رشادت‌ها و فعالیت‌های موثر در دفاع مقدس، یکی از معجزه‌های انقلاب اسلامی خطاب کرده اند و ستاد مرکزی راهیان نور کشور با استفاده از این رهنمودها و تجمیع نظرات فرماندهان دفاع مقدس در پی ایجاد این یادمان با نگاه الگوی جوان انقلابی است.

سردار ادیبی خاطر نشان کرد: ایجاد این یادمان در مرحله مطالعه جامع بوده و پس از اتمام مطالعات، اقدامات اجرایی و عمرانی آن را فراهم شده و با توجه به علاقه زیاد مردم بویژه جوانان به شهید باقری، ستاد مرکزی راهیان نور کشور درصدد آن است که با بسترسازی و ایجاد امکانات زیرساختی مناسب، زائران ضمن حضور در این یادمان با زوایای مختلف شخصیت انقلابی شهید باقری آشنا شوند.

ارسال نظر

ماده ۲۹ قانون برنامه ششم اجرا نمی‌شود

شفاف‌ سازی حقوق و مزایای دریافتی؛ چشم به راه اقدام انقلابی مجلس

تاثیر سقوط ارزش ریال بر اقتصاد عراق

علیرغم فضیلت بسیار بالای زیارت کربلا در روز عرفه، گزارش‌های میدانی از عراق نشان می‌دهد درآمد این کشور از زوار خارجی به میزان قابل توجهی پایین آمده است. به نظر می‌رسد مسأله کاهش ارزش ریال، افزایش شدید قیمت هواپیما و بالاخره ناآرامی‌های اخیر عراق از مهم‌ترین عللی باشند که درآمد مذهبی عراق را به پایین‌ترین حد خود طی ده سال اخیر رسانده است!

ستاد تنظیم بازار عملا تعطیل است

ستاد تنظیم بازار که در دولت دوازهم و با وزیر صنعت شدن محمد شریعتمداری به او سپرده شده بود، در سخت ترین روزهای سال 97 به خواب عجیب زمستانی فرو رفته و عملا نظاره گر گرانی فروشی بی ضابطه بازار کالاهای اساسی مردم است و نشانی از تدبیر و تصمیمات مهم در این ستاد وجود ندارد.

سیاست آمریکا جنگ‌افروزی و کشتار مسلمانان بدست یکدیگر است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به حجاج بیت‌الله الحرام با اشاره به سیاست جنگ‌افروزانه آمریکا در میان مسلمانان، تأکید کردند: باید با هوشیاری این سیاست شیطانی را خنثی کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به بهانه روز عرفه و کاهش ۵۰درصدی زائران ایرانی عتبات
تاثیر سقوط ارزش ریال بر اقتصاد عراق
گفت‌وگو با خبرنگار پرس تی‌وی در دمشق
در جنگ کودکانی را دیدم که حتی بلد نبودند موز بخورند!
گزارش ایرنا از گیشه سینما؛
هت‌تریک کمدی در صدر پُرفروش‌های هفته
پاسخ‌های کچویان به ادعای فروپاشی جامعه ایرانی
جامعه ایرانی؛ قوی، پویا و بامشکلات فراوان
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین