سردار ادیبی:

یادمان "شهید حسن باقری" در فکه احداث می‌شود

سردار سرتیپ دوم پاسدار نادر ادیبی

دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور از احداث و بهره‌برداری یادمان "شهید حسن باقری" در منطقه فکه خبر داد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، سردار نادر ادیبی، دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور از احداث یادمان شهید حسن باقری در منطقه فکه خبر داد و گفت: در نشست شورای سیاست گذاری راهیان نور کشور که روز گذشته(پنجشنبه) با حضور اعضای این شورا تشکیل شد،ایجاد و احداث یادمان شهید حسن باقری مورد تصویب شورای سیاست گذاری راهیان نور قرار گرفت که این یادمان در محل شهادت وی در فکه احداث و مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور شخصیت منحصر بفرد شهید باقری را از جمله دلایل احداث این یادمان عنوان کرد و گفت: مقام معظم رهبری شهید باقری را به موجب رشادت‌ها و فعالیت‌های موثر در دفاع مقدس، یکی از معجزه‌های انقلاب اسلامی خطاب کرده اند و ستاد مرکزی راهیان نور کشور با استفاده از این رهنمودها و تجمیع نظرات فرماندهان دفاع مقدس در پی ایجاد این یادمان با نگاه الگوی جوان انقلابی است.

سردار ادیبی خاطر نشان کرد: ایجاد این یادمان در مرحله مطالعه جامع بوده و پس از اتمام مطالعات، اقدامات اجرایی و عمرانی آن را فراهم شده و با توجه به علاقه زیاد مردم بویژه جوانان به شهید باقری، ستاد مرکزی راهیان نور کشور درصدد آن است که با بسترسازی و ایجاد امکانات زیرساختی مناسب، زائران ضمن حضور در این یادمان با زوایای مختلف شخصیت انقلابی شهید باقری آشنا شوند.

ارسال نظر

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در ابتدای جلسه‌ی درس خارج فقه

جز در موارد نظامی، امنیتی هیچ رازی را پنهان نکنید

چرا ترامپ از پیمان منع موشک‌های هسته‌ای میان‌برد خارج می‌شود؟

سی‌ان‌ان در مطلبی به تصمیم رئیس‌جمهور آمریکا برای خروج از پیمان منع موشک‌های هسته‌ای میان برد به دلیل نقض آن از سوی روسیه پرداخت.

عربستان از شورای حقوق بشر سازمان ملل اخراج شود

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل خواستار اخراج عربستان از شورای حقوق بشر سازمان ملل به عنوان ⁩ ناقض ⁧ حقوق ⁩ بشر در یمن، بحرین و عامل قتل خاشقجی شد.

شاهد هیچ پوست‌اندازی در دولت نخواهیم بود

جبار کوچکی‌نژاد، عضو فراکسیون نمایندگان ولایی پیرامون ایجاد شکست و فاصله اعتدالیون و کارگزاران درون دولت می‌گوید: مثلث نهاوندیان، نوبخت و واعظی با وجود حضور در حزب اعتدالیون به لحاظ تفکر سیاسی تفاوت چندانی با جهانگیری به عنوان نماینده حزب کارگزاران در دولت ندارند‌ . اما باید گفت این تفاوت به لحاظ وزن قدرت‌نمایی این دو حزب قابل لمس است‌.

مهم‌ترین مطالب سرویس

شکرگزاری وجود مسیح علی‌نژاد باشیم
از انصارحزب الله تا مسیح علی نژاد
رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم ویژه هفته دفاع مقدس:
در روایت دفاع مقدس روح مجاهدت وشکست‌ناپذیری ملت ایران متبلور باشد
حجت الاسلام پناهیان در نهمین شب از سوگواره هنر و حماسه:
پاداش و کنترل آدم را ضعیف می‌کند.
حجت‌الاسلام پناهیان در سوگواره هنر و حماسه:
نیازمند گروه‌های جهادی که مردم را پولدار کنند، هستیم
در گفتگو با مهدی سیار مطرح شد
دمِ پایانی‌ مانیفست ‌هیأت است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین