سردار ادیبی:

یادمان "شهید حسن باقری" در فکه احداث می‌شود

سردار سرتیپ دوم پاسدار نادر ادیبی

دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور از احداث و بهره‌برداری یادمان "شهید حسن باقری" در منطقه فکه خبر داد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، سردار نادر ادیبی، دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور از احداث یادمان شهید حسن باقری در منطقه فکه خبر داد و گفت: در نشست شورای سیاست گذاری راهیان نور کشور که روز گذشته(پنجشنبه) با حضور اعضای این شورا تشکیل شد،ایجاد و احداث یادمان شهید حسن باقری مورد تصویب شورای سیاست گذاری راهیان نور قرار گرفت که این یادمان در محل شهادت وی در فکه احداث و مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور شخصیت منحصر بفرد شهید باقری را از جمله دلایل احداث این یادمان عنوان کرد و گفت: مقام معظم رهبری شهید باقری را به موجب رشادت‌ها و فعالیت‌های موثر در دفاع مقدس، یکی از معجزه‌های انقلاب اسلامی خطاب کرده اند و ستاد مرکزی راهیان نور کشور با استفاده از این رهنمودها و تجمیع نظرات فرماندهان دفاع مقدس در پی ایجاد این یادمان با نگاه الگوی جوان انقلابی است.

سردار ادیبی خاطر نشان کرد: ایجاد این یادمان در مرحله مطالعه جامع بوده و پس از اتمام مطالعات، اقدامات اجرایی و عمرانی آن را فراهم شده و با توجه به علاقه زیاد مردم بویژه جوانان به شهید باقری، ستاد مرکزی راهیان نور کشور درصدد آن است که با بسترسازی و ایجاد امکانات زیرساختی مناسب، زائران ضمن حضور در این یادمان با زوایای مختلف شخصیت انقلابی شهید باقری آشنا شوند.

ارسال نظر

آیا طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین گره گشا خواهد بود؟

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

مطالبات ایران از آمریکا

بی اعتنایی به قوانین و مقررات بین‌المللی و تلاش برای تخریب هرگونه قانونمندی در نظام بین‌المللی یکی دیگر از وجوه بارز سیاست خارجی دولت کنونی آمریکا است. تا آنجا که حتی مطابق گزارشهای خبری، نمایندگان آمریکا در جریان مذاکره بر سر بیانیه نشست گروه 7 در کانادا، با ذکر عبارتی مبنی بر لزوم اعتلای "نظم بین‌المللی مبتنی بر قانون"  مخالفت کرده بودند. دولت ترامپ این رویه مخرب خود را با نفی اصل بنیادی "وفا به عهد" آغاز کرد.

۱۲ توصیه مهم رهبر انقلاب به مجلس

مجلس نباید نماد تردید و خودکم‌بینی، یأس و ناامیدی، و بی‌اعتنایی و بی‌مبالاتی به مسائل کشور باشد و نباید با دید مأیوسانه به ظرفیت‌ها و توانایی‌های ملی نگاه کند

اجاره‌نشین‌ها!

در این گزارش از مجموعه ویدئوهای "آوانت"، تلاش شده تا گوشه ای از مشکلات مستاجران پس از گرانی های اخیر مسکن زیر ذره بین قرار گیرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به مناسبت چهلمین روز از حادثه تروریستی در تهران؛
پخش تله تئاتر "بلندی های زیرپا" از شبکه چهار سیما
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین