سردار ادیبی:

یادمان "شهید حسن باقری" در فکه احداث می‌شود

سردار سرتیپ دوم پاسدار نادر ادیبی

دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور از احداث و بهره‌برداری یادمان "شهید حسن باقری" در منطقه فکه خبر داد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، سردار نادر ادیبی، دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور از احداث یادمان شهید حسن باقری در منطقه فکه خبر داد و گفت: در نشست شورای سیاست گذاری راهیان نور کشور که روز گذشته(پنجشنبه) با حضور اعضای این شورا تشکیل شد،ایجاد و احداث یادمان شهید حسن باقری مورد تصویب شورای سیاست گذاری راهیان نور قرار گرفت که این یادمان در محل شهادت وی در فکه احداث و مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور شخصیت منحصر بفرد شهید باقری را از جمله دلایل احداث این یادمان عنوان کرد و گفت: مقام معظم رهبری شهید باقری را به موجب رشادت‌ها و فعالیت‌های موثر در دفاع مقدس، یکی از معجزه‌های انقلاب اسلامی خطاب کرده اند و ستاد مرکزی راهیان نور کشور با استفاده از این رهنمودها و تجمیع نظرات فرماندهان دفاع مقدس در پی ایجاد این یادمان با نگاه الگوی جوان انقلابی است.

سردار ادیبی خاطر نشان کرد: ایجاد این یادمان در مرحله مطالعه جامع بوده و پس از اتمام مطالعات، اقدامات اجرایی و عمرانی آن را فراهم شده و با توجه به علاقه زیاد مردم بویژه جوانان به شهید باقری، ستاد مرکزی راهیان نور کشور درصدد آن است که با بسترسازی و ایجاد امکانات زیرساختی مناسب، زائران ضمن حضور در این یادمان با زوایای مختلف شخصیت انقلابی شهید باقری آشنا شوند.

ارسال نظر

بازارهای مولد فلج شدن شده است

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

تورم به ۵۰ درصد خواهد رسید

فاطمی گفت: هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، اما شاید تا پایان امسال برسیم!

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

حالا دیگر بعد از تجربه چند سال تولید برنامه‌های سینمایی در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر در رسانه ملی، تقریبا می‌توان این برنامه‌ها را به تعبیر قدیمی‌ها «سرجهازی» تلویزیون در ایام برگزاری جشنواره فجر دانست! برنامه‌هایی که هر ساله تب و تاب ساخت آن‌ها از یک ماه قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر به اوج خود می‌رسد و همه شبکه‌های رسانه ملی به فکر راه انداختن برنامه‌ای تخصصی در حوزه سینما و برای پوشش اخبار جشنواره فیلم فجر می‌افتند.

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
نگاهی به فیلم «بمب؛ یک عاشقانه»
اضطراب عاشقانه آژیرهای قرمز
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین