پانزدهمین دوره رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا؛

یک نقره و یک برنز کاتاروها در تاتامی اندونزی

کاتا

کاتای انفرادی تیم ملی به یک نقره و یک برنز رسید.

به گزارش «نسیم آنلاین» و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، در نخستین روز ازپانزدهمین دوره پیکارهای کاراته قهرمانی آسیا در اندونزی تیم ملی کاتا کشورمان در بخش دختران موفق شد به یک مدال نقره و یک برنز دست یابد.

در کاتای انفرادی نوجوانان یگانه شهپری برابر نماینده ژاپن در نخستین دیدار با نتیجه 5 بر صفر مغلوب شد. در ادامه با توجه به راهیابی این کاتارو به فینال شهپری هم در رپه شارژ مقابل نماینده اندونزی به میدان رفت و با نتیجه 3 بر 2 بر این حریف غلبه کرد و به مدال برنز رسید.

پوریا همایون در کاتای انفرادی پسران در دیدار نخست با شکست برابر نماینده ژاپن در رپه شارژ هم مقابل کاتاروی کشور میزبان باخت و از گردونه رقابتها کنار رفت.

در کاتای انفرادی جوانان، فاطمه صادقی نمایندگان مالزی و قزاقستان را برد و در فینال مقابل کاتارویی از ژاپن قرار گرفت و با شکست برابر این حریف به مدال نقره این دوره از رقابتها دست یافت.

در کاتای انفرادی جوانان پسر علی زند، نمایندگان فیلیپین و تایلند را با نتیجه مشابه 5 بر صفر پشت سر گذاشت و در ادامه مقابل کاتارویی ژاپنی نتیجه را 5 بر صفر واگذار کرد. زند در رپه شارژ 4 بر یک به حریفی از کشور میزبان باخت و حذف شد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب اسلامی در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی علیه‌السلام

دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد

سال ۹۸؛ سال «رونق تولید»

مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۸ را به‌عنوان سال «رونق تولید» نام گذاشتند.

در دفاع از انقلاب

پیشرفت‌های علمی کشور توسط انسان‌های انقلاب اسلامی رخ داده است و به واقع بزرگترین دستاورد تمدنی انقلاب را باید تربیت انسان های انقلاب اسلامی دانست.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین