برگزاری مراسم وداع با شهدای گمنام در مسجد حضرت فاطمه الزهرا(س)

 تشییع پیکر دو تن از شهدای گمنام دفاع مقدس در شهرک شهید چمران

آیین وداع با شهدای گمنام پس از اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد حضرت فاطمه الزهرا تهرانسر برگزار می‌‌شود.

به گزارش «نسیم آنلاین»، آیین وداع با شهدای گمنام بعد از ظهر امروز یکشنبه 7 آذر 1395 در غرب شهر تهران برگزار خواهد شد و صبح فردا دوشنبه 8 آذر 95 مراسم تشییع و تدفین پیکرهای مطهر ایشان برگزار می‌شود.

آیین وداع با پیکرهای مطهر شهدای گمنام پس از انجام مراسم تشریفات ورود، عصر امروز پس از اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد حضرت فاطمه الزهرا برگزار می‌گردد و این مراسم تا نماز صبح فردا ادامه خواهد داشت.

همچین تشییع پیکرهای شهدا نیز در مسیر چهارراه صدف واقع در تهرانسر تا بوستان استقلال به عنوان محل تدفین شهدا، برگزار خواهد شد.

گفتنی است در این مراسم که حاج حسین هوشیار مرثیه‌سرایی آن را بر عهده دارد آیت‌الله‌العظمی صدیقی امام جمعه موقت تهران و همچنین حجت‌الاسلام و المسلمین صالح‌نیا مسئول ائمه جماعات غرب تهران و تنی چند از مسئولین کشوری و لشکری حضور خواهند داشت.

برگزاری نمایشگاه شهدا، برپایی غرفه‌های فرهنگی و تجلیل از خانواده شهدای غرب تهران از سایر برنامه‌های جانبی آیین وداع و تشییع پیکرهای مطهر شهدای گمنام است.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

لابی برای ابقا رئیس صندوق بازنشستگی!

گزارش‌ها از نهایی شدن خداحافظی جمشید تقی زاده، از ریاست صندوق بازنشستگی کشوری حکایت دارد. آنطور که خبرنگار «نود اقتصادی» دریافته است، جمشید تقی‌زاده با همه مقاومت‌ها برای ماندن در این مسئولیت، مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان شده و باید هرچه سریعتر صندلی ریاست بر این صندوق را ترک گوید.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

اجازه حذف مصوبات کمیسیون تلفیق درباره مالیات پزشکان را نمی‌دهیم

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با تاکید بر اینکه مصوبات این کمیسیون درباره پرداخت مالیات پزشکان را قدمی در راستای شفافیت مالیاتی می دانم، گفت: اجازه حذف مصوبات مربوط به پرداخت مالیات توسط پزشکان را نخواهیم داد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین