کیهانی در اجلاس اتحادیه جهانی دو و میدانی شرکت می‌کند

مجید کیهانی

رئیس فدراسیون دو و میدانی در اجلاس اتحادیه جهانی دو و میدانی حضور پیدا می‌کند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، اجلاس فدراسیون جهانی با حضور روسای فدراسیون‌های عضو قرار است شنبه هفته آینده در موناکو فرانسه برگزار شود و طبق مکاتبات قرار است در این جلسه در خصوص نحوه انتخاب کمیته های مختلف فدراسیون جهانی دو و میدانی بحث و گفت و گو شود.

فدراسیون جهانی قصد دارد رویکرد انتخابی کمیته ها را به رویکرد انتصابی تغییر دهد. همچنین قرار است موضوع افزایش تعداد بانوان در هیات رییسه فدراسیون جهانی و تغییرات ساختاری کمیته ها نیز در حضور اعضای عضو " IAAF " به رای گذاشته شود تا به مرحله تصویب برسد.

کیهانی، رئیس فدراسیون دوومیدانی هم در این جلسه حضور خواهد داشت.

این جلسه پیش از کنگره سالیه اتحادیه جهانی برگزار می‌شود.

ارسال نظر

راهکارهای دولتی برای حمایت از تولید ملی

تنگناهای دولتی تولید ملی

انحصار طلبی وزارت نفت، مانع اصلی فروش نفت در بورس

با توجه به اعلام آمادگی بخش خصوصی برای خرید نفت از طریق سازوکار بورس و توانمندی این بخش برای بی اثر کردن تحریم‌های نفتی، اجرای این راهکار در دوران تحریم از ضرورت خاصی برخوردار است و باید هر چه سریعتر انجام شود.

هیئت سکولار را سفارت انگلیس قمه و قیمه می‌دهد

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی یکی از مهم‌ترین اصول هیئتی و مذهبی بودن را تبعیت از اصول اهل‌بیت(ع) از جمله دستگیری از نیازمندان دانست.

پشت پرده همراهی العبادی با تحریم ایران چیست؟

وضعیت این دو بلوک به ترتیبی است که هیچ‌کدام به‌تنهایی نمی‌توانند فراکسیون اکثریت را در مجلس تشکیل دهند؛ اما در صورت ائتلاف با فهرست انتخاباتی «نصر» به اکثریت در مجلس دست‌یافته و نخست‌وزیر را معرفی می‌کنند. حیدر العبادی نیز سعی می‌کند پست نخست‌وزیری را همچنان حفظ کرده و در صورت قبول این پیش‌شرط توسط هر یک از دو بلوک پیش‌گفته با آنان وارد مذاکره و تعامل شود.

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین