کیهانی در اجلاس اتحادیه جهانی دو و میدانی شرکت می‌کند

مجید کیهانی

رئیس فدراسیون دو و میدانی در اجلاس اتحادیه جهانی دو و میدانی حضور پیدا می‌کند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، اجلاس فدراسیون جهانی با حضور روسای فدراسیون‌های عضو قرار است شنبه هفته آینده در موناکو فرانسه برگزار شود و طبق مکاتبات قرار است در این جلسه در خصوص نحوه انتخاب کمیته های مختلف فدراسیون جهانی دو و میدانی بحث و گفت و گو شود.

فدراسیون جهانی قصد دارد رویکرد انتخابی کمیته ها را به رویکرد انتصابی تغییر دهد. همچنین قرار است موضوع افزایش تعداد بانوان در هیات رییسه فدراسیون جهانی و تغییرات ساختاری کمیته ها نیز در حضور اعضای عضو " IAAF " به رای گذاشته شود تا به مرحله تصویب برسد.

کیهانی، رئیس فدراسیون دوومیدانی هم در این جلسه حضور خواهد داشت.

این جلسه پیش از کنگره سالیه اتحادیه جهانی برگزار می‌شود.

ارسال نظر

بازارهای مولد فلج شده است

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

تورم به ۵۰ درصد خواهد رسید

فاطمی گفت: هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، اما شاید تا پایان امسال برسیم!

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

حالا دیگر بعد از تجربه چند سال تولید برنامه‌های سینمایی در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر در رسانه ملی، تقریبا می‌توان این برنامه‌ها را به تعبیر قدیمی‌ها «سرجهازی» تلویزیون در ایام برگزاری جشنواره فجر دانست! برنامه‌هایی که هر ساله تب و تاب ساخت آن‌ها از یک ماه قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر به اوج خود می‌رسد و همه شبکه‌های رسانه ملی به فکر راه انداختن برنامه‌ای تخصصی در حوزه سینما و برای پوشش اخبار جشنواره فیلم فجر می‌افتند.

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین