حجازی‌فر در گفتگو با «نسیم آنلاین»:

بازی در "گیلدا" تجربه جدید و متفاوتی برایم بود/به حضور در تئاتر نیاز دارم

هادی حجازی فر

بازیگر احمد متوسلیان در "ایستاده در غبار" گفت: بازی در "گیلدا"، فیلم جدید کیوان علیمحمدی برایم تجربه جدید و متفاوتی به شمار می‌رود و امسال با دو فیلم "ماجرای نیمروز" و "گیلدا" در جشنواره حضور خواهم داشت.

هادی حجازی فر در گفتگو با خبرنگار فرهنگی «نسیم آنلاین»، درباره بازی در فیلم «گیلدا» گفت: در این فیلم شخصیت های مختلفی حضور دارند و به نوعی به داستان اصلی قصه مرتبط می شوند و بنده نیز در این فیلم نقش یک روحانی را دارم که به نوعی به داستان اصلی مرتبط می شود.

وی ادامه داد: «گیلدا» در حقیقت ادای دین کیوان علیمحمدی به سید محمد ابراهیم اصغرزاده است و همه شخصیت های به نوعی به داستان ابراهیم اصغرزاده متصل می شوند.

حجازی فر درباره حضورش در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر اظهار داشت: در این زمینه باید بگویم که من سال گذشته با شاه نقش احمد متوسلیان در جشنواره حضور پیدا کردم و قطعا دیگر اینقدر شانس نخواهم داشت که هر ساله با نقشی مانند متوسلیان و فیلم «ایستاده در غبار» که از لحاظ فیلمنامه و کاراکتری بسیار خوب بودند، در جشنواره فیلم فجر حضور داشته باشم، البته امسال سعی کردم هم در فیلم «ماجرای نیمروز» و هم «گیلدا» متفاوت باشم و تجربه های جدیدی را به دست آورم تا اینکه نگران باشم که دوباره موفقیت سال گذشته را به دست خواهم آورد یا خیر.

بازیگر نقش متوسلیان در «ایستاده در غبار» افزود: در بازیگری بیشتر به نقش ها به صورت حسی نگاه می کنم تا بازیگری، از این رو هر دو فیلم امسالم نیز حسی و تکنیکی بوده است و به همین دلیل آنها را دوست دارم و تجربه جدیدی برایم به شمار می رود؛ چرا که این نقش ها اجازه دادند تا کمی خود واقعی ام باشم.

وی با بیان اینک بازی ام در نقش «گیلدا» به پایان رسیده است، تصریح کرد: قطعا حضور در سینما باعث فقدان حضور در تئاتر نمی شود، چرا که در تئاتر به بازیگر اجازه تجربه در همه حوزه ها داده می شود و از سوی دیگر مخاطب شناسی را نیز فرا خواهد گرفت؛ از این رو به بازی در تئاتر نیاز دارم. به عبارت دیگر بازی در تئاتر مانند یک موسیقی درست و مناسب است که می توان ساعت ها آن را گوش داد.

حجازی فر خاطر نشان کرد: بازی در «ایستاده در غبار» حاصل 25 سال تجربه حضور در تئاتر بوده است و امروز هم در حال به دست آوردن تجربه های مختلف هستم.

ارسال نظر

بازارهای مولد فلج شدن شده است

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

تورم به ۵۰ درصد خواهد رسید

فاطمی گفت: هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، اما شاید تا پایان امسال برسیم!

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

حالا دیگر بعد از تجربه چند سال تولید برنامه‌های سینمایی در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر در رسانه ملی، تقریبا می‌توان این برنامه‌ها را به تعبیر قدیمی‌ها «سرجهازی» تلویزیون در ایام برگزاری جشنواره فجر دانست! برنامه‌هایی که هر ساله تب و تاب ساخت آن‌ها از یک ماه قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر به اوج خود می‌رسد و همه شبکه‌های رسانه ملی به فکر راه انداختن برنامه‌ای تخصصی در حوزه سینما و برای پوشش اخبار جشنواره فیلم فجر می‌افتند.

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
نگاهی به فیلم «بمب؛ یک عاشقانه»
اضطراب عاشقانه آژیرهای قرمز
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین