حجازی‌فر در گفتگو با «نسیم آنلاین»:

بازی در "گیلدا" تجربه جدید و متفاوتی برایم بود/به حضور در تئاتر نیاز دارم

هادی حجازی فر

بازیگر احمد متوسلیان در "ایستاده در غبار" گفت: بازی در "گیلدا"، فیلم جدید کیوان علیمحمدی برایم تجربه جدید و متفاوتی به شمار می‌رود و امسال با دو فیلم "ماجرای نیمروز" و "گیلدا" در جشنواره حضور خواهم داشت.

هادی حجازی فر در گفتگو با خبرنگار فرهنگی «نسیم آنلاین»، درباره بازی در فیلم «گیلدا» گفت: در این فیلم شخصیت های مختلفی حضور دارند و به نوعی به داستان اصلی قصه مرتبط می شوند و بنده نیز در این فیلم نقش یک روحانی را دارم که به نوعی به داستان اصلی مرتبط می شود.

وی ادامه داد: «گیلدا» در حقیقت ادای دین کیوان علیمحمدی به سید محمد ابراهیم اصغرزاده است و همه شخصیت های به نوعی به داستان ابراهیم اصغرزاده متصل می شوند.

حجازی فر درباره حضورش در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر اظهار داشت: در این زمینه باید بگویم که من سال گذشته با شاه نقش احمد متوسلیان در جشنواره حضور پیدا کردم و قطعا دیگر اینقدر شانس نخواهم داشت که هر ساله با نقشی مانند متوسلیان و فیلم «ایستاده در غبار» که از لحاظ فیلمنامه و کاراکتری بسیار خوب بودند، در جشنواره فیلم فجر حضور داشته باشم، البته امسال سعی کردم هم در فیلم «ماجرای نیمروز» و هم «گیلدا» متفاوت باشم و تجربه های جدیدی را به دست آورم تا اینکه نگران باشم که دوباره موفقیت سال گذشته را به دست خواهم آورد یا خیر.

بازیگر نقش متوسلیان در «ایستاده در غبار» افزود: در بازیگری بیشتر به نقش ها به صورت حسی نگاه می کنم تا بازیگری، از این رو هر دو فیلم امسالم نیز حسی و تکنیکی بوده است و به همین دلیل آنها را دوست دارم و تجربه جدیدی برایم به شمار می رود؛ چرا که این نقش ها اجازه دادند تا کمی خود واقعی ام باشم.

وی با بیان اینک بازی ام در نقش «گیلدا» به پایان رسیده است، تصریح کرد: قطعا حضور در سینما باعث فقدان حضور در تئاتر نمی شود، چرا که در تئاتر به بازیگر اجازه تجربه در همه حوزه ها داده می شود و از سوی دیگر مخاطب شناسی را نیز فرا خواهد گرفت؛ از این رو به بازی در تئاتر نیاز دارم. به عبارت دیگر بازی در تئاتر مانند یک موسیقی درست و مناسب است که می توان ساعت ها آن را گوش داد.

حجازی فر خاطر نشان کرد: بازی در «ایستاده در غبار» حاصل 25 سال تجربه حضور در تئاتر بوده است و امروز هم در حال به دست آوردن تجربه های مختلف هستم.

ارسال نظر

اگر چند متخصص با حقوق ناچیز بهت بِدن، چیکار میکنی؟

داستان ۳۰۰ هزار سال از عمر جوون‌ ایرانی!

مسئله تلگرام برای گیج کردن مردم نیست!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "آوانت" - شهرآرا؛ قرار بود با موضوع فیلترینگ تلگرام ضبط شود اما تغییر مسیر داد.

مزاحمت شیخ‌دُبی‌نشین برای دخترایرانی!

پیشنهاد نوروزی مجموعه "کبریت"، فیلم سینمایی "لاتاری" است و به همین مناسبت اقدام به ساخت دوربین مخفی با موضوع آخرین ساخته محمدحسین مهدویان کرده است. در این مجموعه واکنش شهروندان نسبت به مزاحمت شیخ دبی‌نشین و دستیارش برای دختر ایرانی به تصویر کشیده شده است.

نظرات جالب مردم پس از مشاهده فیلم به وقت شام

فیلم به وقت شام آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا در اکران نوروزی به سر می برد و با استقبال خوبی روبرو شده است. "کلاکت" پس از تماشای فیلم به سراغ مردم رفته و نظرشان را درباره این فیلم جویا شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به مناسبت چهلمین روز از حادثه تروریستی در تهران؛
پخش تله تئاتر "بلندی های زیرپا" از شبکه چهار سیما
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین