حجازی‌فر در گفتگو با «نسیم آنلاین»:

بازی در "گیلدا" تجربه جدید و متفاوتی برایم بود/به حضور در تئاتر نیاز دارم

هادی حجازی فر

بازیگر احمد متوسلیان در "ایستاده در غبار" گفت: بازی در "گیلدا"، فیلم جدید کیوان علیمحمدی برایم تجربه جدید و متفاوتی به شمار می‌رود و امسال با دو فیلم "ماجرای نیمروز" و "گیلدا" در جشنواره حضور خواهم داشت.

هادی حجازی فر در گفتگو با خبرنگار فرهنگی «نسیم آنلاین»، درباره بازی در فیلم «گیلدا» گفت: در این فیلم شخصیت های مختلفی حضور دارند و به نوعی به داستان اصلی قصه مرتبط می شوند و بنده نیز در این فیلم نقش یک روحانی را دارم که به نوعی به داستان اصلی مرتبط می شود.

وی ادامه داد: «گیلدا» در حقیقت ادای دین کیوان علیمحمدی به سید محمد ابراهیم اصغرزاده است و همه شخصیت های به نوعی به داستان ابراهیم اصغرزاده متصل می شوند.

حجازی فر درباره حضورش در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر اظهار داشت: در این زمینه باید بگویم که من سال گذشته با شاه نقش احمد متوسلیان در جشنواره حضور پیدا کردم و قطعا دیگر اینقدر شانس نخواهم داشت که هر ساله با نقشی مانند متوسلیان و فیلم «ایستاده در غبار» که از لحاظ فیلمنامه و کاراکتری بسیار خوب بودند، در جشنواره فیلم فجر حضور داشته باشم، البته امسال سعی کردم هم در فیلم «ماجرای نیمروز» و هم «گیلدا» متفاوت باشم و تجربه های جدیدی را به دست آورم تا اینکه نگران باشم که دوباره موفقیت سال گذشته را به دست خواهم آورد یا خیر.

بازیگر نقش متوسلیان در «ایستاده در غبار» افزود: در بازیگری بیشتر به نقش ها به صورت حسی نگاه می کنم تا بازیگری، از این رو هر دو فیلم امسالم نیز حسی و تکنیکی بوده است و به همین دلیل آنها را دوست دارم و تجربه جدیدی برایم به شمار می رود؛ چرا که این نقش ها اجازه دادند تا کمی خود واقعی ام باشم.

وی با بیان اینک بازی ام در نقش «گیلدا» به پایان رسیده است، تصریح کرد: قطعا حضور در سینما باعث فقدان حضور در تئاتر نمی شود، چرا که در تئاتر به بازیگر اجازه تجربه در همه حوزه ها داده می شود و از سوی دیگر مخاطب شناسی را نیز فرا خواهد گرفت؛ از این رو به بازی در تئاتر نیاز دارم. به عبارت دیگر بازی در تئاتر مانند یک موسیقی درست و مناسب است که می توان ساعت ها آن را گوش داد.

حجازی فر خاطر نشان کرد: بازی در «ایستاده در غبار» حاصل 25 سال تجربه حضور در تئاتر بوده است و امروز هم در حال به دست آوردن تجربه های مختلف هستم.

ارسال نظر

مشکل تسویه ارزی نفت خام فروخته شده در بورس چیست؟

پاشنه آشیل عرضه نفت در بورس

در منطق آمریکایی واژه توافق بی معناست / خروج امریکا از برجام برای امتیازگیری بیشتر است

کارشناس مسائل سیاسی گفت:طبیعی است که درهر توافق یکسری امتیازات به طرف مقابل داده و یک سری امتیازات هم گرفته شود، اما در منطق آمریکایی توافق مفهومی ندارد.

برجام هیچ کمکی به باز شدن راه‌های بانکی و سوئیفت نکرد

ورود ارز به کشور دلیل عمده کاهش قیمت ارز بود و باعث شد تا بین عرضه و تقاضا تعادل برقرار شود و هر چه این تعادل بیشتر شود قیمت دلار هم متعادل تر خواهد شد.

پذیرش FATF خلاف انسانیت و اسلامیت و استقلال ایران است

 یکی از روش‌های آمریکا برای اداره جهان جعل قواعدی است که به جهان‌داری او کمک کند و دولت‌های آزادی‌خواه و استقلال‌طلب را تحت شعاع قرار دهد. FATF یکی از آنهاست که ملزم می‌کند کشورهای عضو اطلاعات شفاف را مبادله کنند

مهم‌ترین مطالب سرویس

شکرگزاری وجود مسیح علی‌نژاد باشیم
از انصارحزب الله تا مسیح علی نژاد
رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم ویژه هفته دفاع مقدس:
در روایت دفاع مقدس روح مجاهدت وشکست‌ناپذیری ملت ایران متبلور باشد
حجت الاسلام پناهیان در نهمین شب از سوگواره هنر و حماسه:
پاداش و کنترل آدم را ضعیف می‌کند.
حجت‌الاسلام پناهیان در سوگواره هنر و حماسه:
نیازمند گروه‌های جهادی که مردم را پولدار کنند، هستیم
در گفتگو با مهدی سیار مطرح شد
دمِ پایانی‌ مانیفست ‌هیأت است
نگاهی به آخرین فیلم حمید نعمت‌الله
«شعله ور»؛ حقارت، حسادت، جنایت
واکنش روزنامه جام جم به اقدام بازیگر سریال پدر
در حاشیه حاشیه‌سازی‌های اینستاگرامی یک نوبازیگر
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین