حجازی‌فر در گفتگو با «نسیم آنلاین»:

بازی در "گیلدا" تجربه جدید و متفاوتی برایم بود/به حضور در تئاتر نیاز دارم

هادی حجازی فر

بازیگر احمد متوسلیان در "ایستاده در غبار" گفت: بازی در "گیلدا"، فیلم جدید کیوان علیمحمدی برایم تجربه جدید و متفاوتی به شمار می‌رود و امسال با دو فیلم "ماجرای نیمروز" و "گیلدا" در جشنواره حضور خواهم داشت.

هادی حجازی فر در گفتگو با خبرنگار فرهنگی «نسیم آنلاین»، درباره بازی در فیلم «گیلدا» گفت: در این فیلم شخصیت های مختلفی حضور دارند و به نوعی به داستان اصلی قصه مرتبط می شوند و بنده نیز در این فیلم نقش یک روحانی را دارم که به نوعی به داستان اصلی مرتبط می شود.

وی ادامه داد: «گیلدا» در حقیقت ادای دین کیوان علیمحمدی به سید محمد ابراهیم اصغرزاده است و همه شخصیت های به نوعی به داستان ابراهیم اصغرزاده متصل می شوند.

حجازی فر درباره حضورش در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر اظهار داشت: در این زمینه باید بگویم که من سال گذشته با شاه نقش احمد متوسلیان در جشنواره حضور پیدا کردم و قطعا دیگر اینقدر شانس نخواهم داشت که هر ساله با نقشی مانند متوسلیان و فیلم «ایستاده در غبار» که از لحاظ فیلمنامه و کاراکتری بسیار خوب بودند، در جشنواره فیلم فجر حضور داشته باشم، البته امسال سعی کردم هم در فیلم «ماجرای نیمروز» و هم «گیلدا» متفاوت باشم و تجربه های جدیدی را به دست آورم تا اینکه نگران باشم که دوباره موفقیت سال گذشته را به دست خواهم آورد یا خیر.

بازیگر نقش متوسلیان در «ایستاده در غبار» افزود: در بازیگری بیشتر به نقش ها به صورت حسی نگاه می کنم تا بازیگری، از این رو هر دو فیلم امسالم نیز حسی و تکنیکی بوده است و به همین دلیل آنها را دوست دارم و تجربه جدیدی برایم به شمار می رود؛ چرا که این نقش ها اجازه دادند تا کمی خود واقعی ام باشم.

وی با بیان اینک بازی ام در نقش «گیلدا» به پایان رسیده است، تصریح کرد: قطعا حضور در سینما باعث فقدان حضور در تئاتر نمی شود، چرا که در تئاتر به بازیگر اجازه تجربه در همه حوزه ها داده می شود و از سوی دیگر مخاطب شناسی را نیز فرا خواهد گرفت؛ از این رو به بازی در تئاتر نیاز دارم. به عبارت دیگر بازی در تئاتر مانند یک موسیقی درست و مناسب است که می توان ساعت ها آن را گوش داد.

حجازی فر خاطر نشان کرد: بازی در «ایستاده در غبار» حاصل 25 سال تجربه حضور در تئاتر بوده است و امروز هم در حال به دست آوردن تجربه های مختلف هستم.

ارسال نظر

گزارش اختصاصی نسیم آنلاین از آخرین تحولات سیاسی عراق

پشت پرده همراهی العبادی با تحریم ایران چیست؟

هدف از جنگ ۳۳ روزه ریشه‌دار کردن رژیم‌صهیونیستی در منطقه بود

دبیرکل حزب الله لبنان با تاکید بر اینکه هدف از جنگ ۳۳ روزه تحقق اهداف آمریکا در زمان جرج بوش بود، افزود: قصد آمریکا این بود که اسرائیل را در منطقه ریشه‌دارتر کند، اما با پیروزی مقاومت این طرح شکست خورد.

هیچ عاقلی مذاکره برای مذاکره را نمی‌پذیرد

عضو هیأت علمی دانشگاه تهران در رابطه با اظهارات اخیر «دیوید آلبرایت» گفت: این حرفها را قبلا هم افراد دیگری زده بودند و از همان ابتدا دولت اوباما و به خصوص شخص کری هدف‌شان این نبود که محدودیت‌ها بعد از 8 سال برداشته شود.

واردات کالاهای کشورهای تحریم‌کننده نفت را ممنوع کنید

این اولین بار نیست که ایران تحریم نفتی می‌شود. ما قبلا تجربه چنین تحریم‌هایی را در گذشته داشته‌ایم  و باید به جای خام فروشی ماده‌ای با ارزش افزوده تولید و صادر کنیم. با این شیوه، هم ایران تبدیل به یک کشور صنعتی می‌شود و هم کلی شغل ایجاد می‌شود.

مهم‌ترین مطالب سرویس

گفت‌وگو با خبرنگار پرس تی‌وی در دمشق
در جنگ کودکانی را دیدم که حتی بلد نبودند موز بخورند!
گزارش ایرنا از گیشه سینما؛
هت‌تریک کمدی در صدر پُرفروش‌های هفته
پاسخ‌های کچویان به ادعای فروپاشی جامعه ایرانی
جامعه ایرانی؛ قوی، پویا و بامشکلات فراوان
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین