غفور: همیشه سعی کردم حاشیه‌هایم را به حداقل برسانم/ در هیچ کدام از شبکه‌های اجتماعی عضو نیستم

امیر غفور

پشت خط زن ملی‌پوش تیم والیبال پیکان گفت: بنا به دلایلی که برای خودم دارم عضو هیچ شبکه اجتماعی نیستم.

به گزارش «نسیم آنلاین»، امیر غفور، پشت خط زن ملی‌پوش تیم والیبال پیکان که امسال شرایط بسیار خوبی در رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور دارد، درمورد اینکه یکی از بازیکنان کم‌حاشیه والیبال است، اظهار داشت: من سعی می‌کنم اصلاً حاشیه نداشته باشم. فکر می‌کنم به هدفم هم رسیده‌ام. تیم ملی ما بسیار مورد توجه است و مردم تمام اخبارش را دنبال می‌کنند به همین دلیل همیشه سعی کردم حاشیه‌هایم به حداقل برسد.

وی ادامه داد: از کوچکترین اقداماتم این است که من هیچ فعالیتی در فضای مجازی ندارم. در هیچ کدام از شبکه‌های اجتماعی عضو نیستم و قطعاً این موضوع گام اول برای کم کردن حاشیه‌ها است.

پشت خط زن ملی‌پوش تیم والیبال پیکان عنوان کرد: دوست دارم با مردم ارتباط داشته باشم، اما وقتی حالت کلی این موضوع را بررسی می‌کنم متوجه می‌شوم که این فضاهای مجازی چه حاشیه‌هایی ایجاد می‌کند تصمیم می‌گیرم فعالیتی در این فضا نداشته باشم. من هم مانند خیلی‌ها با مردم در ارتباط هستم، اما برخلاف خیلی‌ها عکس‌ها و خبرهایم جایی منتشر نمی‌شود.

غفور افزود: اینگونه نیستم که همیشه یک دوربین در دستم باشد و از لحظات مختلف زندگی‌ام عکسبرداری کنم و پس از انتشار آن توضیحاتی درباره آن بنویسم. اگر تفریحی می‌کنم یا کاری انجام می‌دهم که مربوط به زندگی شخصی‌ام است سعی می‌کنم رفتاری نکنم تا کسی وارد آن شود.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

رهبر انقلاب اسلامی در اجتماع پرشور انبوه زائران و مجاوران حرم رضوی علیه‌السلام

دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهیم داد

سال ۹۸؛ سال «رونق تولید»

مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۸ را به‌عنوان سال «رونق تولید» نام گذاشتند.

در دفاع از انقلاب

پیشرفت‌های علمی کشور توسط انسان‌های انقلاب اسلامی رخ داده است و به واقع بزرگترین دستاورد تمدنی انقلاب را باید تربیت انسان های انقلاب اسلامی دانست.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین