همایون اسعدیان در گفتگو با «نسیم آنلاین»:

قرارداد "ماجرای نیمروز"، "سه بیگانه" و "یک روز بخصوص" به ثبت رسید

همایون اسعدیان

رئیس شورای صنفی نمایش گفت: در جلسه امروز شورا قرارداد فیلم‌های "سه بیگانه"، "ماجرای نیمروز" و "یک روز بخصوص" به تربیت در گروه سینما ماندانا، کوروش و آزادی به ثبت رسید.

همایون اسعدیان، رئیس شورای صنفی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی «نسیم آنلاین»، درباره جلسه امروز شورا گفت: در جلسه امروز شورا قرارداد فیلم های «سه بیگانه»، «ماجرای نیمروز» و «یک روز بخصوص» به تربیت در گروه سینما ماندانا، کوروش و آزادی به ثبت رسید.

وی ادامه داد: اکران فیلم «ماحی» نیز از چهارشنبه این هفته در گروه آفریقا آغاز خواهد شد، همچنین فیلم «هلن» نیز از 4 اسفند ماه در گروه کوروش به نمایش در خواهد آمد.

رئیس شورای صنفی نمایش خاطر نشان کرد: در اکران های نوروزی امسال نیز مانند سال گذشته شش گروه سینمایی، اقدام به نمایش آثار اکران های نوروزی می کنند، البته بعد از پایان اکران های نوروزی سرگروهی سینما آفریقا حذف می شود و سینما قدس جایگزین آن خواهد شد.

ارسال نظر

راهکارهای دولتی برای حمایت از تولید ملی

تنگناهای دولتی تولید ملی

انحصار طلبی وزارت نفت، مانع اصلی فروش نفت در بورس

با توجه به اعلام آمادگی بخش خصوصی برای خرید نفت از طریق سازوکار بورس و توانمندی این بخش برای بی اثر کردن تحریم‌های نفتی، اجرای این راهکار در دوران تحریم از ضرورت خاصی برخوردار است و باید هر چه سریعتر انجام شود.

هیئت سکولار را سفارت انگلیس قمه و قیمه می‌دهد

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی یکی از مهم‌ترین اصول هیئتی و مذهبی بودن را تبعیت از اصول اهل‌بیت(ع) از جمله دستگیری از نیازمندان دانست.

پشت پرده همراهی العبادی با تحریم ایران چیست؟

وضعیت این دو بلوک به ترتیبی است که هیچ‌کدام به‌تنهایی نمی‌توانند فراکسیون اکثریت را در مجلس تشکیل دهند؛ اما در صورت ائتلاف با فهرست انتخاباتی «نصر» به اکثریت در مجلس دست‌یافته و نخست‌وزیر را معرفی می‌کنند. حیدر العبادی نیز سعی می‌کند پست نخست‌وزیری را همچنان حفظ کرده و در صورت قبول این پیش‌شرط توسط هر یک از دو بلوک پیش‌گفته با آنان وارد مذاکره و تعامل شود.

مهم‌ترین مطالب سرویس

گفت‌وگو با خبرنگار پرس تی‌وی در دمشق
در جنگ کودکانی را دیدم که حتی بلد نبودند موز بخورند!
گزارش ایرنا از گیشه سینما؛
هت‌تریک کمدی در صدر پُرفروش‌های هفته
پاسخ‌های کچویان به ادعای فروپاشی جامعه ایرانی
جامعه ایرانی؛ قوی، پویا و بامشکلات فراوان
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین