همایون اسعدیان در گفتگو با «نسیم آنلاین»:

قرارداد "ماجرای نیمروز"، "سه بیگانه" و "یک روز بخصوص" به ثبت رسید

همایون اسعدیان

رئیس شورای صنفی نمایش گفت: در جلسه امروز شورا قرارداد فیلم‌های "سه بیگانه"، "ماجرای نیمروز" و "یک روز بخصوص" به تربیت در گروه سینما ماندانا، کوروش و آزادی به ثبت رسید.

همایون اسعدیان، رئیس شورای صنفی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی «نسیم آنلاین»، درباره جلسه امروز شورا گفت: در جلسه امروز شورا قرارداد فیلم های «سه بیگانه»، «ماجرای نیمروز» و «یک روز بخصوص» به تربیت در گروه سینما ماندانا، کوروش و آزادی به ثبت رسید.

وی ادامه داد: اکران فیلم «ماحی» نیز از چهارشنبه این هفته در گروه آفریقا آغاز خواهد شد، همچنین فیلم «هلن» نیز از 4 اسفند ماه در گروه کوروش به نمایش در خواهد آمد.

رئیس شورای صنفی نمایش خاطر نشان کرد: در اکران های نوروزی امسال نیز مانند سال گذشته شش گروه سینمایی، اقدام به نمایش آثار اکران های نوروزی می کنند، البته بعد از پایان اکران های نوروزی سرگروهی سینما آفریقا حذف می شود و سینما قدس جایگزین آن خواهد شد.

ارسال نظر

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

لابی برای ابقا رئیس صندوق بازنشستگی!

گزارش‌ها از نهایی شدن خداحافظی جمشید تقی زاده، از ریاست صندوق بازنشستگی کشوری حکایت دارد. آنطور که خبرنگار «نود اقتصادی» دریافته است، جمشید تقی‌زاده با همه مقاومت‌ها برای ماندن در این مسئولیت، مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان شده و باید هرچه سریعتر صندلی ریاست بر این صندوق را ترک گوید.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

اجازه حذف مصوبات کمیسیون تلفیق درباره مالیات پزشکان را نمی‌دهیم

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با تاکید بر اینکه مصوبات این کمیسیون درباره پرداخت مالیات پزشکان را قدمی در راستای شفافیت مالیاتی می دانم، گفت: اجازه حذف مصوبات مربوط به پرداخت مالیات توسط پزشکان را نخواهیم داد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین