همایون اسعدیان در گفتگو با «نسیم آنلاین»:

قرارداد "ماجرای نیمروز"، "سه بیگانه" و "یک روز بخصوص" به ثبت رسید

همایون اسعدیان

رئیس شورای صنفی نمایش گفت: در جلسه امروز شورا قرارداد فیلم‌های "سه بیگانه"، "ماجرای نیمروز" و "یک روز بخصوص" به تربیت در گروه سینما ماندانا، کوروش و آزادی به ثبت رسید.

همایون اسعدیان، رئیس شورای صنفی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی «نسیم آنلاین»، درباره جلسه امروز شورا گفت: در جلسه امروز شورا قرارداد فیلم های «سه بیگانه»، «ماجرای نیمروز» و «یک روز بخصوص» به تربیت در گروه سینما ماندانا، کوروش و آزادی به ثبت رسید.

وی ادامه داد: اکران فیلم «ماحی» نیز از چهارشنبه این هفته در گروه آفریقا آغاز خواهد شد، همچنین فیلم «هلن» نیز از 4 اسفند ماه در گروه کوروش به نمایش در خواهد آمد.

رئیس شورای صنفی نمایش خاطر نشان کرد: در اکران های نوروزی امسال نیز مانند سال گذشته شش گروه سینمایی، اقدام به نمایش آثار اکران های نوروزی می کنند، البته بعد از پایان اکران های نوروزی سرگروهی سینما آفریقا حذف می شود و سینما قدس جایگزین آن خواهد شد.

ارسال نظر

اگر چند متخصص با حقوق ناچیز بهت بِدن، چیکار میکنی؟

داستان ۳۰۰ هزار سال از عمر جوون‌ ایرانی!

مسئله تلگرام برای گیج کردن مردم نیست!؟

این قسمت از مجموعه ویدئوهای "آوانت" - شهرآرا؛ قرار بود با موضوع فیلترینگ تلگرام ضبط شود اما تغییر مسیر داد.

مزاحمت شیخ‌دُبی‌نشین برای دخترایرانی!

پیشنهاد نوروزی مجموعه "کبریت"، فیلم سینمایی "لاتاری" است و به همین مناسبت اقدام به ساخت دوربین مخفی با موضوع آخرین ساخته محمدحسین مهدویان کرده است. در این مجموعه واکنش شهروندان نسبت به مزاحمت شیخ دبی‌نشین و دستیارش برای دختر ایرانی به تصویر کشیده شده است.

نظرات جالب مردم پس از مشاهده فیلم به وقت شام

فیلم به وقت شام آخرین ساخته ابراهیم حاتمی کیا در اکران نوروزی به سر می برد و با استقبال خوبی روبرو شده است. "کلاکت" پس از تماشای فیلم به سراغ مردم رفته و نظرشان را درباره این فیلم جویا شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به مناسبت چهلمین روز از حادثه تروریستی در تهران؛
پخش تله تئاتر "بلندی های زیرپا" از شبکه چهار سیما
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین