همزمان با ایام فاطمیه

پیکر ۲۰ شهید گمنام در سراسر هرمزگان تشییع و به خاک سپرده می‌شود

تشییع و حاکسپاری پیکر شهید گمنام دفاع مقدس در فدراسیون تکواندو

همزمان با ایام فاطمیه، ۲۰ شهید گلگون‌کفن ۸ سال دفاع مقدس در سراسر استان هرمزگان تشییع و به خاک سپرده می‌شود.

به گزارش «نسیم آنلاین»، سردار حمید سرخیلی امشب در گفتگو با فارس در بندرعباس اظهار کرد: پیکر پاک 20 شهید گمنام دوران دفاع مقدس صبح روز سه‌شنبه از طریق پرواز تهران وارد استان هرمزگان و شهر بندرعباس می‌شوند و در آن‌جا مورد استقبال رسمی مردم و مسؤولان و فرماندهان نظامی قرار می‌گیرند.

وی افزود: مراسم اصلی تشییع پیکر این شهدای عزیز در ساعت 15 روز سه‌شنبه از جایگاه شهدای گمنام بندرعباس در مجاورت مسجد جامع بندرعباس (مصلی) تا امامزاده سید مظفر با حضور باشکوه مردم برگزار می‌شود و مراسم نماز مغرب و عشا و مداحی نیز در جوار امامزاده سید مظفر و پیکر شهدا برگزار خواهد شد.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان هرمزگان عنوان کرد: پیکر پاک این شهدا پس از تشییع در بندرعباس به نقاط مختلف استان برای خاکسپاری منتقل خواهد شد.

سردار سرخیلی گفت: محل خاکسپاری این شهدا نیز در بخش‌های تازیان، فین، تخت و شمیل از توابع بندرعباس، بندر مقام و کوشکنار، چهواز از توابع شهرستان پارسیان، روستای کشپیری (والی‌شهر) از توابع شهرستان میناب، شهر سردشت از توابع شهرستان بشاگرد در نظر گرفته شده است که بعد از تشییع به این مناطق منتقل می‌شوند.

وی همچنین اضافه کرد: دو تن از شهدای گمنام نیز در شهرک مسکونی منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه در بندرلنگه به خاک سپرده می‌شوند.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس هرمزگان درباره محل کشف پیکر این شهدای والامقام نیز تصریح کرد: این شهدا در حدود سنی 17 تا 26 سال هستند که در عملیات‌های خیبر، کربلای 5 و کربلای 4 در جزایر مجنون و شلمچه به شهادت رسیده‌اند و اکنون پیکر پاک‌شان پس از سال‌ها با انجام عملیات تفحص کشف شده است.

ارسال نظر

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

لابی برای ابقا رئیس صندوق بازنشستگی!

گزارش‌ها از نهایی شدن خداحافظی جمشید تقی زاده، از ریاست صندوق بازنشستگی کشوری حکایت دارد. آنطور که خبرنگار «نود اقتصادی» دریافته است، جمشید تقی‌زاده با همه مقاومت‌ها برای ماندن در این مسئولیت، مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان شده و باید هرچه سریعتر صندلی ریاست بر این صندوق را ترک گوید.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

اجازه حذف مصوبات کمیسیون تلفیق درباره مالیات پزشکان را نمی‌دهیم

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با تاکید بر اینکه مصوبات این کمیسیون درباره پرداخت مالیات پزشکان را قدمی در راستای شفافیت مالیاتی می دانم، گفت: اجازه حذف مصوبات مربوط به پرداخت مالیات توسط پزشکان را نخواهیم داد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین