مراسم تشییع پیکر شهدای گمنام در دانشگاه امام حسین(ع) آغاز شد

 تشییع پیکر دو تن از شهدای گمنام دفاع مقدس در شهرک شهید چمران

مراسم تشییع پیکر شهدای گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس در دانشگاه امام حسین(ع) آغاز شد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، همزمان با سالروز شهادت حضرت صدیقه زهرا(س)  و همزمان با دیگر نقاط کشور،‌ مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر دو شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس در دانشگاه جامع امام حسین(ع) آغاز شد.

در این مراسم، علاوه بر جمعی از خانواده‌‌های معزز شهدا، جانبازان، ایثارگران، سردار حسنی آهنگر فرمانده دانشگاه جامع امام حسین(ع), حجت الاسلام حبیب زاده نماینده ولی فقیه در دانشگاه جامع امام حسین(ع), سردار صفاری فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع), دانشجویان دانشگاه جامع و افسری امام حسین(ع) نیز حضور دارند.

پیکر این دو شهید گمنام پس از تفحص در مناطق عملیاتی جنوب شناسایی شده است. یکی از شهدای گمنام در سن 15 سالگی و در عملیات بدر در شرق دجله به درجه رفیع شهادت رسیده است و دیگری نیز در سن 24 سالگی و در عملیات والفجر 8 در جزیره ام‌الرصاص آسمانی شده است.

همچنین در این مراسم قرار است سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه سخنرانی کند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین گره گشا خواهد بود؟

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

مطالبات ایران از آمریکا

بی اعتنایی به قوانین و مقررات بین‌المللی و تلاش برای تخریب هرگونه قانونمندی در نظام بین‌المللی یکی دیگر از وجوه بارز سیاست خارجی دولت کنونی آمریکا است. تا آنجا که حتی مطابق گزارشهای خبری، نمایندگان آمریکا در جریان مذاکره بر سر بیانیه نشست گروه 7 در کانادا، با ذکر عبارتی مبنی بر لزوم اعتلای "نظم بین‌المللی مبتنی بر قانون"  مخالفت کرده بودند. دولت ترامپ این رویه مخرب خود را با نفی اصل بنیادی "وفا به عهد" آغاز کرد.

۱۲ توصیه مهم رهبر انقلاب به مجلس

مجلس نباید نماد تردید و خودکم‌بینی، یأس و ناامیدی، و بی‌اعتنایی و بی‌مبالاتی به مسائل کشور باشد و نباید با دید مأیوسانه به ظرفیت‌ها و توانایی‌های ملی نگاه کند

اجاره‌نشین‌ها!

در این گزارش از مجموعه ویدئوهای "آوانت"، تلاش شده تا گوشه ای از مشکلات مستاجران پس از گرانی های اخیر مسکن زیر ذره بین قرار گیرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به مناسبت چهلمین روز از حادثه تروریستی در تهران؛
پخش تله تئاتر "بلندی های زیرپا" از شبکه چهار سیما
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین