عریضاوی خبر داد:

آمادگی یادمان شهدای "شلمچه" برای پذیرش روزانه ۳۰ هزار زائر

حضور کاروان‌های راهیان نور در منطقه شلمچه

مسئول یادمان شهدای شلمچه از آمادگی این یادمان برای پذیرش روزانه ۳۰ هزار زائر در ایام اسفند و فروردین ماه جاری خبر داد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، عبدالامیر عریضاوی مسئول یادمان شهدای شلمچه در گفت‌و‌گو با تسنیم از آمادگی کامل یادمان شهدای شلمچه برای پذیرش زائر در اسفند و فروردین خبر داد و گفت: در همین زمینه تمهیداتی برای گسترش خدمات رفاهی زائران در نظر گرفته ایم.

وی آماده سازی, بازسازی و تجهیز سرویس بهداشتی, آماده سازی و تجهیز ایستگاه‌های صلواتی, تامین آب شرب زائران, راه‌اندازی ایستگاه انتقال سالمندان, جانبازان و معلولین از پارکینگ به زیارتگاه را از جمله فعالیت‌های رفاهی در یادمان شهدای شلمچه عنوان کرد: همچنین راه‌اندازی سنگر حجاب و عفاف در ابتدای ورودیۀ پارکینگ یادمان با نام سنگر امانت حضرت زهرا، نصب تابلوهای چوبی شعارنویسی شده است و فضاسازی  در میدان امام رضا را برای بازدید زائران، راه اندازی سنگر استقرار راوی در ابتدای نونی برای روایتگری زائران، تغییر فضا با افزایش سنگرها، ماکت‌های تصویری و پرچم داخل مجموعه نونی، راه اندازی سنگر آسمانی برای استقبال کودکانِ 4 تا 12 سال از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته در این یادمان است.

عریضاوی با بیان اینکه روزانه بین 3 تا 4 هزار زائر دانش‌آموز و زائر عمومی در ایام عادی از یادمان شهدای شلمچه بازدید می‌کنند، گفت: با تمهیدات و برنامه‌ریزی های انجام شده, آمادگی پذیرایی و استقبال از روزانه 30 هزار زائر در ایام اوج راهیان نور در اسفند و فرودین ماه جاری هستیم.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

ماده ۲۹ قانون برنامه ششم اجرا نمی‌شود

شفاف‌ سازی حقوق و مزایای دریافتی؛ چشم به راه اقدام انقلابی مجلس

تاثیر سقوط ارزش ریال بر اقتصاد عراق

علیرغم فضیلت بسیار بالای زیارت کربلا در روز عرفه، گزارش‌های میدانی از عراق نشان می‌دهد درآمد این کشور از زوار خارجی به میزان قابل توجهی پایین آمده است. به نظر می‌رسد مسأله کاهش ارزش ریال، افزایش شدید قیمت هواپیما و بالاخره ناآرامی‌های اخیر عراق از مهم‌ترین عللی باشند که درآمد مذهبی عراق را به پایین‌ترین حد خود طی ده سال اخیر رسانده است!

ستاد تنظیم بازار عملا تعطیل است

ستاد تنظیم بازار که در دولت دوازهم و با وزیر صنعت شدن محمد شریعتمداری به او سپرده شده بود، در سخت ترین روزهای سال 97 به خواب عجیب زمستانی فرو رفته و عملا نظاره گر گرانی فروشی بی ضابطه بازار کالاهای اساسی مردم است و نشانی از تدبیر و تصمیمات مهم در این ستاد وجود ندارد.

سیاست آمریکا جنگ‌افروزی و کشتار مسلمانان بدست یکدیگر است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به حجاج بیت‌الله الحرام با اشاره به سیاست جنگ‌افروزانه آمریکا در میان مسلمانان، تأکید کردند: باید با هوشیاری این سیاست شیطانی را خنثی کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به بهانه روز عرفه و کاهش ۵۰درصدی زائران ایرانی عتبات
تاثیر سقوط ارزش ریال بر اقتصاد عراق
گفت‌وگو با خبرنگار پرس تی‌وی در دمشق
در جنگ کودکانی را دیدم که حتی بلد نبودند موز بخورند!
گزارش ایرنا از گیشه سینما؛
هت‌تریک کمدی در صدر پُرفروش‌های هفته
پاسخ‌های کچویان به ادعای فروپاشی جامعه ایرانی
جامعه ایرانی؛ قوی، پویا و بامشکلات فراوان
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین