عریضاوی خبر داد:

آمادگی یادمان شهدای "شلمچه" برای پذیرش روزانه ۳۰ هزار زائر

حضور کاروان‌های راهیان نور در منطقه شلمچه

مسئول یادمان شهدای شلمچه از آمادگی این یادمان برای پذیرش روزانه ۳۰ هزار زائر در ایام اسفند و فروردین ماه جاری خبر داد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، عبدالامیر عریضاوی مسئول یادمان شهدای شلمچه در گفت‌و‌گو با تسنیم از آمادگی کامل یادمان شهدای شلمچه برای پذیرش زائر در اسفند و فروردین خبر داد و گفت: در همین زمینه تمهیداتی برای گسترش خدمات رفاهی زائران در نظر گرفته ایم.

وی آماده سازی, بازسازی و تجهیز سرویس بهداشتی, آماده سازی و تجهیز ایستگاه‌های صلواتی, تامین آب شرب زائران, راه‌اندازی ایستگاه انتقال سالمندان, جانبازان و معلولین از پارکینگ به زیارتگاه را از جمله فعالیت‌های رفاهی در یادمان شهدای شلمچه عنوان کرد: همچنین راه‌اندازی سنگر حجاب و عفاف در ابتدای ورودیۀ پارکینگ یادمان با نام سنگر امانت حضرت زهرا، نصب تابلوهای چوبی شعارنویسی شده است و فضاسازی  در میدان امام رضا را برای بازدید زائران، راه اندازی سنگر استقرار راوی در ابتدای نونی برای روایتگری زائران، تغییر فضا با افزایش سنگرها، ماکت‌های تصویری و پرچم داخل مجموعه نونی، راه اندازی سنگر آسمانی برای استقبال کودکانِ 4 تا 12 سال از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته در این یادمان است.

عریضاوی با بیان اینکه روزانه بین 3 تا 4 هزار زائر دانش‌آموز و زائر عمومی در ایام عادی از یادمان شهدای شلمچه بازدید می‌کنند، گفت: با تمهیدات و برنامه‌ریزی های انجام شده, آمادگی پذیرایی و استقبال از روزانه 30 هزار زائر در ایام اوج راهیان نور در اسفند و فرودین ماه جاری هستیم.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

بازارهای مولد فلج شدن شده است

مالیات بر عایدی سرمایه؛ کلید قفل رکود مسکن

تورم به ۵۰ درصد خواهد رسید

فاطمی گفت: هنوز به تورم 49 درصدی سال 74 نرسیدیم، اما شاید تا پایان امسال برسیم!

تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!

حالا دیگر بعد از تجربه چند سال تولید برنامه‌های سینمایی در ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر در رسانه ملی، تقریبا می‌توان این برنامه‌ها را به تعبیر قدیمی‌ها «سرجهازی» تلویزیون در ایام برگزاری جشنواره فجر دانست! برنامه‌هایی که هر ساله تب و تاب ساخت آن‌ها از یک ماه قبل از آغاز جشنواره فیلم فجر به اوج خود می‌رسد و همه شبکه‌های رسانه ملی به فکر راه انداختن برنامه‌ای تخصصی در حوزه سینما و برای پوشش اخبار جشنواره فیلم فجر می‌افتند.

مانور بی‌بی‌سی فارسی برای جلوگیری از عرضه نفت در بورس

با توجه به اطلاعیه بورس انرژی به نظر میرسد که تمامی ضوابط لازم برای تضمین بازگشت بهای نفت فروخته شده در بورس در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب با عرضه نفت در بورس و استفاده از توانمندی بخش خصوصی در صادرات نفت، میتوان بخشی از کاهش درآمدهای نفتی را بدون هیچ گونه ریسکی جبران کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
نگاهی به فیلم «بمب؛ یک عاشقانه»
اضطراب عاشقانه آژیرهای قرمز
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین