عریضاوی خبر داد:

آمادگی یادمان شهدای "شلمچه" برای پذیرش روزانه ۳۰ هزار زائر

حضور کاروان‌های راهیان نور در منطقه شلمچه

مسئول یادمان شهدای شلمچه از آمادگی این یادمان برای پذیرش روزانه ۳۰ هزار زائر در ایام اسفند و فروردین ماه جاری خبر داد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، عبدالامیر عریضاوی مسئول یادمان شهدای شلمچه در گفت‌و‌گو با تسنیم از آمادگی کامل یادمان شهدای شلمچه برای پذیرش زائر در اسفند و فروردین خبر داد و گفت: در همین زمینه تمهیداتی برای گسترش خدمات رفاهی زائران در نظر گرفته ایم.

وی آماده سازی, بازسازی و تجهیز سرویس بهداشتی, آماده سازی و تجهیز ایستگاه‌های صلواتی, تامین آب شرب زائران, راه‌اندازی ایستگاه انتقال سالمندان, جانبازان و معلولین از پارکینگ به زیارتگاه را از جمله فعالیت‌های رفاهی در یادمان شهدای شلمچه عنوان کرد: همچنین راه‌اندازی سنگر حجاب و عفاف در ابتدای ورودیۀ پارکینگ یادمان با نام سنگر امانت حضرت زهرا، نصب تابلوهای چوبی شعارنویسی شده است و فضاسازی  در میدان امام رضا را برای بازدید زائران، راه اندازی سنگر استقرار راوی در ابتدای نونی برای روایتگری زائران، تغییر فضا با افزایش سنگرها، ماکت‌های تصویری و پرچم داخل مجموعه نونی، راه اندازی سنگر آسمانی برای استقبال کودکانِ 4 تا 12 سال از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته در این یادمان است.

عریضاوی با بیان اینکه روزانه بین 3 تا 4 هزار زائر دانش‌آموز و زائر عمومی در ایام عادی از یادمان شهدای شلمچه بازدید می‌کنند، گفت: با تمهیدات و برنامه‌ریزی های انجام شده, آمادگی پذیرایی و استقبال از روزانه 30 هزار زائر در ایام اوج راهیان نور در اسفند و فرودین ماه جاری هستیم.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین گره گشا خواهد بود؟

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

مطالبات ایران از آمریکا

بی اعتنایی به قوانین و مقررات بین‌المللی و تلاش برای تخریب هرگونه قانونمندی در نظام بین‌المللی یکی دیگر از وجوه بارز سیاست خارجی دولت کنونی آمریکا است. تا آنجا که حتی مطابق گزارشهای خبری، نمایندگان آمریکا در جریان مذاکره بر سر بیانیه نشست گروه 7 در کانادا، با ذکر عبارتی مبنی بر لزوم اعتلای "نظم بین‌المللی مبتنی بر قانون"  مخالفت کرده بودند. دولت ترامپ این رویه مخرب خود را با نفی اصل بنیادی "وفا به عهد" آغاز کرد.

۱۲ توصیه مهم رهبر انقلاب به مجلس

مجلس نباید نماد تردید و خودکم‌بینی، یأس و ناامیدی، و بی‌اعتنایی و بی‌مبالاتی به مسائل کشور باشد و نباید با دید مأیوسانه به ظرفیت‌ها و توانایی‌های ملی نگاه کند

اجاره‌نشین‌ها!

در این گزارش از مجموعه ویدئوهای "آوانت"، تلاش شده تا گوشه ای از مشکلات مستاجران پس از گرانی های اخیر مسکن زیر ذره بین قرار گیرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به مناسبت چهلمین روز از حادثه تروریستی در تهران؛
پخش تله تئاتر "بلندی های زیرپا" از شبکه چهار سیما
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین