عریضاوی خبر داد:

آمادگی یادمان شهدای "شلمچه" برای پذیرش روزانه ۳۰ هزار زائر

حضور کاروان‌های راهیان نور در منطقه شلمچه

مسئول یادمان شهدای شلمچه از آمادگی این یادمان برای پذیرش روزانه ۳۰ هزار زائر در ایام اسفند و فروردین ماه جاری خبر داد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، عبدالامیر عریضاوی مسئول یادمان شهدای شلمچه در گفت‌و‌گو با تسنیم از آمادگی کامل یادمان شهدای شلمچه برای پذیرش زائر در اسفند و فروردین خبر داد و گفت: در همین زمینه تمهیداتی برای گسترش خدمات رفاهی زائران در نظر گرفته ایم.

وی آماده سازی, بازسازی و تجهیز سرویس بهداشتی, آماده سازی و تجهیز ایستگاه‌های صلواتی, تامین آب شرب زائران, راه‌اندازی ایستگاه انتقال سالمندان, جانبازان و معلولین از پارکینگ به زیارتگاه را از جمله فعالیت‌های رفاهی در یادمان شهدای شلمچه عنوان کرد: همچنین راه‌اندازی سنگر حجاب و عفاف در ابتدای ورودیۀ پارکینگ یادمان با نام سنگر امانت حضرت زهرا، نصب تابلوهای چوبی شعارنویسی شده است و فضاسازی  در میدان امام رضا را برای بازدید زائران، راه اندازی سنگر استقرار راوی در ابتدای نونی برای روایتگری زائران، تغییر فضا با افزایش سنگرها، ماکت‌های تصویری و پرچم داخل مجموعه نونی، راه اندازی سنگر آسمانی برای استقبال کودکانِ 4 تا 12 سال از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته در این یادمان است.

عریضاوی با بیان اینکه روزانه بین 3 تا 4 هزار زائر دانش‌آموز و زائر عمومی در ایام عادی از یادمان شهدای شلمچه بازدید می‌کنند، گفت: با تمهیدات و برنامه‌ریزی های انجام شده, آمادگی پذیرایی و استقبال از روزانه 30 هزار زائر در ایام اوج راهیان نور در اسفند و فرودین ماه جاری هستیم.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در ابتدای جلسه‌ی درس خارج فقه

جز در موارد نظامی، امنیتی هیچ رازی را پنهان نکنید

چرا ترامپ از پیمان منع موشک‌های هسته‌ای میان‌برد خارج می‌شود؟

سی‌ان‌ان در مطلبی به تصمیم رئیس‌جمهور آمریکا برای خروج از پیمان منع موشک‌های هسته‌ای میان برد به دلیل نقض آن از سوی روسیه پرداخت.

عربستان از شورای حقوق بشر سازمان ملل اخراج شود

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل خواستار اخراج عربستان از شورای حقوق بشر سازمان ملل به عنوان ⁩ ناقض ⁧ حقوق ⁩ بشر در یمن، بحرین و عامل قتل خاشقجی شد.

شاهد هیچ پوست‌اندازی در دولت نخواهیم بود

جبار کوچکی‌نژاد، عضو فراکسیون نمایندگان ولایی پیرامون ایجاد شکست و فاصله اعتدالیون و کارگزاران درون دولت می‌گوید: مثلث نهاوندیان، نوبخت و واعظی با وجود حضور در حزب اعتدالیون به لحاظ تفکر سیاسی تفاوت چندانی با جهانگیری به عنوان نماینده حزب کارگزاران در دولت ندارند‌ . اما باید گفت این تفاوت به لحاظ وزن قدرت‌نمایی این دو حزب قابل لمس است‌.

مهم‌ترین مطالب سرویس

شکرگزاری وجود مسیح علی‌نژاد باشیم
از انصارحزب الله تا مسیح علی نژاد
رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم ویژه هفته دفاع مقدس:
در روایت دفاع مقدس روح مجاهدت وشکست‌ناپذیری ملت ایران متبلور باشد
حجت الاسلام پناهیان در نهمین شب از سوگواره هنر و حماسه:
پاداش و کنترل آدم را ضعیف می‌کند.
حجت‌الاسلام پناهیان در سوگواره هنر و حماسه:
نیازمند گروه‌های جهادی که مردم را پولدار کنند، هستیم
در گفتگو با مهدی سیار مطرح شد
دمِ پایانی‌ مانیفست ‌هیأت است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین