عصر امروز صورت می‌گیرد

تجلیل از خانواده شهدای حقوقی مدافع حرم در مشهد

دادگاه

عصر امروز در بزرگ‌ترین اجتماع حقوقی شرق کشور از خانواده شهدای حقوقی مدافع حرم تجلیل خواهد شد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، افتخار آفرینان عرصه عدالت کانون‌های وکلای دادگستری سراسر کشور در بزرگ‌ترین اجتماع حقوقی شرق کشور گرد هم می‌آیند.

این اجتماع 1500 نفره عصر امروز 13 اسفند ماه از ساعت 18 تا 21 در هتل ثامن مشهد برگزار می‌شود و در این مراسم برای نخستین بار از خانواده شهدای حقوقی مدافع حرم تجلیل به عمل خواهد آمد.

همچنین در این برنامه برای نخستین بار در کشور تندیس زرین عدالت رونمایی و به یکی از چهره‌های ماندگار عرصه عدالت تقدیم خواهد شد.

ارسال نظر

آیا طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین گره گشا خواهد بود؟

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

مطالبات ایران از آمریکا

بی اعتنایی به قوانین و مقررات بین‌المللی و تلاش برای تخریب هرگونه قانونمندی در نظام بین‌المللی یکی دیگر از وجوه بارز سیاست خارجی دولت کنونی آمریکا است. تا آنجا که حتی مطابق گزارشهای خبری، نمایندگان آمریکا در جریان مذاکره بر سر بیانیه نشست گروه 7 در کانادا، با ذکر عبارتی مبنی بر لزوم اعتلای "نظم بین‌المللی مبتنی بر قانون"  مخالفت کرده بودند. دولت ترامپ این رویه مخرب خود را با نفی اصل بنیادی "وفا به عهد" آغاز کرد.

۱۲ توصیه مهم رهبر انقلاب به مجلس

مجلس نباید نماد تردید و خودکم‌بینی، یأس و ناامیدی، و بی‌اعتنایی و بی‌مبالاتی به مسائل کشور باشد و نباید با دید مأیوسانه به ظرفیت‌ها و توانایی‌های ملی نگاه کند

اجاره‌نشین‌ها!

در این گزارش از مجموعه ویدئوهای "آوانت"، تلاش شده تا گوشه ای از مشکلات مستاجران پس از گرانی های اخیر مسکن زیر ذره بین قرار گیرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به مناسبت چهلمین روز از حادثه تروریستی در تهران؛
پخش تله تئاتر "بلندی های زیرپا" از شبکه چهار سیما
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین