کاشت نهال‌هایی به یاد شهدای آتش نشان

مراسم تشییع شهدای آتش نشان

رادیو ایران در جشن رویش به یاد شهدای آتش نشان در مشهد مقدس درخت کاشت.

به گزارش «نسیم آنلاین» ، شهرام ملازاده دبیر برگزاری جشن رویش و مدیر گروه دانش و اقتصاد رادیو ایران با اعلام این خبر افزود : همزمان با تهران و در بوستان ولایت، امسال  در مشهد مقدس نیز به یاد شهدای آتش نشان درخت کاشته شد.

او افزود: امسال همکاران رادیو ایران به همراه جمعی از دانش آموزان مدارس تهران و دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در بوستان ولایت حضور یافتند تا در جشن بزرگ رویش  سهیم باشند و برای آبادانی و سرسبزی ایران درخت کاشتند.

علاوه بر این، شبکه رادیویی ایران  از ساعت ۹ تا 11صبح  ویژه برنامه ای  با شعار " جشن رویش ، هر ایرانی یک نهال هدیه به فردای ایران " پخش کرد. رونمایی از اولین ترانه جشن رویش از دیگر بخش های این برنامه بود.

در روز درختکاری علی نفری ، گرشا  رضایی ، از خوانندگان خوب کشورمان، امروز در بوستان ملت مهمان ویژه رادیو ایران  بودند و حین خواندن ترانه هایی نهال دوستی کاشتند.

رضا بنفشه خواه ،پرستو صالحی، مهران رجبی ، رزیتا غفاری ،اشکان خطیبی، رامبد جوان  و بیوک  میرزایی    از هنرمندانی بودند که به جشن رویش رادیو ایران پیوستند.

ارسال نظر

ماده ۲۹ قانون برنامه ششم اجرا نمی‌شود

شفاف‌ سازی حقوق و مزایای دریافتی؛ چشم به راه اقدام انقلابی مجلس

تاثیر سقوط ارزش ریال بر اقتصاد عراق

علیرغم فضیلت بسیار بالای زیارت کربلا در روز عرفه، گزارش‌های میدانی از عراق نشان می‌دهد درآمد این کشور از زوار خارجی به میزان قابل توجهی پایین آمده است. به نظر می‌رسد مسأله کاهش ارزش ریال، افزایش شدید قیمت هواپیما و بالاخره ناآرامی‌های اخیر عراق از مهم‌ترین عللی باشند که درآمد مذهبی عراق را به پایین‌ترین حد خود طی ده سال اخیر رسانده است!

ستاد تنظیم بازار عملا تعطیل است

ستاد تنظیم بازار که در دولت دوازهم و با وزیر صنعت شدن محمد شریعتمداری به او سپرده شده بود، در سخت ترین روزهای سال 97 به خواب عجیب زمستانی فرو رفته و عملا نظاره گر گرانی فروشی بی ضابطه بازار کالاهای اساسی مردم است و نشانی از تدبیر و تصمیمات مهم در این ستاد وجود ندارد.

سیاست آمریکا جنگ‌افروزی و کشتار مسلمانان بدست یکدیگر است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به حجاج بیت‌الله الحرام با اشاره به سیاست جنگ‌افروزانه آمریکا در میان مسلمانان، تأکید کردند: باید با هوشیاری این سیاست شیطانی را خنثی کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به بهانه روز عرفه و کاهش ۵۰درصدی زائران ایرانی عتبات
تاثیر سقوط ارزش ریال بر اقتصاد عراق
گفت‌وگو با خبرنگار پرس تی‌وی در دمشق
در جنگ کودکانی را دیدم که حتی بلد نبودند موز بخورند!
گزارش ایرنا از گیشه سینما؛
هت‌تریک کمدی در صدر پُرفروش‌های هفته
پاسخ‌های کچویان به ادعای فروپاشی جامعه ایرانی
جامعه ایرانی؛ قوی، پویا و بامشکلات فراوان
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین