کاشت نهال‌هایی به یاد شهدای آتش نشان

مراسم تشییع شهدای آتش نشان

رادیو ایران در جشن رویش به یاد شهدای آتش نشان در مشهد مقدس درخت کاشت.

به گزارش «نسیم آنلاین» ، شهرام ملازاده دبیر برگزاری جشن رویش و مدیر گروه دانش و اقتصاد رادیو ایران با اعلام این خبر افزود : همزمان با تهران و در بوستان ولایت، امسال  در مشهد مقدس نیز به یاد شهدای آتش نشان درخت کاشته شد.

او افزود: امسال همکاران رادیو ایران به همراه جمعی از دانش آموزان مدارس تهران و دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در بوستان ولایت حضور یافتند تا در جشن بزرگ رویش  سهیم باشند و برای آبادانی و سرسبزی ایران درخت کاشتند.

علاوه بر این، شبکه رادیویی ایران  از ساعت ۹ تا 11صبح  ویژه برنامه ای  با شعار " جشن رویش ، هر ایرانی یک نهال هدیه به فردای ایران " پخش کرد. رونمایی از اولین ترانه جشن رویش از دیگر بخش های این برنامه بود.

در روز درختکاری علی نفری ، گرشا  رضایی ، از خوانندگان خوب کشورمان، امروز در بوستان ملت مهمان ویژه رادیو ایران  بودند و حین خواندن ترانه هایی نهال دوستی کاشتند.

رضا بنفشه خواه ،پرستو صالحی، مهران رجبی ، رزیتا غفاری ،اشکان خطیبی، رامبد جوان  و بیوک  میرزایی    از هنرمندانی بودند که به جشن رویش رادیو ایران پیوستند.

ارسال نظر

آیا طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین گره گشا خواهد بود؟

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

مطالبات ایران از آمریکا

بی اعتنایی به قوانین و مقررات بین‌المللی و تلاش برای تخریب هرگونه قانونمندی در نظام بین‌المللی یکی دیگر از وجوه بارز سیاست خارجی دولت کنونی آمریکا است. تا آنجا که حتی مطابق گزارشهای خبری، نمایندگان آمریکا در جریان مذاکره بر سر بیانیه نشست گروه 7 در کانادا، با ذکر عبارتی مبنی بر لزوم اعتلای "نظم بین‌المللی مبتنی بر قانون"  مخالفت کرده بودند. دولت ترامپ این رویه مخرب خود را با نفی اصل بنیادی "وفا به عهد" آغاز کرد.

۱۲ توصیه مهم رهبر انقلاب به مجلس

مجلس نباید نماد تردید و خودکم‌بینی، یأس و ناامیدی، و بی‌اعتنایی و بی‌مبالاتی به مسائل کشور باشد و نباید با دید مأیوسانه به ظرفیت‌ها و توانایی‌های ملی نگاه کند

اجاره‌نشین‌ها!

در این گزارش از مجموعه ویدئوهای "آوانت"، تلاش شده تا گوشه ای از مشکلات مستاجران پس از گرانی های اخیر مسکن زیر ذره بین قرار گیرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

به مناسبت چهلمین روز از حادثه تروریستی در تهران؛
پخش تله تئاتر "بلندی های زیرپا" از شبکه چهار سیما
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین