کاشت نهال‌هایی به یاد شهدای آتش نشان

مراسم تشییع شهدای آتش نشان

رادیو ایران در جشن رویش به یاد شهدای آتش نشان در مشهد مقدس درخت کاشت.

به گزارش «نسیم آنلاین» ، شهرام ملازاده دبیر برگزاری جشن رویش و مدیر گروه دانش و اقتصاد رادیو ایران با اعلام این خبر افزود : همزمان با تهران و در بوستان ولایت، امسال  در مشهد مقدس نیز به یاد شهدای آتش نشان درخت کاشته شد.

او افزود: امسال همکاران رادیو ایران به همراه جمعی از دانش آموزان مدارس تهران و دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در بوستان ولایت حضور یافتند تا در جشن بزرگ رویش  سهیم باشند و برای آبادانی و سرسبزی ایران درخت کاشتند.

علاوه بر این، شبکه رادیویی ایران  از ساعت ۹ تا 11صبح  ویژه برنامه ای  با شعار " جشن رویش ، هر ایرانی یک نهال هدیه به فردای ایران " پخش کرد. رونمایی از اولین ترانه جشن رویش از دیگر بخش های این برنامه بود.

در روز درختکاری علی نفری ، گرشا  رضایی ، از خوانندگان خوب کشورمان، امروز در بوستان ملت مهمان ویژه رادیو ایران  بودند و حین خواندن ترانه هایی نهال دوستی کاشتند.

رضا بنفشه خواه ،پرستو صالحی، مهران رجبی ، رزیتا غفاری ،اشکان خطیبی، رامبد جوان  و بیوک  میرزایی    از هنرمندانی بودند که به جشن رویش رادیو ایران پیوستند.

ارسال نظر

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

لابی برای ابقا رئیس صندوق بازنشستگی!

گزارش‌ها از نهایی شدن خداحافظی جمشید تقی زاده، از ریاست صندوق بازنشستگی کشوری حکایت دارد. آنطور که خبرنگار «نود اقتصادی» دریافته است، جمشید تقی‌زاده با همه مقاومت‌ها برای ماندن در این مسئولیت، مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان شده و باید هرچه سریعتر صندلی ریاست بر این صندوق را ترک گوید.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

اجازه حذف مصوبات کمیسیون تلفیق درباره مالیات پزشکان را نمی‌دهیم

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با تاکید بر اینکه مصوبات این کمیسیون درباره پرداخت مالیات پزشکان را قدمی در راستای شفافیت مالیاتی می دانم، گفت: اجازه حذف مصوبات مربوط به پرداخت مالیات توسط پزشکان را نخواهیم داد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین