جودوکاران نوجوان و جوان راهی آلمان شدند

جودو

تیم‌های نوجوانان و جوانان جودو راهی مسابقات بین المللی آلمان شدند.

به گزارش «نسیم آنلاین» ، تیم 16 نفره جودو پسران کشورمان عازم مسابقات بین المللی آلمان شدند.
در رده سنی نوجوانان با حضور مهدی عباس زاده و مجید وحید بریمانلو(60_)، علی یوسفی(66_)، علی صبوحی و علیرضا جعفرزاده(73_)، مهرداد پولادی(81_)، سپهر علینژاد(90_) و علی امینی در سنگین وزن به مربیگری رضا چاه خندق بامداد امروز راهی رقابت های بین الملی آلمان شدند.
در بخش جوانان نیز کیوان مهدیزاده (55_)، آرمین بندار(66_)، سینا قمی و رضا پارساپور(73_)، جواد مرادی(81_)، قاسم باغچقی(90_)، علی پرهیزکار(100_) و فرزین شاهباز(100+)بازیکنان اعزامی تیم ملی کشورمان به این رقابتها هستند که هدایت آنها را احمد کاظمی و امیر قاسمی نژاد بر عهده دارند.
گفتنی است این رقابت های طی روزهای 4 لغایت 6 فروردین ماه به میزبانی برمن آلمان برگزار می شود.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نماینده ویژه ترامپ به دنبال معرفی نخست‌وزیر مطبوع واشنگتن

برت مک گورک در بغداد چه می‌کند؟

۶ دلیل گرانی گوشت و مرغ

افزایش مرغ سفره های مردم را کوچکتر می‌کند چون پروتئین طبقات پایین جامعه است. در یک ماه گذشته اتفاقات بی‌سابقه‌ای در افزایش قیمت، احتکار و کاهش عرضه همه کالاهای اساسی اتفاق افتاد.

آمریکا چگونه به تحریم‌های داخلی امید بسته‌است؟

هدف اصلی آمریکا و غربی ها از تحریم های پس از سال ۱۳۸۹ نابودی نظام جمهوری اسلامی از طریق اعمال فشار معیشتی بر مردم به عنوان موتور محرکه و پشتوانه انقلاب و جمهوری اسلامی بوده است. اما کارشناسان اقتصادی غربی تاکید کردند ظرفیت های عظیم اقتصاد ایران و توانمندی های مردم ایران مانع از بروز چالش جدی برای ایران در نتیجه تحریم های خواهد بود، اما...

ماجرای جزوه محرمانه لاجوردی از انفجار نخست وزیری

شهید لاجوردی به هیچ عنوان توصیه‌­پذیر نبود، این رفتار دشمن‌­زا است. مثلاً آقای منتظری رفتار خاصی داشت که با سلیقه آقای لاجوردی جور درنمی‌آمد. آقای لاجوردی معتقد بود این ها نمی­ توانند بفهمند که منافقین یعنی چه و چه کسانی! زیرا ساده‌­دل هستند. آقااسدالله قائل بود این ها ساده هستند و من نباید حرف آن ها را گوش کنم. وقتی [آقای منتظری] چیزی می ­­گفت شهید لاجوردی نمی‌­پذیرفت و این دشمن‌­زا بود

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین