پایان کار ۸ جودوکار نوجوان ایران در تورنمنت آلمان؛

بریمانلو به نشان برنز دست یافت

مجید بریمانلو

تیم جودو نوجوانان ایران در پایان رقابت‌های بین‌المللی آلمان با یک نشان برنز به کار خود پایان داد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، در جریان روز نخست رقابت‌های جودوی نوجوانان برمن در آلمان،502 جودوکار از 18کشور به روی تاتامی رفتند. در این بین کشور میزبان با 133جودوکار بیشترین شرکت را به خود اختصاص داد و هلند با 117نفر و فرانسه با 48 نفر در رتبه های بعد قرار داشتند.

تنها مدال برنز تیم ایران در این رقابتها را مجید بریمانلو در وزن منهای 60 کیلوگرم بدست آورد.بریمانلو برای رسیدن به نشان برنز نمایندگان آلمان، جمهوری چک، بریتانیا و فرانسه را از پیش رو برداشت و در مبارزه پنجم مغلوب جودوکار فرانسوی شد وی در ادامه و در جدول شانس مجدد با شکست حریفی از هلند به نشان برنز دست یافت.

مهدی عباس زاده دیگر نماینده ایران در این وزن در مبارزه نخست از سد جودوکار کشور میزبان گذشت و سپس برابر حریفی از فرانسه نتیجه را واگذار کرد و حذف شد.

اما در وزن منهای 66 کیلوگرم علی یوسفی 4 بار به روی تاتامی رفت و با 3پیروزی مقابل حریفانی از آلمان و 2 حریف هلندی و 1شکست مقابل رقیب فرانسوی به کار خود در این رقابتها پایان داد.

 در وزن منهای 73 کیلوگرم علی صبوحی و علیرضا جعفرزاده با قبول شکست برابر جودوکاران کشور میزبان از دور رقابتها کنار رفتند، در این وزن 78 ورزشکار حضور داشتند.

مهرداد پولادی در وزن منهای 81 کیلوگرم در جدولی 52نفره پس ازشکست نماینده کشور میزبان مغلوب حریفی از فرانسه شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

همچنین سپهر علینژاد در وزن منهای 90 کیلوگرم و علی امینی در وزن به اضافه 90 کیلوگرم به ترتیب مغلوب جودوکاران آلمان و فرانسه شدند و به کار خود در این رقابت‌ها پایان دادند.

هدایت تیم اعزامی نوجوانان ایران به این رقابت‌ها بر عهده رضا چاه خندق بود.

این رقابتها امروز(یکشنبه) با انجام مبارزات رده سنی جوانان پیگیری خواهد شد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

لابی برای ابقا رئیس صندوق بازنشستگی!

گزارش‌ها از نهایی شدن خداحافظی جمشید تقی زاده، از ریاست صندوق بازنشستگی کشوری حکایت دارد. آنطور که خبرنگار «نود اقتصادی» دریافته است، جمشید تقی‌زاده با همه مقاومت‌ها برای ماندن در این مسئولیت، مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان شده و باید هرچه سریعتر صندلی ریاست بر این صندوق را ترک گوید.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

اجازه حذف مصوبات کمیسیون تلفیق درباره مالیات پزشکان را نمی‌دهیم

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با تاکید بر اینکه مصوبات این کمیسیون درباره پرداخت مالیات پزشکان را قدمی در راستای شفافیت مالیاتی می دانم، گفت: اجازه حذف مصوبات مربوط به پرداخت مالیات توسط پزشکان را نخواهیم داد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

یک نکتهٔ زبانی دربارهٔ مصاحبهٔ کارلوس کی‌روش
سخنان جنجالی کیروش یا ترجمه جنجالی؟
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
عکس جالب از دو هوادار ایرانی در صفحه رسمی AFC
جام ملت های آسیا ۲۰۱۹- امارات
۴ لژیونر به اردوی تیم ملی اضافه شدند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین