پایان کار ۸ جودوکار نوجوان ایران در تورنمنت آلمان؛

بریمانلو به نشان برنز دست یافت

مجید بریمانلو

تیم جودو نوجوانان ایران در پایان رقابت‌های بین‌المللی آلمان با یک نشان برنز به کار خود پایان داد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، در جریان روز نخست رقابت‌های جودوی نوجوانان برمن در آلمان،502 جودوکار از 18کشور به روی تاتامی رفتند. در این بین کشور میزبان با 133جودوکار بیشترین شرکت را به خود اختصاص داد و هلند با 117نفر و فرانسه با 48 نفر در رتبه های بعد قرار داشتند.

تنها مدال برنز تیم ایران در این رقابتها را مجید بریمانلو در وزن منهای 60 کیلوگرم بدست آورد.بریمانلو برای رسیدن به نشان برنز نمایندگان آلمان، جمهوری چک، بریتانیا و فرانسه را از پیش رو برداشت و در مبارزه پنجم مغلوب جودوکار فرانسوی شد وی در ادامه و در جدول شانس مجدد با شکست حریفی از هلند به نشان برنز دست یافت.

مهدی عباس زاده دیگر نماینده ایران در این وزن در مبارزه نخست از سد جودوکار کشور میزبان گذشت و سپس برابر حریفی از فرانسه نتیجه را واگذار کرد و حذف شد.

اما در وزن منهای 66 کیلوگرم علی یوسفی 4 بار به روی تاتامی رفت و با 3پیروزی مقابل حریفانی از آلمان و 2 حریف هلندی و 1شکست مقابل رقیب فرانسوی به کار خود در این رقابتها پایان داد.

 در وزن منهای 73 کیلوگرم علی صبوحی و علیرضا جعفرزاده با قبول شکست برابر جودوکاران کشور میزبان از دور رقابتها کنار رفتند، در این وزن 78 ورزشکار حضور داشتند.

مهرداد پولادی در وزن منهای 81 کیلوگرم در جدولی 52نفره پس ازشکست نماینده کشور میزبان مغلوب حریفی از فرانسه شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

همچنین سپهر علینژاد در وزن منهای 90 کیلوگرم و علی امینی در وزن به اضافه 90 کیلوگرم به ترتیب مغلوب جودوکاران آلمان و فرانسه شدند و به کار خود در این رقابت‌ها پایان دادند.

هدایت تیم اعزامی نوجوانان ایران به این رقابت‌ها بر عهده رضا چاه خندق بود.

این رقابتها امروز(یکشنبه) با انجام مبارزات رده سنی جوانان پیگیری خواهد شد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نماینده ویژه ترامپ به دنبال معرفی نخست‌وزیر مطبوع واشنگتن

برت مک گورک در بغداد چه می‌کند؟

۶ دلیل گرانی گوشت و مرغ

افزایش مرغ سفره های مردم را کوچکتر می‌کند چون پروتئین طبقات پایین جامعه است. در یک ماه گذشته اتفاقات بی‌سابقه‌ای در افزایش قیمت، احتکار و کاهش عرضه همه کالاهای اساسی اتفاق افتاد.

آمریکا چگونه به تحریم‌های داخلی امید بسته‌است؟

هدف اصلی آمریکا و غربی ها از تحریم های پس از سال ۱۳۸۹ نابودی نظام جمهوری اسلامی از طریق اعمال فشار معیشتی بر مردم به عنوان موتور محرکه و پشتوانه انقلاب و جمهوری اسلامی بوده است. اما کارشناسان اقتصادی غربی تاکید کردند ظرفیت های عظیم اقتصاد ایران و توانمندی های مردم ایران مانع از بروز چالش جدی برای ایران در نتیجه تحریم های خواهد بود، اما...

ماجرای جزوه محرمانه لاجوردی از انفجار نخست وزیری

شهید لاجوردی به هیچ عنوان توصیه‌­پذیر نبود، این رفتار دشمن‌­زا است. مثلاً آقای منتظری رفتار خاصی داشت که با سلیقه آقای لاجوردی جور درنمی‌آمد. آقای لاجوردی معتقد بود این ها نمی­ توانند بفهمند که منافقین یعنی چه و چه کسانی! زیرا ساده‌­دل هستند. آقااسدالله قائل بود این ها ساده هستند و من نباید حرف آن ها را گوش کنم. وقتی [آقای منتظری] چیزی می ­­گفت شهید لاجوردی نمی‌­پذیرفت و این دشمن‌­زا بود

مهم‌ترین مطالب سرویس

بهترین بازیکن جوان جام جهانی ۲۰۱۸:
به توصیه کادر فنی مصدومیتم را پنهان کردم
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین