پایان کار ۸ جودوکار نوجوان ایران در تورنمنت آلمان؛

بریمانلو به نشان برنز دست یافت

مجید بریمانلو

تیم جودو نوجوانان ایران در پایان رقابت‌های بین‌المللی آلمان با یک نشان برنز به کار خود پایان داد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، در جریان روز نخست رقابت‌های جودوی نوجوانان برمن در آلمان،502 جودوکار از 18کشور به روی تاتامی رفتند. در این بین کشور میزبان با 133جودوکار بیشترین شرکت را به خود اختصاص داد و هلند با 117نفر و فرانسه با 48 نفر در رتبه های بعد قرار داشتند.

تنها مدال برنز تیم ایران در این رقابتها را مجید بریمانلو در وزن منهای 60 کیلوگرم بدست آورد.بریمانلو برای رسیدن به نشان برنز نمایندگان آلمان، جمهوری چک، بریتانیا و فرانسه را از پیش رو برداشت و در مبارزه پنجم مغلوب جودوکار فرانسوی شد وی در ادامه و در جدول شانس مجدد با شکست حریفی از هلند به نشان برنز دست یافت.

مهدی عباس زاده دیگر نماینده ایران در این وزن در مبارزه نخست از سد جودوکار کشور میزبان گذشت و سپس برابر حریفی از فرانسه نتیجه را واگذار کرد و حذف شد.

اما در وزن منهای 66 کیلوگرم علی یوسفی 4 بار به روی تاتامی رفت و با 3پیروزی مقابل حریفانی از آلمان و 2 حریف هلندی و 1شکست مقابل رقیب فرانسوی به کار خود در این رقابتها پایان داد.

 در وزن منهای 73 کیلوگرم علی صبوحی و علیرضا جعفرزاده با قبول شکست برابر جودوکاران کشور میزبان از دور رقابتها کنار رفتند، در این وزن 78 ورزشکار حضور داشتند.

مهرداد پولادی در وزن منهای 81 کیلوگرم در جدولی 52نفره پس ازشکست نماینده کشور میزبان مغلوب حریفی از فرانسه شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

همچنین سپهر علینژاد در وزن منهای 90 کیلوگرم و علی امینی در وزن به اضافه 90 کیلوگرم به ترتیب مغلوب جودوکاران آلمان و فرانسه شدند و به کار خود در این رقابت‌ها پایان دادند.

هدایت تیم اعزامی نوجوانان ایران به این رقابت‌ها بر عهده رضا چاه خندق بود.

این رقابتها امروز(یکشنبه) با انجام مبارزات رده سنی جوانان پیگیری خواهد شد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

۶۲ درصد یمنی‌ها از فقدان امنیت غذایی رنج می‌برند

آمار وحشتناک از قحطی، وبا و مرگ در یمن

در این جنگ پیروزیم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه از نخبگان باید در برنامه‌ریزی برای مسائل کشور استفاده کرد، فرمودند: برخی نخبگان به همراه فکر بلند، قدرت مدیریت هم دارند که باید از آن استفاده بشود.

بازهم تحریم!

در ادامه سیاست‌های خصمانه علیه ایران، دولت آمریکا اعلام کرده که حداقل ۲۰ بانک و شرکت ایرانی را تحریم کرده است.

پاشنه آشیل عرضه نفت در بورس

نگرانی زیادی درباره امکان اجرایی بودن تسویه ارزی 80 درصد مبلغ نفت خام فروخته شده در بورس و تبعات آن وجود دارد و در نتیجه، ضرورت دارد وزارت نفت هر چه سریعتر امکان تسویه 100 درصد ریالی این مبلغ را نیز فراهم کند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین