اسطوره سنگین‌وزن کشتی آزاد جهان هم دوپینگی از آب درآمد!

تایمازوف

با اعلام کمیته بین‌المللی المپیک نمونه‌های تست دوپینگ ۳ کشتی‌گیر و وزنه‌بردار از المپیک پکن و لندن مثبت شد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، دوپینگ 3 ورزشکار (2 کشتی‌گیر و یک وزنه‌بردار) دیگر از المپیک‌های پکن 2008 و لندن 2012 مثبت اعلام شد و این ورزشکاران باید مدال‌های خود را پس دهند.

کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) تصمیم گرفت دوباره نمونه‌های دو المپیک پکن و لندن را مورد آزمایش قرار دهد. بر این اساس تست دوپینگ آرتور تایمازوف کشتی‌گیر ازبکی که به مدال طلای المپیک پکن رسیده بود مثبت شد. همچنین وازلی فدوریشن کشتی‌گیری از اوکراین که به مدال نقره دست پیدا کرده بود نمونه مجدد تست دوپینگش مثبت شده است.

دیگر ورزشکار دوپینگی وزنه‌برداری از روسیه است که در المپیک لندن موفق به کسب مدال نقره شد.

IOC نمونه‌های بیش از هزار ورزشکار را دوباره آزمایش کرده است که از 65 مورد دوپینگی 40 نمونه مدال‌آور بوده‌اند. از این بین 20 مورد مدال‌آور مربوط به المپیک لندن است.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

آیا طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین گره گشا خواهد بود؟

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

مطالبات ایران از آمریکا

بی اعتنایی به قوانین و مقررات بین‌المللی و تلاش برای تخریب هرگونه قانونمندی در نظام بین‌المللی یکی دیگر از وجوه بارز سیاست خارجی دولت کنونی آمریکا است. تا آنجا که حتی مطابق گزارشهای خبری، نمایندگان آمریکا در جریان مذاکره بر سر بیانیه نشست گروه 7 در کانادا، با ذکر عبارتی مبنی بر لزوم اعتلای "نظم بین‌المللی مبتنی بر قانون"  مخالفت کرده بودند. دولت ترامپ این رویه مخرب خود را با نفی اصل بنیادی "وفا به عهد" آغاز کرد.

۱۲ توصیه مهم رهبر انقلاب به مجلس

مجلس نباید نماد تردید و خودکم‌بینی، یأس و ناامیدی، و بی‌اعتنایی و بی‌مبالاتی به مسائل کشور باشد و نباید با دید مأیوسانه به ظرفیت‌ها و توانایی‌های ملی نگاه کند

اجاره‌نشین‌ها!

در این گزارش از مجموعه ویدئوهای "آوانت"، تلاش شده تا گوشه ای از مشکلات مستاجران پس از گرانی های اخیر مسکن زیر ذره بین قرار گیرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین