در گفتگو با «نسیم آنلاین»:

توضیحات مقام مسئول درباره قطعی‌های پراکنده برق در تهران!/ دلیل قطعی برق تهران افتادن شاخه درختان و بهسازی شبکه توزیع است

توزیع برق

به گفته کامبیز ناظریان"در حال حاضر، به هیچ عنوان قطعی برق برنامه ریزی شده ای برای مشترکان تهرانی وجود ندارد.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، قطعی های برق در برخی نقاط پایتخت را پراکنده و با نرخی پایین برشمرد و احتمال داد که این قطعی‌ها با قطع درختان و نوسازی و بهسازی شبکه برق ارتباط داشته باشد.

به تازگی در گوشه و کنار پایتخت، قطعی‌های برق به صورت موردی و در ساعات میانی روز گزارش شده که این قطع و وصل شدن شبکه برق در این نواحی، ذهنیت قطعی های برنامه ریزی شده را تقویت کرده است.

"کامبیز ناظریان"، در گفتگو با «نسیم آنلاین»، تاکید کرده که هیچ محدودیتی در تامین برق مشترکان تهرانی وجود ندارد و اذعان داشته که با توجه به گستردگی شبکه توزیع و انتقال برق، انجام سرویس‌های پیشگیرانه با هدف پایداری برق در فصل تابستان صورت می‌پذیرد.

وی در عین حال تصریح کرد که در روزهای اخیر، برق رسانی در پایتخت دارای پایداری کامل بوده، مگر در برخی موارد که به صورت پراکنده قطعی‌هایی صورت گرفته که این موارد هم تحت کنترل بوده است.

به گفته این مقام مسئول در  شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، در حال حاضر، به هیچ عنوان قطعی برق برنامه ریزی شده ای  برای  مشترکان تهرانی  وجود ندارد.

وی تعداد مشترکان برق تهران بزرگ را  دستکم چهار میلیون و چهار 400 هزار مشترک دانسته و گفته که هم اکنون شبکه انتقال و توزیع برق پایتخت با استاندارد های بین المللی فاصله ای  ندارد.

ناظریان، عمر متوسط شبکه انتقال و توزیع برق در تهرنا بزرگ را بین 10 تا 30 سال خواند و اظهارداشت که عمر متوسط شبکه توزیع به نوع تجهیز و کاربری و میزان آمپراژ تامین برق بستگی دارد.

وی اضافه کرد که وضعیت شبکه برق تهران بزرگ به غیر از برخی موارد قطعی های پراکنده از پایداری کامل برخوردار است.

ارسال نظر

آیا آبادانی کشور و پیشرفت‌های علمی و فناورانه، دستاورد انقلاب اسلامی است؟

در دفاع از انقلاب

سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب‌شان می‌کنیم

در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ آمریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.

روایتی درس آموز از دیپلماسی اعتماد به اروپا

اتحادیه اروپا در ادوار مختلف تلاش کرده جایی میان ایران و آمریکا قرار بگیرد، جایی که هم از رفاقت با ایالات متحده، همراهی با آن و فشار بر ایران سود ببرد و هم از این فشار استفاده کند و به نوعی باب دوستی با ایران را باز کرده و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای اقتصادی غرب آسیا را در دست بگیرد و علاوه‌بر آن بتواند همزمان از قدرت نفوذ ایران برای حفظ ثبات در منطقه به سود خود و جلوگیری از آشوب‌هایی بهره‌برداری کند که می‌تواند منافع منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای اروپا را مخدوش کند.

فیلم: قاضی‌زاده هاشمی برای فرار از پاسخگویی استعفا کرد

اکبری گفت: قاضی زاده هاشمی به هر دلیلی که استعفا داده باشد فرار از پاسخگویی در مورد طرح تحول سلامت به حساب می‌آید.

مهم‌ترین مطالب سرویس

احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
تاملی در کاندیداهای انتخابات اتاق بازرگانی
اتاق بازرگانی یا اتاق واردات؟+ نمودار ‌
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین