میرسلیم در جمع مردم قم:

اگر من رئیس‌جمهور شدم و دروغ گفتم خودم از قدرت کنار می‌روم/ دولت نباید بر مردم ریاست کند و فخر بفروشد

میرسلیم

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه دولت باید با مردم روراست باشد و اگر ضعفی داشت صادقانه با مردم بازگو کند نه اینکه آن را کتمان کند و دروغ بگوید، گفت: اگر من در خدمت شما بودم و دروغ گفتم خودم از قدرت کنار می‌روم.

به گزارش «نسیم آنلاین»، سید مصطفی میرسلیم، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری امروز (دوشنبه، 11اردیبهشت) با حضور در جمع مردم شهر مقدس قم در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) این شهر با تبریک ولادت حضرت عباس(ع) و روز جانباز اظهارکرد: امیدوارم ما نیز همانند حضرت عباس(ع) قدر ولایت و ولی امرمان را بدانیم.

وی افزود: ما شعارمان را احقاق حق قرار دادیم و گفتیم حق گرفتنی است. اگر ما از احقاق حق صحبت کردیم، از مکتب امام سجاد(ع) یاد گرفتیم و از غربی‌ها مفاهیم حقوقی را نیاموختیم.

میرسلیم با بیان اینکه تا در کشور محرومیت وجود داشته باشد پیشرفت میسر نیست، اظهار داشت: متاسفیم که 38 سال از انقلاب گذشته است اما هنوز نتوانستیم محرومیت را از کشور بزداییم.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: ما هنوز کسانی را در کشور داریم که محتاج نان شب هستند و از طرفی مراسمات جشنی را می‌بینیم که باقیمانده غذای آنها می‌تواند صدها گرسنه را سیرکند. رسیدگی به محرومان تنها شعار من نیست.

میرسلیم با بیان اینکه چرا باید ما در این کشور شاهد تبعیض باشیم، گفت: وقتی شما زندگی رهبر انقلاب را ببینید، جلوه ای از تشریفات و تجملات نخواهید دید. امروز رهبری با سخنانشان دنیا را به لرزه می اندازند اما زندگی توام با زهد دارند. آقازاده بازی در زندگی ایشان وجود ندارد.

وی افزود: امروز نزدیک 10 میلیون نفر از ایرانیان از روستاها و شهرهای کوچک به حاشیه شهرها هجرت کردند و دچار بیکاری هستند. چرا نتوانستیم به روستاهای خود رسیدگی کنیم؟ روستاها تولیدکنندگان ما هستند. چرا باید روستاییان ما در حاشیه شهرها با حقارت زندگی کنند؟

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: ما می‌خواهیم حقوق مردم احقاق شود و محرومیت، حاشیه‌نشینی و تبعیض حذف شود. اگر همدلی میان مردم باشد این مشکلات به سرعت حل خواهد شد.

میرسلیم تصریح کرد: ما اعتقاد داریم دولت جمهوری اسلامی خود مردم هستند. من اصلا واژه رییس جمهوری را قبول ندارم. دولت ها باید خادم مردم باشند نه اینکه بر مردم ریاست کنند و به آنها فخر بفروشند.

وی با تاکید بر اینکه اگر مردم چنین دولتی را برگزینند، مشکلات کشور حل می‌شود، اظهار داشت: دولتی که سرکار می‌آید باید چشمش به خود مردم باشد. اگر دولت در دل مردم جای داشته باشد همه معضلات حل خواهد شد، در غیر اینصورت مردم مایوس می شوند و دیگر به نظام اعتماد نمی کنند و احقاق حقوق مردم میسر نخواهد شد.

میرسلیم با بیان اینکه دولت باید با مردم روراست باشد و اگر ضعفی داشت صادقانه با مردم بازگو کند نه اینکه آن را کتمان کند و دروغ بگوید، گفت: اگر من در خدمت شما بودم و دروغ گفتم خودم از قدرت کنار می‌روم. من به حزب موتلفه اسلامی گفتم اگر خواستم تزویر کنم شما باید من را به زیر بکشید.

میرسلیم ادامه داد: اگر یک فرد از تشکیلات حزبی بیرون آمد، حزب نمی‌گذارد وی به انحراف برود و به خودکامگی کشانده شود.

وی با بیان اینکه پیشنهاد حضور من در انتخابات با حزب موتلفه اسلامی بود و من با این پشتوانه وارد صحنه شدم، خاطرنشان کرد: چهار سال است که با یک تشخیص غلط که باید تورم را مهار کنیم، تمام کارخانه ها و صنایع را به رکود کشاندیم. امروز اولین همت همه دولت ها باید اشتغال مولد و تولید ملی باشد.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: کسانی را باید به مدیریت برسانیم که تجربه لازم را داشته باشند و اشتباهاتشان را بر سر مردم خراب نکنند.

وی تاکید کرد: اگر من در انتخابات پیروز شدم کوچکترین مماشاتی را با فساد نخواهم داشت و اگر خون من در خیابان ریخته شد بدانید به همین دلیل بوده است.

میرسلیم با بیان اینکه اگر من انقلاب را قبول دارم و انقلابی هستم، بنابراین باید در مقابل فساد بایستم زیرا فساد نظام را عین موریانه می‌خورد و مردم را مایوس می‌کند، گفت: اگر دست خود ما کج نباشد زیردستان ما دچار فساد نخواهند شد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد

عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز

«تختی» کشی با «تختی»

فیلم، از نظر شخصیت پردازی، چندان موفق نبوده است. هر چند که فیلم از نوع زندگی نامه است اما تلاش نویسنده و کارگردان در شخصیت پردازی از یک قهرمان ملی تنها به خرده اطلاعات روزنامه ها تکیه می کند و مردی سرد، دورن گرا و تنها را به تصویر می کشد که فقط به دیگران کمک می کند و از خانواده خود غافل است.

کاری که دشمن را عصبانی کند درست است

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی، ارتشِ امروز را متدین‌تر و کارآمدتر از همیشه خواندند و با تجلیل از حضور مؤثر و حیاتی ارتش و نیروهای مسلح در امدادرسانی به سیل‌زدگان، و همچنین با تأکید بر لزوم اتحاد روزافزون نیروهای مسلح و زیبا خواندن دست برادریِ ارتش و سپاه پس از اقدام زشت آمریکایی‌ها علیه سپاه، خاطرنشان کردند: هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل همگان باید از هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت کند،

نقش فرانسه در کشتار غیرنظامیان یمن

افشای اسناد محرمانه دفاعی فرانسه در مورد استفاده از تسلیحات فرانسوی در جنگ یمن نشان می دهد که عربستان سعودی و امارات متحده عربی بطور مستقیم از این تسلیحات در جنگ یمن و علیه غیرنظامیان استفاده کرده‌اند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
درخواست مجوز روحانی برای جبران خسارات سیل
اجازه رهبر انقلاب برای برداشت از صندوق توسعه ملی
دلار آمریکا حکم ارز قاچاق پیدا می‌کند
حذف دلار از معاملات خارجی +متن طرح نمایندگان مجلس
۵ اقدام لازم برای مقابله با سیاست جدید امریکا
هدف ترامپ از «تروریست» اعلام کردن «سپاه» چیست؟
تاملی بر انتخاب نام و شعار امسال
چرا سال «رونق تولید»؟
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای:
مصاف توحید و طاغوت اجتناب ناپذیر است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین