میرسلیم در جمع مردم قم:

اگر من رئیس‌جمهور شدم و دروغ گفتم خودم از قدرت کنار می‌روم/ دولت نباید بر مردم ریاست کند و فخر بفروشد

میرسلیم

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه دولت باید با مردم روراست باشد و اگر ضعفی داشت صادقانه با مردم بازگو کند نه اینکه آن را کتمان کند و دروغ بگوید، گفت: اگر من در خدمت شما بودم و دروغ گفتم خودم از قدرت کنار می‌روم.

به گزارش «نسیم آنلاین»، سید مصطفی میرسلیم، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری امروز (دوشنبه، 11اردیبهشت) با حضور در جمع مردم شهر مقدس قم در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) این شهر با تبریک ولادت حضرت عباس(ع) و روز جانباز اظهارکرد: امیدوارم ما نیز همانند حضرت عباس(ع) قدر ولایت و ولی امرمان را بدانیم.

وی افزود: ما شعارمان را احقاق حق قرار دادیم و گفتیم حق گرفتنی است. اگر ما از احقاق حق صحبت کردیم، از مکتب امام سجاد(ع) یاد گرفتیم و از غربی‌ها مفاهیم حقوقی را نیاموختیم.

میرسلیم با بیان اینکه تا در کشور محرومیت وجود داشته باشد پیشرفت میسر نیست، اظهار داشت: متاسفیم که 38 سال از انقلاب گذشته است اما هنوز نتوانستیم محرومیت را از کشور بزداییم.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: ما هنوز کسانی را در کشور داریم که محتاج نان شب هستند و از طرفی مراسمات جشنی را می‌بینیم که باقیمانده غذای آنها می‌تواند صدها گرسنه را سیرکند. رسیدگی به محرومان تنها شعار من نیست.

میرسلیم با بیان اینکه چرا باید ما در این کشور شاهد تبعیض باشیم، گفت: وقتی شما زندگی رهبر انقلاب را ببینید، جلوه ای از تشریفات و تجملات نخواهید دید. امروز رهبری با سخنانشان دنیا را به لرزه می اندازند اما زندگی توام با زهد دارند. آقازاده بازی در زندگی ایشان وجود ندارد.

وی افزود: امروز نزدیک 10 میلیون نفر از ایرانیان از روستاها و شهرهای کوچک به حاشیه شهرها هجرت کردند و دچار بیکاری هستند. چرا نتوانستیم به روستاهای خود رسیدگی کنیم؟ روستاها تولیدکنندگان ما هستند. چرا باید روستاییان ما در حاشیه شهرها با حقارت زندگی کنند؟

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: ما می‌خواهیم حقوق مردم احقاق شود و محرومیت، حاشیه‌نشینی و تبعیض حذف شود. اگر همدلی میان مردم باشد این مشکلات به سرعت حل خواهد شد.

میرسلیم تصریح کرد: ما اعتقاد داریم دولت جمهوری اسلامی خود مردم هستند. من اصلا واژه رییس جمهوری را قبول ندارم. دولت ها باید خادم مردم باشند نه اینکه بر مردم ریاست کنند و به آنها فخر بفروشند.

وی با تاکید بر اینکه اگر مردم چنین دولتی را برگزینند، مشکلات کشور حل می‌شود، اظهار داشت: دولتی که سرکار می‌آید باید چشمش به خود مردم باشد. اگر دولت در دل مردم جای داشته باشد همه معضلات حل خواهد شد، در غیر اینصورت مردم مایوس می شوند و دیگر به نظام اعتماد نمی کنند و احقاق حقوق مردم میسر نخواهد شد.

میرسلیم با بیان اینکه دولت باید با مردم روراست باشد و اگر ضعفی داشت صادقانه با مردم بازگو کند نه اینکه آن را کتمان کند و دروغ بگوید، گفت: اگر من در خدمت شما بودم و دروغ گفتم خودم از قدرت کنار می‌روم. من به حزب موتلفه اسلامی گفتم اگر خواستم تزویر کنم شما باید من را به زیر بکشید.

میرسلیم ادامه داد: اگر یک فرد از تشکیلات حزبی بیرون آمد، حزب نمی‌گذارد وی به انحراف برود و به خودکامگی کشانده شود.

وی با بیان اینکه پیشنهاد حضور من در انتخابات با حزب موتلفه اسلامی بود و من با این پشتوانه وارد صحنه شدم، خاطرنشان کرد: چهار سال است که با یک تشخیص غلط که باید تورم را مهار کنیم، تمام کارخانه ها و صنایع را به رکود کشاندیم. امروز اولین همت همه دولت ها باید اشتغال مولد و تولید ملی باشد.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: کسانی را باید به مدیریت برسانیم که تجربه لازم را داشته باشند و اشتباهاتشان را بر سر مردم خراب نکنند.

وی تاکید کرد: اگر من در انتخابات پیروز شدم کوچکترین مماشاتی را با فساد نخواهم داشت و اگر خون من در خیابان ریخته شد بدانید به همین دلیل بوده است.

میرسلیم با بیان اینکه اگر من انقلاب را قبول دارم و انقلابی هستم، بنابراین باید در مقابل فساد بایستم زیرا فساد نظام را عین موریانه می‌خورد و مردم را مایوس می‌کند، گفت: اگر دست خود ما کج نباشد زیردستان ما دچار فساد نخواهند شد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

برنامه «عصر جدید» محصول چیست؟!

«عصرجدید» رسانه در «وضعیت الاکلنگی»

پالایشگاه، راهکار دائمی بی‌اثر کردن تحریم میعانات گازی

راهکار بی‌اثر کردن تحریم میعانات گازی، ساخت پالایشگاه‌های این مواد است که با تبدیل میعانات به مواد با ارزش‌افزوده و امکان صادرات بیشتر موجب رفع معضل انبار آن‌ها هم می‌شود.

جمعه؛ روز حرکت به سمت مسجد الاقصی

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس جمعه پیشِ‌رو را روز خیزش و حرکت ملت فلسطین به مسجد الاقصی برای پاسداری از آن اعلام کرد.

واردکنندگان کالاهای «ممنوعه» چگونه گمرک را دور زده‌اند؟

دوم تیرماه سال ۹۷ دولت ثبت سفارش و واردات بیش از ۱۴۰۰ قلم کالا را ممنوع اعلام کرد. اما بررسی‌ آمارهای گمرک ایران نشان می‌دهد اغلب کالاهای ممنوع شده در ماه‌های اخیر وارد کشور شده و به قانون جدید بی توجه بوده‌اند.

مهم‌ترین مطالب سرویس

نتیجه بررسی مرکز پژوهش‌های مجلس درباره برجام
الزامات FATF شرایط اقتصادی را بدتر می کند
در نشست هم‌اندیشی نخبگان با موضوع ابعاد حقوقی، اقتصادی و امنیتی FATF مطرح شد
فیلم: ماجرای عجیب FATF در ایران
رهبر انقلاب در دیدار مردم آذربایجان شرقی:
دشمن ضعیف است، مسئولین فریب نخورند
پیام رهبر انقلاب به مناسبت شهادت پاسداران انقلاب
ارتباط عاملان جنایت با برخی کشورهای منطقه
بیانیه راهبردی رهبر حکیم انقلاب در آغاز دهه پنجم انقلاب
گام دوم انقلاب اسلامی
نگاهی به دستاوردهای انقلاب کبیر اسلامی ملت ایران
حاصل چهل سال
رهبر انقلاب در دیدار با فرماندهان نهاجا:
مرگ بر آمریکا از دهان ملت ایران نخواهد افتاد
جزئیات و چگونگی نحوه اجرای عفو و تخفیف مجازات‌ محکومان اعلام شد
عفو بزرگ
محمد جواد ایروانی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:
اینستکس همان ساز و کار نفت در برابر غذاست
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین