بررسی راهکارهای ترک اعتیاد درآب و آتش

شبکه 4

سری ششم مجموعه تلویزیونی آب و آتش با موضوع مبارزه با مواد مخدر از جمعه ۹ تیر روی آنتن شبکه چهار می رود.

به گزارش «نسیم آنلاین»، برنامه تلویزیونی «آب و آتش» با مشارکت ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری و به تهیه کنندگی مریم فیروزی سعی بر آن دارد تا ضمن بررسی ابعاد گوناگون این معضل خانمان سوز به همراه کردن تمام اقشار جامعه در نهادینه کردن مبارزه با مواد مخدر بپردازد.

مجموعه تلویزیونی «آب و آتش» این هفته با توجه به پشت سر گذاشتن روز جهانی مبارزه با مواد مخدر به این موضوع می پردازد .در این برنامه به میزبانی فرشید رشید و با حضور دکتر پرویز افشار ، روانشناس و سخنگوی ستاد مبارزه و دکتر سعید صفاتیان ، روانشناس و عضو تشخیص مصلحت نظام در خصوص پیشگیری از اعتیاد و راه های مبارزه با مواد مخدر به بحث و گفتگو می پردازند.

در بخشهای مختلف برنامه خواهیم دید : آیتم معرفی کتاب،آیتم افیونیون که به معرفی مواد مخدر و آشنایی خانواده ها با این مواد و مسائل و مشکلات آن می پردازد و آیتم گزارش که در این برنامه گزارشی از فعالیتهای ستاد مبارزه با مواد مخدر به مناسبت این هفته را خواهیم دید.

برنامه «آب و آتش» کاری است از گروه دانش شبکه چهار سیما که روزهای جمعه ساعت 17:30از شبکه چهار سیما پخش می شود.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

با گرانی خانه‌ها، چه بلایی سر مستاجرین آمده است!؟

اجاره‌نشین‌ها!

جدال روحانی با وعده‌هایش ادامه دارد...

در این کلیپ برخی وعده ها و شعارهای انتخاباتی روحانی که در پیروزی سهم بسزایی داشتند، مورد بررسی قرار گرفته تا مشخص شود چه مقدار از این وعده ها محقق شده است.

موشن گرافیک "توتال"

در این موشن گرافیک سوابق همکاری شرکت ملی نفت و گاز ایران با شرکت فرانسوی توتال مورد بررسی قرار گرفته و خلف وعده های توتال به تصویر کشیده شده است.

اروپایی ها اگر جای مردم ایران بودند با امثال شرکت های فرانسوی چه می کردند؟!

پس از رفتن دوباره ی شرکت های پژو و توتال از ایران، دیدن این گزارش و واکنش مردم اروپا خالی از لطف نیست

مهم‌ترین مطالب سرویس

به مناسبت چهلمین روز از حادثه تروریستی در تهران؛
پخش تله تئاتر "بلندی های زیرپا" از شبکه چهار سیما
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین