بررسی راهکارهای ترک اعتیاد درآب و آتش

شبکه 4

سری ششم مجموعه تلویزیونی آب و آتش با موضوع مبارزه با مواد مخدر از جمعه ۹ تیر روی آنتن شبکه چهار می رود.

به گزارش «نسیم آنلاین»، برنامه تلویزیونی «آب و آتش» با مشارکت ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری و به تهیه کنندگی مریم فیروزی سعی بر آن دارد تا ضمن بررسی ابعاد گوناگون این معضل خانمان سوز به همراه کردن تمام اقشار جامعه در نهادینه کردن مبارزه با مواد مخدر بپردازد.

مجموعه تلویزیونی «آب و آتش» این هفته با توجه به پشت سر گذاشتن روز جهانی مبارزه با مواد مخدر به این موضوع می پردازد .در این برنامه به میزبانی فرشید رشید و با حضور دکتر پرویز افشار ، روانشناس و سخنگوی ستاد مبارزه و دکتر سعید صفاتیان ، روانشناس و عضو تشخیص مصلحت نظام در خصوص پیشگیری از اعتیاد و راه های مبارزه با مواد مخدر به بحث و گفتگو می پردازند.

در بخشهای مختلف برنامه خواهیم دید : آیتم معرفی کتاب،آیتم افیونیون که به معرفی مواد مخدر و آشنایی خانواده ها با این مواد و مسائل و مشکلات آن می پردازد و آیتم گزارش که در این برنامه گزارشی از فعالیتهای ستاد مبارزه با مواد مخدر به مناسبت این هفته را خواهیم دید.

برنامه «آب و آتش» کاری است از گروه دانش شبکه چهار سیما که روزهای جمعه ساعت 17:30از شبکه چهار سیما پخش می شود.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

راهکارهای دولتی برای حمایت از تولید ملی

تنگناهای دولتی تولید ملی

انحصار طلبی وزارت نفت، مانع اصلی فروش نفت در بورس

با توجه به اعلام آمادگی بخش خصوصی برای خرید نفت از طریق سازوکار بورس و توانمندی این بخش برای بی اثر کردن تحریم‌های نفتی، اجرای این راهکار در دوران تحریم از ضرورت خاصی برخوردار است و باید هر چه سریعتر انجام شود.

هیئت سکولار را سفارت انگلیس قمه و قیمه می‌دهد

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی یکی از مهم‌ترین اصول هیئتی و مذهبی بودن را تبعیت از اصول اهل‌بیت(ع) از جمله دستگیری از نیازمندان دانست.

پشت پرده همراهی العبادی با تحریم ایران چیست؟

وضعیت این دو بلوک به ترتیبی است که هیچ‌کدام به‌تنهایی نمی‌توانند فراکسیون اکثریت را در مجلس تشکیل دهند؛ اما در صورت ائتلاف با فهرست انتخاباتی «نصر» به اکثریت در مجلس دست‌یافته و نخست‌وزیر را معرفی می‌کنند. حیدر العبادی نیز سعی می‌کند پست نخست‌وزیری را همچنان حفظ کرده و در صورت قبول این پیش‌شرط توسط هر یک از دو بلوک پیش‌گفته با آنان وارد مذاکره و تعامل شود.

مهم‌ترین مطالب سرویس

گفت‌وگو با خبرنگار پرس تی‌وی در دمشق
در جنگ کودکانی را دیدم که حتی بلد نبودند موز بخورند!
گزارش ایرنا از گیشه سینما؛
هت‌تریک کمدی در صدر پُرفروش‌های هفته
پاسخ‌های کچویان به ادعای فروپاشی جامعه ایرانی
جامعه ایرانی؛ قوی، پویا و بامشکلات فراوان
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین