برنامه‌های تابستانی رادیو ایران

رادیو ایران

دمنوش‌های هنری در "کافه هنر" رادیو ایران عرضه می‌شود.

به گزارش «نسیم آنلاین»، عصرهای تابستان ،با شنیدن دمنوش های یخی و صد البته هنری لذت ببرید.

این برنامه که به شکل یک کافه طراحی شده ،سعی می کند با عرضه نوشیدنی های تازه و به روز بازتابی از رویدادهای فرهنگی – هنری باشد.

تینا میر کریمی با سر زدن به کلاس ها ی فرهنگی و تابستانی مخصوصا کلاس های بازیگری و خوانندگی که در سطح شهر فعالیت دارند ، قصد دارد از کم و کیف این کلاس ها با خبر شود.

بیان نکات درست زبان فارسی و کلماتی که در اصطلاح متداول است در «آین سخن« همچنین بیان چالشی موضوعات سینما ،ادبیات ،تئاتر ،موسیقی و هنرهای تجسمی همچنین آخرین اخبار از جشنواره ها ،نمایشگاه ها و کنسرت ها از دیگر دمنوش هایی است که توسط نوید نوروزی و وحید آرادمند عرضه می شود.

پویش کتابخوانی از دیگربخش های این «کافه» است .مخاطبان «کافه هنر» رادیو ایران می توانند با پیامک کلمه کتاب به شماره 30000900 در این پویش، رادیو ایران را یاری کنند. عوامل برنامه از مخاطبان که در این بخش تعاملی شرکت کرده اند می خواهند که خط هایی از یک کتاب مشخص شده را قرائت کنند .صداهای مختلفی از خوانش مردم پخش خواهد شد که خود یک روایت شنیدنی برای معرفی کتاب است.

البته با توجه به اینکه روز چهارشنبه اختتامیه «روز قلم » است ، و یکشنبه ها کافه هنر به موضوع ادبیات می پردازد ،عصر امروز با عوامل جشنواره قلم در باره چالش هایی که ادبیات ایران با آن مواجه شده ،گفت و گو می شود.

«کافه هنر» این هفته به تهیه کنندگی زهره سربازی و هماهنگی محمد کیانی از ساعت 15:50 از آنتن رادیو ایران پخش می شود.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

با گرانی خانه‌ها، چه بلایی سر مستاجرین آمده است!؟

اجاره‌نشین‌ها!

جدال روحانی با وعده‌هایش ادامه دارد...

در این کلیپ برخی وعده ها و شعارهای انتخاباتی روحانی که در پیروزی سهم بسزایی داشتند، مورد بررسی قرار گرفته تا مشخص شود چه مقدار از این وعده ها محقق شده است.

موشن گرافیک "توتال"

در این موشن گرافیک سوابق همکاری شرکت ملی نفت و گاز ایران با شرکت فرانسوی توتال مورد بررسی قرار گرفته و خلف وعده های توتال به تصویر کشیده شده است.

اروپایی ها اگر جای مردم ایران بودند با امثال شرکت های فرانسوی چه می کردند؟!

پس از رفتن دوباره ی شرکت های پژو و توتال از ایران، دیدن این گزارش و واکنش مردم اروپا خالی از لطف نیست

مهم‌ترین مطالب سرویس

به مناسبت چهلمین روز از حادثه تروریستی در تهران؛
پخش تله تئاتر "بلندی های زیرپا" از شبکه چهار سیما
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین