برنامه‌های تابستانی رادیو ایران

رادیو ایران

دمنوش‌های هنری در "کافه هنر" رادیو ایران عرضه می‌شود.

به گزارش «نسیم آنلاین»، عصرهای تابستان ،با شنیدن دمنوش های یخی و صد البته هنری لذت ببرید.

این برنامه که به شکل یک کافه طراحی شده ،سعی می کند با عرضه نوشیدنی های تازه و به روز بازتابی از رویدادهای فرهنگی – هنری باشد.

تینا میر کریمی با سر زدن به کلاس ها ی فرهنگی و تابستانی مخصوصا کلاس های بازیگری و خوانندگی که در سطح شهر فعالیت دارند ، قصد دارد از کم و کیف این کلاس ها با خبر شود.

بیان نکات درست زبان فارسی و کلماتی که در اصطلاح متداول است در «آین سخن« همچنین بیان چالشی موضوعات سینما ،ادبیات ،تئاتر ،موسیقی و هنرهای تجسمی همچنین آخرین اخبار از جشنواره ها ،نمایشگاه ها و کنسرت ها از دیگر دمنوش هایی است که توسط نوید نوروزی و وحید آرادمند عرضه می شود.

پویش کتابخوانی از دیگربخش های این «کافه» است .مخاطبان «کافه هنر» رادیو ایران می توانند با پیامک کلمه کتاب به شماره 30000900 در این پویش، رادیو ایران را یاری کنند. عوامل برنامه از مخاطبان که در این بخش تعاملی شرکت کرده اند می خواهند که خط هایی از یک کتاب مشخص شده را قرائت کنند .صداهای مختلفی از خوانش مردم پخش خواهد شد که خود یک روایت شنیدنی برای معرفی کتاب است.

البته با توجه به اینکه روز چهارشنبه اختتامیه «روز قلم » است ، و یکشنبه ها کافه هنر به موضوع ادبیات می پردازد ،عصر امروز با عوامل جشنواره قلم در باره چالش هایی که ادبیات ایران با آن مواجه شده ،گفت و گو می شود.

«کافه هنر» این هفته به تهیه کنندگی زهره سربازی و هماهنگی محمد کیانی از ساعت 15:50 از آنتن رادیو ایران پخش می شود.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

لابی برای ابقا رئیس صندوق بازنشستگی!

گزارش‌ها از نهایی شدن خداحافظی جمشید تقی زاده، از ریاست صندوق بازنشستگی کشوری حکایت دارد. آنطور که خبرنگار «نود اقتصادی» دریافته است، جمشید تقی‌زاده با همه مقاومت‌ها برای ماندن در این مسئولیت، مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان شده و باید هرچه سریعتر صندلی ریاست بر این صندوق را ترک گوید.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

اجازه حذف مصوبات کمیسیون تلفیق درباره مالیات پزشکان را نمی‌دهیم

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با تاکید بر اینکه مصوبات این کمیسیون درباره پرداخت مالیات پزشکان را قدمی در راستای شفافیت مالیاتی می دانم، گفت: اجازه حذف مصوبات مربوط به پرداخت مالیات توسط پزشکان را نخواهیم داد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

گزارشی درباره وضعیت برنامه‌های ‌سینمایی تلویزیون برای سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر
تولیداتی که توجیه دارد، اما منطق نه!
چرا نباید از کنار مسئله انتقادپذیر نبودن مسئولان ساده گذر کرد؟
مردم نقدناپذیر، ثمره مسئولان انتقاد گریز!
در حاشیه حضور سردار محسن رضایی و سلیمانی در برنامه حالا خورشید
وقتی شفافیت، تهدید را به فرصت تبدیل می‌کند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین