برنامه‌های تابستانی رادیو ایران

رادیو ایران

دمنوش‌های هنری در "کافه هنر" رادیو ایران عرضه می‌شود.

به گزارش «نسیم آنلاین»، عصرهای تابستان ،با شنیدن دمنوش های یخی و صد البته هنری لذت ببرید.

این برنامه که به شکل یک کافه طراحی شده ،سعی می کند با عرضه نوشیدنی های تازه و به روز بازتابی از رویدادهای فرهنگی – هنری باشد.

تینا میر کریمی با سر زدن به کلاس ها ی فرهنگی و تابستانی مخصوصا کلاس های بازیگری و خوانندگی که در سطح شهر فعالیت دارند ، قصد دارد از کم و کیف این کلاس ها با خبر شود.

بیان نکات درست زبان فارسی و کلماتی که در اصطلاح متداول است در «آین سخن« همچنین بیان چالشی موضوعات سینما ،ادبیات ،تئاتر ،موسیقی و هنرهای تجسمی همچنین آخرین اخبار از جشنواره ها ،نمایشگاه ها و کنسرت ها از دیگر دمنوش هایی است که توسط نوید نوروزی و وحید آرادمند عرضه می شود.

پویش کتابخوانی از دیگربخش های این «کافه» است .مخاطبان «کافه هنر» رادیو ایران می توانند با پیامک کلمه کتاب به شماره 30000900 در این پویش، رادیو ایران را یاری کنند. عوامل برنامه از مخاطبان که در این بخش تعاملی شرکت کرده اند می خواهند که خط هایی از یک کتاب مشخص شده را قرائت کنند .صداهای مختلفی از خوانش مردم پخش خواهد شد که خود یک روایت شنیدنی برای معرفی کتاب است.

البته با توجه به اینکه روز چهارشنبه اختتامیه «روز قلم » است ، و یکشنبه ها کافه هنر به موضوع ادبیات می پردازد ،عصر امروز با عوامل جشنواره قلم در باره چالش هایی که ادبیات ایران با آن مواجه شده ،گفت و گو می شود.

«کافه هنر» این هفته به تهیه کنندگی زهره سربازی و هماهنگی محمد کیانی از ساعت 15:50 از آنتن رادیو ایران پخش می شود.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

راهکارهای دولتی برای حمایت از تولید ملی

تنگناهای دولتی تولید ملی

انحصار طلبی وزارت نفت، مانع اصلی فروش نفت در بورس

با توجه به اعلام آمادگی بخش خصوصی برای خرید نفت از طریق سازوکار بورس و توانمندی این بخش برای بی اثر کردن تحریم‌های نفتی، اجرای این راهکار در دوران تحریم از ضرورت خاصی برخوردار است و باید هر چه سریعتر انجام شود.

هیئت سکولار را سفارت انگلیس قمه و قیمه می‌دهد

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی یکی از مهم‌ترین اصول هیئتی و مذهبی بودن را تبعیت از اصول اهل‌بیت(ع) از جمله دستگیری از نیازمندان دانست.

پشت پرده همراهی العبادی با تحریم ایران چیست؟

وضعیت این دو بلوک به ترتیبی است که هیچ‌کدام به‌تنهایی نمی‌توانند فراکسیون اکثریت را در مجلس تشکیل دهند؛ اما در صورت ائتلاف با فهرست انتخاباتی «نصر» به اکثریت در مجلس دست‌یافته و نخست‌وزیر را معرفی می‌کنند. حیدر العبادی نیز سعی می‌کند پست نخست‌وزیری را همچنان حفظ کرده و در صورت قبول این پیش‌شرط توسط هر یک از دو بلوک پیش‌گفته با آنان وارد مذاکره و تعامل شود.

مهم‌ترین مطالب سرویس

گفت‌وگو با خبرنگار پرس تی‌وی در دمشق
در جنگ کودکانی را دیدم که حتی بلد نبودند موز بخورند!
گزارش ایرنا از گیشه سینما؛
هت‌تریک کمدی در صدر پُرفروش‌های هفته
پاسخ‌های کچویان به ادعای فروپاشی جامعه ایرانی
جامعه ایرانی؛ قوی، پویا و بامشکلات فراوان
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین