رئیس کمیته فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران:

ارتباط بوستان‌ها با سازمان زیباسازی قطع شده است

مجتبی شاکری در جلسه شورای شهر تهران

رئیس کمیته فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به ظرفیت بالای بوستان‌ها، ولی ارتباط سازمان زیباسازی با بوستان‌ها قطع شده است و پیشنهاد می‌دهم بوستان‌ها در زیرمجموعه معاونت فرهنگی و اجتماعی قرار بگیرد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، مجتبی شاکری در تذکرات پیش از دستور سیصد و پنجاه و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران درباره حل مشکلات منطقه 21 اظهار داشت: تخصیص بودجه در حال حاضر اثر بدوی ندارد مگر اینکه تمهیدات مدیریتی لازم در این خصوص انجام شود.

وی درباره بوستان حضرت خدیجه در منطقه 21 اظهار داشت: مابین سازمان زیباسازی و بوستان‌ها ارتباط لازم قطع شده و هیچ کار فرهنگی در بوستان‌ها انجام نمی‌شود و از ظرفیت‌ بوستان‌ها استفاده نمی‌شود.

شاکری پیشنهاد داد: بوستان‌ها از زیرمجموعه معاونت خدمات شهری خارج و زیرمجموعه معاونت فرهنگی و اجتماعی قرار بگیرند.

رئیس کمیته فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران درباره بهره‌برداری از باغ کتاب افزود: در  سال 82 و 83 شهرداری تهران احداث باغ کتاب مطرح بوده است و هزینه‌هایی نیز صورت گرفته است.

وی بیان داشت:‌ شهرداری در زیرساخت‌ها خیلی موفق بوده است، ولی کفایت نمی‌کند و وجود زیرساخت‌ها یک حلقه از چند حلقه‌ای است که باید به یکدیگر متصل شوند.

شاکری ادامه داد: باید وزارت ارشاد و حوزه هنری نیز به نوعی در این باغ کتاب حضور داشته باشند؛ چراکه در راستای فرهنگ‌سازی، این مکان ظرفیت بالایی دارد.

رئیس کمیته فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران درباره تخلفات یک نانوایی اظهار داشت: نانوایی در یک مجتمع مسکونی بدون مجوز احداث شده است و از خرداد سال 95 تذکرات لازم در این خصوص داده شده و شورای نانوایان نیز این نانوایی را غیرقانونی دانستند و ماده 100 نیز حکم قلع و قمع این نانوایی را داده است.

وی افزود: دادگاه نیز حکم 6 ماه بازداشت تعزیری برای این نانوایی را داده است، ولی اتفاقی نیفتاده و ما شاهد یک متخلف بازیگر و یک مجری بی‌عرضه هستیم و این اقدامات هزینه برای شورا و شهرداری ایجاد می‌کند. اخیراً نیز تخلف تبدیل به توافق شده است.

ارسال نظر

به بهانه روز عرفه و کاهش ۵۰درصدی زائران ایرانی عتبات

تاثیر سقوط ارزش ریال بر اقتصاد عراق

ستاد تنظیم بازار عملا تعطیل است

ستاد تنظیم بازار که در دولت دوازهم و با وزیر صنعت شدن محمد شریعتمداری به او سپرده شده بود، در سخت ترین روزهای سال 97 به خواب عجیب زمستانی فرو رفته و عملا نظاره گر گرانی فروشی بی ضابطه بازار کالاهای اساسی مردم است و نشانی از تدبیر و تصمیمات مهم در این ستاد وجود ندارد.

سیاست آمریکا جنگ‌افروزی و کشتار مسلمانان بدست یکدیگر است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به حجاج بیت‌الله الحرام با اشاره به سیاست جنگ‌افروزانه آمریکا در میان مسلمانان، تأکید کردند: باید با هوشیاری این سیاست شیطانی را خنثی کرد.

واردات برخی کالاهای کره‌ای به کشور ممنوع شده است

د: بخشی از واردات ما از کره جنوبی شامل کالاهای مصرفی وارداتی بوده است که اینها در دو ماه گذشته مشمول محدودیتهایی شده است. کالاهای کره‌ای که اکنون از گمرک ترخیص می‌شود مربوط به مجوزهایی بوده که از قبل برای واردات آنها صادر شده است.

مهم‌ترین مطالب سرویس

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت مطرح کرد؛
ابتلای ۸۷ نفر به ایدز در روستای درگز صحت ندارد/ بهزیستی به وظایفش عمل کند
مدیرعامل صندوق بیمه روستائیان و عشایر؛
هزینه بیمه روستائیان و عشایر روزی یک عدد تخم مرغ است
معاون خدمات شهری شهرداری تهران مطرح کرد؛
احداث زباله‌سوز ۳۲۰۰ تنی در آینده‌ای نزدیک در تهران
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین