در رمضان امسال انجام گرفت؛

کمک ۱۵ میلیاردی به ستاددیه از طریق سامانه تلفن‌همراه

ستاد دیه کشور

ماه مبارک رمضان امسال ۶۰۲۷۲ نیکوکار از طریق سامانه «هف‌هشتاد» با اعطای مبلغی معادل ۱۵ میلیارد ریال یاور ستاد دیه در امر آزادی زندانیان جرائم غیرعمد بودند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، در رمضان سال جاری از مجموع کمک 600 میلیارد ریالی خیرین خداجوی ایران اسلامی تعداد شصت هزار و 272 نفر با شماره گیری کد دستوری # 7777* 78* و واریز مبلغ 14800000000 ریال به یاری دفاتر نمایندگی این نهاد مردمی در سراسر کشور پرداختند.

طبق استفتائات به عمل آمده از محضر مراجع عظام تقلید، در راستای اختصاص مبلغ فطریه به منظور آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد و غیرکلاهبرداری، در این مورد نیز  9 هزار و 375 نفر با اعطای مبلغی معادل 105 میلیون تومان، وجوهات شرعی خود را در راستای حمایت از مددجویان این ستاد از طریق همین سامانه به ستاددیه اهدا کردند.

گفتنی است تنها در سال جاری با توجه به اینکه پرداخت کمک از طریق سامانه «هف‌هشتاد» سقف 200 هزار تومانی دارد اما با این حال تعداد 73 هزار و 796 نیکوکار با واریز مبلغ یک میلیارد و 600 میلیون تومان در امر خداپسندانه آزادی محکومان غیرعمد مشارکت داشتند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

با گرانی خانه‌ها، چه بلایی سر مستاجرین آمده است!؟

اجاره‌نشین‌ها!

جدال روحانی با وعده‌هایش ادامه دارد...

در این کلیپ برخی وعده ها و شعارهای انتخاباتی روحانی که در پیروزی سهم بسزایی داشتند، مورد بررسی قرار گرفته تا مشخص شود چه مقدار از این وعده ها محقق شده است.

موشن گرافیک "توتال"

در این موشن گرافیک سوابق همکاری شرکت ملی نفت و گاز ایران با شرکت فرانسوی توتال مورد بررسی قرار گرفته و خلف وعده های توتال به تصویر کشیده شده است.

اروپایی ها اگر جای مردم ایران بودند با امثال شرکت های فرانسوی چه می کردند؟!

پس از رفتن دوباره ی شرکت های پژو و توتال از ایران، دیدن این گزارش و واکنش مردم اروپا خالی از لطف نیست

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین