در رمضان امسال انجام گرفت؛

کمک ۱۵ میلیاردی به ستاددیه از طریق سامانه تلفن‌همراه

ستاد دیه کشور

ماه مبارک رمضان امسال ۶۰۲۷۲ نیکوکار از طریق سامانه «هف‌هشتاد» با اعطای مبلغی معادل ۱۵ میلیارد ریال یاور ستاد دیه در امر آزادی زندانیان جرائم غیرعمد بودند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، در رمضان سال جاری از مجموع کمک 600 میلیارد ریالی خیرین خداجوی ایران اسلامی تعداد شصت هزار و 272 نفر با شماره گیری کد دستوری # 7777* 78* و واریز مبلغ 14800000000 ریال به یاری دفاتر نمایندگی این نهاد مردمی در سراسر کشور پرداختند.

طبق استفتائات به عمل آمده از محضر مراجع عظام تقلید، در راستای اختصاص مبلغ فطریه به منظور آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد و غیرکلاهبرداری، در این مورد نیز  9 هزار و 375 نفر با اعطای مبلغی معادل 105 میلیون تومان، وجوهات شرعی خود را در راستای حمایت از مددجویان این ستاد از طریق همین سامانه به ستاددیه اهدا کردند.

گفتنی است تنها در سال جاری با توجه به اینکه پرداخت کمک از طریق سامانه «هف‌هشتاد» سقف 200 هزار تومانی دارد اما با این حال تعداد 73 هزار و 796 نیکوکار با واریز مبلغ یک میلیارد و 600 میلیون تومان در امر خداپسندانه آزادی محکومان غیرعمد مشارکت داشتند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

راهکارهای دولتی برای حمایت از تولید ملی

تنگناهای دولتی تولید ملی

انحصار طلبی وزارت نفت، مانع اصلی فروش نفت در بورس

با توجه به اعلام آمادگی بخش خصوصی برای خرید نفت از طریق سازوکار بورس و توانمندی این بخش برای بی اثر کردن تحریم‌های نفتی، اجرای این راهکار در دوران تحریم از ضرورت خاصی برخوردار است و باید هر چه سریعتر انجام شود.

هیئت سکولار را سفارت انگلیس قمه و قیمه می‌دهد

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی یکی از مهم‌ترین اصول هیئتی و مذهبی بودن را تبعیت از اصول اهل‌بیت(ع) از جمله دستگیری از نیازمندان دانست.

پشت پرده همراهی العبادی با تحریم ایران چیست؟

وضعیت این دو بلوک به ترتیبی است که هیچ‌کدام به‌تنهایی نمی‌توانند فراکسیون اکثریت را در مجلس تشکیل دهند؛ اما در صورت ائتلاف با فهرست انتخاباتی «نصر» به اکثریت در مجلس دست‌یافته و نخست‌وزیر را معرفی می‌کنند. حیدر العبادی نیز سعی می‌کند پست نخست‌وزیری را همچنان حفظ کرده و در صورت قبول این پیش‌شرط توسط هر یک از دو بلوک پیش‌گفته با آنان وارد مذاکره و تعامل شود.

مهم‌ترین مطالب سرویس

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت مطرح کرد؛
ابتلای ۸۷ نفر به ایدز در روستای درگز صحت ندارد/ بهزیستی به وظایفش عمل کند
مدیرعامل صندوق بیمه روستائیان و عشایر؛
هزینه بیمه روستائیان و عشایر روزی یک عدد تخم مرغ است
معاون خدمات شهری شهرداری تهران مطرح کرد؛
احداث زباله‌سوز ۳۲۰۰ تنی در آینده‌ای نزدیک در تهران
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین