در رمضان امسال انجام گرفت؛

کمک ۱۵ میلیاردی به ستاددیه از طریق سامانه تلفن‌همراه

ستاد دیه کشور

ماه مبارک رمضان امسال ۶۰۲۷۲ نیکوکار از طریق سامانه «هف‌هشتاد» با اعطای مبلغی معادل ۱۵ میلیارد ریال یاور ستاد دیه در امر آزادی زندانیان جرائم غیرعمد بودند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، در رمضان سال جاری از مجموع کمک 600 میلیارد ریالی خیرین خداجوی ایران اسلامی تعداد شصت هزار و 272 نفر با شماره گیری کد دستوری # 7777* 78* و واریز مبلغ 14800000000 ریال به یاری دفاتر نمایندگی این نهاد مردمی در سراسر کشور پرداختند.

طبق استفتائات به عمل آمده از محضر مراجع عظام تقلید، در راستای اختصاص مبلغ فطریه به منظور آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد و غیرکلاهبرداری، در این مورد نیز  9 هزار و 375 نفر با اعطای مبلغی معادل 105 میلیون تومان، وجوهات شرعی خود را در راستای حمایت از مددجویان این ستاد از طریق همین سامانه به ستاددیه اهدا کردند.

گفتنی است تنها در سال جاری با توجه به اینکه پرداخت کمک از طریق سامانه «هف‌هشتاد» سقف 200 هزار تومانی دارد اما با این حال تعداد 73 هزار و 796 نیکوکار با واریز مبلغ یک میلیارد و 600 میلیون تومان در امر خداپسندانه آزادی محکومان غیرعمد مشارکت داشتند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

نسیم آنلاین بررسی می‌کند

دوئل بانک‌های فراقانونی با بانک مرکزی

SPV به جایی نمی‌رسد چون یقین دارند ایران به تعهدات برجام پایبند می‌ماند

یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: آینده SPV چندان خوشایند نیست و این موضوع بیشتر جنبه نمادین نسبت به انجام تعهدات اروپا در قبال برجام دارد که برای ما هم مفید نخواهد بود.

در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم

یحیی کمالی پور پیرامون کمبود وکیل در کشور گفت: ما در کشور با کمبود وکیل روبرو هستم و این تعداد از وکیل بنابر نیازهای جامعه نیست.

تحلیلی بر وضعیت جامعه در ماجرای حمله سگ‌ها به یک کودک در لواسان

ما در وضعیتی بدونِ «کنشگریِ هدفمند» تنها مشغولِ «واکنش» به اتفاقاتیم! واکنش هایی که حتی زمینه سازِ شکل گیریِ عمل و جریاناتِ عملی نیز نشده و یا اگر می شوند محدود و معدود است. این میزان از «واکنش» در شرایطِ بی عملی، زمینه سازِ شکل گیریِ «توهمِ عملِ موثر» است

مهم‌ترین مطالب سرویس

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:
در کشور با کمبود وکیل روبرو هستیم
همه چیز درباره‌ ساخت و ساز فاطمه حسینی، داماد شمخانی و داماد صفدرحسینی
دوربین مخفی در لواسان، بهشت آقازاده‌ها
نسیم آنلاین بررسی می‌کند
نان کانون وکلا در روغن آزمون وکالت
وقتی «عصرِ کلمه» کارکرد «کلمه» را می‌بلعد (۱)
استرسِ «فانِ» ما ایرانی‌ها
فارس گزارش می دهد
در جست و جوی مقصر بوی تهران!
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح کرد:
مانع ریخت و پاش های طرح تحول سلامت در بودجه می‌شویم
ایرنا گزارش می دهد
آبلیموهای تقلبی در بازار
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین