افزایش ۵۲ درصدی ارزش ریالی کشف کالای قاچاق

سردار مقیمی

رئیس پلیس آگاهی ناجا با اشاره به کاهش ۱۰ درصدی وقوع سرقت در کشور از افزایش ۵۲ درصدی ارزش ریالی کشف کالای قاچاق خبر داد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، سردار محمد رضا مقیمی در حاشیه همایش روسای پلیس آگاهی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تا قبل از تشکیل قرارگاه سرقت در کشور در سال 92 به فرماندهی فرمانده ناجا، هر ساله شاهد افزایش نرخ وقوع سرقت در کشور بوده ایم اما با راه اندازی قرارگاه مرکزی سرقت شاهد توقف نرخ رشد بودیم.

رئیس پلیس آگاهی ناجا تصریح کرد: در دو سال گذشته میزان وقوع انواع سرقت در کشور 10 درصد کاهش داشته است اما شاهد افزایش آمار کشفیات پلیس در تمامی جرایم هستیم.

سردار مقیمی در خصوص مبارزه با قاچاق کالا بیان کرد: در سه ماهه اول امسال ارزش ریالی کشفیات کالای قاچاق نسبت به مدت مشابه سال قبل 52 درصد رشد داشته است.

وی گفت: پلیس آگاهی در این مدت همانند سایر پلیس ها درگیر تامین امنیت کشور در انتخابات بود،اما این در حالی است که با این وجود شاهد افزایش کشفیات کالای قاچاق بوده ایم، پلیس آگاهی نیزهمانند سایر رده های ناجا برای تامین امنیت این مرز و بوم شهدایی از جمله روسای پلیس آگاهی شهرستان ها را تقدیم کرده است./

ارسال نظر

آیا طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین گره گشا خواهد بود؟

۴ نکته درحاشیه ماجرای ویلای لواسان +فیلم

مطالبات ایران از آمریکا

بی اعتنایی به قوانین و مقررات بین‌المللی و تلاش برای تخریب هرگونه قانونمندی در نظام بین‌المللی یکی دیگر از وجوه بارز سیاست خارجی دولت کنونی آمریکا است. تا آنجا که حتی مطابق گزارشهای خبری، نمایندگان آمریکا در جریان مذاکره بر سر بیانیه نشست گروه 7 در کانادا، با ذکر عبارتی مبنی بر لزوم اعتلای "نظم بین‌المللی مبتنی بر قانون"  مخالفت کرده بودند. دولت ترامپ این رویه مخرب خود را با نفی اصل بنیادی "وفا به عهد" آغاز کرد.

۱۲ توصیه مهم رهبر انقلاب به مجلس

مجلس نباید نماد تردید و خودکم‌بینی، یأس و ناامیدی، و بی‌اعتنایی و بی‌مبالاتی به مسائل کشور باشد و نباید با دید مأیوسانه به ظرفیت‌ها و توانایی‌های ملی نگاه کند

اجاره‌نشین‌ها!

در این گزارش از مجموعه ویدئوهای "آوانت"، تلاش شده تا گوشه ای از مشکلات مستاجران پس از گرانی های اخیر مسکن زیر ذره بین قرار گیرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

سردار اشتری در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزی خسروی؛
تحرکات گروهک های تروریستی در آن سوی مرزها خنثی می‌شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
کارگران فاقد بیمه برای بیمه شدن اقدام کنند
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین