افزایش ۵۲ درصدی ارزش ریالی کشف کالای قاچاق

سردار مقیمی

رئیس پلیس آگاهی ناجا با اشاره به کاهش ۱۰ درصدی وقوع سرقت در کشور از افزایش ۵۲ درصدی ارزش ریالی کشف کالای قاچاق خبر داد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، سردار محمد رضا مقیمی در حاشیه همایش روسای پلیس آگاهی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تا قبل از تشکیل قرارگاه سرقت در کشور در سال 92 به فرماندهی فرمانده ناجا، هر ساله شاهد افزایش نرخ وقوع سرقت در کشور بوده ایم اما با راه اندازی قرارگاه مرکزی سرقت شاهد توقف نرخ رشد بودیم.

رئیس پلیس آگاهی ناجا تصریح کرد: در دو سال گذشته میزان وقوع انواع سرقت در کشور 10 درصد کاهش داشته است اما شاهد افزایش آمار کشفیات پلیس در تمامی جرایم هستیم.

سردار مقیمی در خصوص مبارزه با قاچاق کالا بیان کرد: در سه ماهه اول امسال ارزش ریالی کشفیات کالای قاچاق نسبت به مدت مشابه سال قبل 52 درصد رشد داشته است.

وی گفت: پلیس آگاهی در این مدت همانند سایر پلیس ها درگیر تامین امنیت کشور در انتخابات بود،اما این در حالی است که با این وجود شاهد افزایش کشفیات کالای قاچاق بوده ایم، پلیس آگاهی نیزهمانند سایر رده های ناجا برای تامین امنیت این مرز و بوم شهدایی از جمله روسای پلیس آگاهی شهرستان ها را تقدیم کرده است./

ارسال نظر

ماده ۲۹ قانون برنامه ششم اجرا نمی‌شود

شفاف‌ سازی حقوق و مزایای دریافتی؛ چشم به راه اقدام انقلابی مجلس

تاثیر سقوط ارزش ریال بر اقتصاد عراق

علیرغم فضیلت بسیار بالای زیارت کربلا در روز عرفه، گزارش‌های میدانی از عراق نشان می‌دهد درآمد این کشور از زوار خارجی به میزان قابل توجهی پایین آمده است. به نظر می‌رسد مسأله کاهش ارزش ریال، افزایش شدید قیمت هواپیما و بالاخره ناآرامی‌های اخیر عراق از مهم‌ترین عللی باشند که درآمد مذهبی عراق را به پایین‌ترین حد خود طی ده سال اخیر رسانده است!

ستاد تنظیم بازار عملا تعطیل است

ستاد تنظیم بازار که در دولت دوازهم و با وزیر صنعت شدن محمد شریعتمداری به او سپرده شده بود، در سخت ترین روزهای سال 97 به خواب عجیب زمستانی فرو رفته و عملا نظاره گر گرانی فروشی بی ضابطه بازار کالاهای اساسی مردم است و نشانی از تدبیر و تصمیمات مهم در این ستاد وجود ندارد.

سیاست آمریکا جنگ‌افروزی و کشتار مسلمانان بدست یکدیگر است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به حجاج بیت‌الله الحرام با اشاره به سیاست جنگ‌افروزانه آمریکا در میان مسلمانان، تأکید کردند: باید با هوشیاری این سیاست شیطانی را خنثی کرد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت مطرح کرد؛
ابتلای ۸۷ نفر به ایدز در روستای درگز صحت ندارد/ بهزیستی به وظایفش عمل کند
مدیرعامل صندوق بیمه روستائیان و عشایر؛
هزینه بیمه روستائیان و عشایر روزی یک عدد تخم مرغ است
معاون خدمات شهری شهرداری تهران مطرح کرد؛
احداث زباله‌سوز ۳۲۰۰ تنی در آینده‌ای نزدیک در تهران
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین