پخش برنامه "زاویه" از امشب

برنامه زاویه

شبکه چهار سیما پخش اولین برنامه‌ "زاویه"پس از ماه مبارک رمضان را از امشب آغاز می‌کند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، برنامه «زاویه» به تهیه کنندگی حسین مروی که پخش آن با شروع ماه مبارک رمضان متوقف شده بود از این هفته چهارشنبه 14 تیر ، به صورت هفتگی پخش آن از سر گرفته می شود.

"سهم علوم انسانی در دو وزارت علوم و آموزش و پرورش" موضوعی است که این هفته برنامه «زاویه» با حضور کارشناسان به آن پاسخ می دهد.

دکتر غلامرضا جمشیدی ها جامعه شناس و استاد دانشگاه، قبادی رییس پژوهشگاه علوم انسانی ومطالعات فرهنگی و احمدشیرزاد عضوهیات علمی دانشگاه صنعتی اصفهان میهمانان برنامه امشب «زاویه» خواهند بود.

»زاویه» تنها برنامه تخصصی تلویزیون در حوزه علوم انسانی است که به صورت مناظره‌ برگزار می‌شود این برنامه به صورت هفتگی چهارشنبه ها ساعت 21 با اجرای عبدالله صلواتی از شبکه چهار سیما پخش می شود.

 

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

راهکارهای دولتی برای حمایت از تولید ملی

تنگناهای دولتی تولید ملی

انحصار طلبی وزارت نفت، مانع اصلی فروش نفت در بورس

با توجه به اعلام آمادگی بخش خصوصی برای خرید نفت از طریق سازوکار بورس و توانمندی این بخش برای بی اثر کردن تحریم‌های نفتی، اجرای این راهکار در دوران تحریم از ضرورت خاصی برخوردار است و باید هر چه سریعتر انجام شود.

هیئت سکولار را سفارت انگلیس قمه و قیمه می‌دهد

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی یکی از مهم‌ترین اصول هیئتی و مذهبی بودن را تبعیت از اصول اهل‌بیت(ع) از جمله دستگیری از نیازمندان دانست.

پشت پرده همراهی العبادی با تحریم ایران چیست؟

وضعیت این دو بلوک به ترتیبی است که هیچ‌کدام به‌تنهایی نمی‌توانند فراکسیون اکثریت را در مجلس تشکیل دهند؛ اما در صورت ائتلاف با فهرست انتخاباتی «نصر» به اکثریت در مجلس دست‌یافته و نخست‌وزیر را معرفی می‌کنند. حیدر العبادی نیز سعی می‌کند پست نخست‌وزیری را همچنان حفظ کرده و در صورت قبول این پیش‌شرط توسط هر یک از دو بلوک پیش‌گفته با آنان وارد مذاکره و تعامل شود.

مهم‌ترین مطالب سرویس

گفت‌وگو با خبرنگار پرس تی‌وی در دمشق
در جنگ کودکانی را دیدم که حتی بلد نبودند موز بخورند!
گزارش ایرنا از گیشه سینما؛
هت‌تریک کمدی در صدر پُرفروش‌های هفته
پاسخ‌های کچویان به ادعای فروپاشی جامعه ایرانی
جامعه ایرانی؛ قوی، پویا و بامشکلات فراوان
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین